- Sök mäklare
- Unika Hem Fastighetsmäkleri
- Pamela Aguilar
Om mig
Sedan 16 år tillbaka arbetar jag som mäklare i Stockholmsområdet. Kombinationen av att få möta människor och hjälpa dem med en av livets största affärer är det som driver mig varje dag. Jag kombinerar gedigen kunskap och ett starkt nätverk för att skapa bästa resultat för mina kunder. Varje bostadsaffär unik, och jag lägger stort fokus på att lyssna på era behov och skräddarsy en lösning som passar just er.
Jag ser fram emot att få möta dig och vara en del av din bostadsresa!
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Ninni Kronbergs gata 16, 3 tr
Vasastan/Hagastaden, Stockholms kommun
41 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 4 500 000 kr
109 756 kr/m²
Unika Hem Fastighetsmäkleri

Sandstuguvägen 49
Kvarnsjön - Uttran, Botkyrka kommun
39,5 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 1 540 000 kr-3 %
38 987 kr/m²
Unika Hem Fastighetsmäkleri

Konvaljestigen 33
Älvsjö- Herrängen, Stockholms kommun
65+70 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 7 700 000 kr+17 %
Unika Hem Fastighetsmäkleri

Liljeholmstorget 18, vån 3
Liljeholmen, Stockholms kommun
51,5 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 850 000 kr+10 %
74 757 kr/m²
Unika Hem Fastighetsmäkleri

Edsvägen 2
Centrala Huddinge, Huddinge kommun
25,5 m²
1 rum
Slutpris 1 395 000 kr±0 %
54 706 kr/m²
Unika Hem Fastighetsmäkleri

Albygatan 120, vån 3
Centrala Sundbyberg , Sundbybergs kommun
42,5 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 795 000 kr±0 %
65 765 kr/m²
Unika Hem Fastighetsmäkleri

Sätragårdsvägen 4C, högst upp!
Sätra, Stockholms kommun
76 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 945 000 kr+2 %
38 750 kr/m²
Unika Hem Fastighetsmäkleri

Margretelundsvägen 81, BV (Etagelägenhet)
Margretelund, Österåkers kommun
59+72,5 m²
3 rum
- Nyproduktion
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 4 290 000 kr±0 %
72 712 kr/m²
Unika Hem Fastighetsmäkleri

Sandstuguvägen 51
Uttran, Botkyrka kommun
28,9 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 1 250 000 kr±0 %
43 253 kr/m²
Unika Hem Fastighetsmäkleri

Stensövägen 5, vån 2
Nacka - Älta, Nacka kommun
59 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 200 000 kr+10 %
37 288 kr/m²
Unika Hem Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Margretelundsvägen 81, vån 2
Åkersberga - Margretelund, Österåkers kommun
68+18 m²
2 rum
- Nyproduktion
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 600 000 kr-4 %
52 941 kr/m²
Unika Hem Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Margretelundsvägen 81, BV (Etagelägenhet)
Åkersberga, Österåkers kommun
42,6+55,5 m²
3 rum
- Nyproduktion
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 3 290 000 kr±0 %
77 230 kr/m²
Unika Hem Fastighetsmäkleri

Barkarbyvägen 92
Barkarbystaden / Järfälla, Järfälla kommun
42 m²
2 rum
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 1 900 000 kr±0 %
45 238 kr/m²
Unika Hem Fastighetsmäkleri

Edsvägen 2, vån 2
Centrala Huddinge, Huddinge kommun
25,5 m²
1 rum
Slutpris 1 395 000 kr±0 %
54 706 kr/m²
Unika Hem Fastighetsmäkleri

Fleminggatan 32, vån 3
Kungsholmen - Fridhemsplan, Stockholms kommun
94 m²
2,5 rum
- Hiss
Slutpris 8 900 000 kr+5 %
94 681 kr/m²
Unika Hem Fastighetsmäkleri
Visar alla 15