Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Unika Hem Fastighetsmäkleri
Mäklare Pamela Aguilar

Pamela Aguilar

Om mig

Sedan 16 år tillbaka arbetar jag som mäklare i Stockholmsområdet. Kombinationen av att få möta människor och hjälpa dem med en av livets största affärer är det som driver mig varje dag. Jag kombinerar gedigen kunskap och ett starkt nätverk för att skapa bästa resultat för mina kunder. Varje bostadsaffär unik, och jag lägger stort fokus på att lyssna på era behov och skräddarsy en lösning som passar just er. Jag ser fram emot att få möta dig och vara en del av din bostadsresa!
Mäklarens försäljningar
tomt på Fridhemsvägen 22A Norrtälje - Svanberga, Norrtälje kommun - bild 1
tomt på Fridhemsvägen 22A Norrtälje - Svanberga, Norrtälje kommun - bild 2
tomt på Fridhemsvägen 22A Norrtälje - Svanberga, Norrtälje kommun - bild 3
tomt på Fridhemsvägen 22A Norrtälje - Svanberga, Norrtälje kommun - bild 4
tomt på Fridhemsvägen 22A Norrtälje - Svanberga, Norrtälje kommun - bild 5

Fridhemsvägen 22A

Tomt
Norrtälje - Svanberga, Norrtälje kommun
Unika Hem Fastighetsmäkleri
795 000 kr
1 173 m²

Välkomna till familjevänliga Svanberga, endast 10 min till Norrtälje stad med närhet till natur och bad. Nu har du chansen att skapa din egna oas på denna fantastiska tomt på 1173 kvm med både gräsmattor och äppelträd. Planbestämmelserna för området säger en byggyta på 150 kvm för huvudhus samt ytterligare ett uthus. Väg i anslutning till fastigheten och el i dess närhet. Kommunalt vatten och…

Premium
Unika Hem Fastighetsmäkleri
Unika Hem Fastighetsmäkleri
1 rum lägenhet på Heklagatan 85 C Kista-Kistahöjden, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Heklagatan 85 C Kista-Kistahöjden, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Heklagatan 85 C Kista-Kistahöjden, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Heklagatan 85 C Kista-Kistahöjden, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Heklagatan 85 C Kista-Kistahöjden, Stockholms kommun - bild 5

Heklagatan 85 C

Lägenhet
Kista-Kistahöjden, Stockholms kommun
Unika Hem Fastighetsmäkleri
1 290 000 kr
31,4 m²
1 rum
vån 2/2
2 487 kr/mån
41 083 kr/m²

Fantastisk 1:a högst upp i huset, stor balkong med sol från eftermiddag till solnedgång och en fantastisk utsikt över himmel och grönskande träd! - I köpet ingår samtliga möbler och all köksutrustning, vilket gör att du kan flytta in och börja bo direkt. - Ljust och luftigt kök från Ballingslöv med med mycket förvaring i de många skåpluckorna i vitt. - Lägenheten är perfekt disponerad med…

Premium
Balkong
Unika Hem Fastighetsmäkleri
Unika Hem Fastighetsmäkleri
1 rum lägenhet på Gillevägen 3, vån 7 Nacka/Sickla, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Gillevägen 3, vån 7 Nacka/Sickla, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Gillevägen 3, vån 7 Nacka/Sickla, Nacka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Gillevägen 3, vån 7 Nacka/Sickla, Nacka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Gillevägen 3, vån 7 Nacka/Sickla, Nacka kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Pamela Aguilar

Unika Hem Fastighetsmäkleri

Objektsbild

Gillevägen 3, vån 7

Lägenhet
Nacka/Sickla, Nacka kommun
Unika Hem Fastighetsmäkleri
2 295 000 kr
26,5 m²
1 rum
vån 7/12
2 730 kr/mån
86 604 kr/m²

- Accepterat pris, ring fastighetsmäklaren för visning tel: 0761101006. - Sjöutsikt från balkong! - Högt läge och med himmeln som närmsta granne - Flexibelt tillträde Varmt välkommen till denna smart planerade och ljusa 1:a, belägen högt upp på våning 7 med härlig utsikt och ett fantastiskt ljusinsläpp. Här bor du i en välskött fastighet ritad av den välrenommerade arkitekten Sture Frölén som…

Max
Balkong
Hiss
Pamela Aguilar
Pamela AguilarUnika Hem Fastighetsmäkleri
Unika Hem Fastighetsmäkleri
Glömsta, Huddinge kommun

Gömmarvägen 1C

Radhus
Glömsta, Huddinge kommun
Unika Hem Fastighetsmäkleri
6 100 000 kr
155 m²
6 rum
7 405 kr/mån
39 355 kr/m²
Uteplats
Energieffektiv
Unika Hem Fastighetsmäkleri
Unika Hem Fastighetsmäkleri
Kvarnsjön, Botkyrka kommun

Sandstuguvägen 57, vån 2

Lägenhet
Kvarnsjön, Botkyrka kommun
Unika Hem Fastighetsmäkleri
1 325 000 kr
28,9 m²
2 rum
vån 2/5
3 044 kr/mån
45 848 kr/m²
Balkong
Hiss
Unika Hem Fastighetsmäkleri
Unika Hem Fastighetsmäkleri

Visar alla 5