Slutpris

Margretelundsvägen 81, BV (Etagelägenhet)

Lägenhet

Lägenhet - Margretelund, Österåkers kommun - Såld 29 augusti 2025

Logotyp av Unika Hem Fastighetsmäkleri
Logotyp av Unika Hem Fastighetsmäkleri
Slutpris4 290 000 kr

Pris per kvadratmeter

72 712 kr/m²

Utgångspris

4 290 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

59 m²

Biarea

72,5 m²

Uteplats

Ja

Våning

0 av 2, hiss finns

Byggår

2025

Avgift

4 788 kr/mån

Antal besök

357

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (29 augusti 2025)

Kontakta mäklaren

Pamela AguilarUnika Hem Fastighetsmäkleri
Pamela Aguilar

Karta

Slutpriser för liknande bostäder