Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Mäklare Anna Fernandez

Anna Fernandez

Om mig

För mig är lokalkännedom och förtroende ledorden vid en lyckad bostadsförsäljning! Jag har en mångårig erfarenhet som fastighetsmäklare på den lokala orten Trångsund och Skogås där även jag själv är boende sedan 19 år tillbaka med min familj. Jag har därför mycket god kännedom om områdena där jag verkar och har ett brett kontaktnät. Vilket har varit en stor fördel för mina kunder vid förmedling av deras bostadsaffär. Med en bakgrund som civilekonom och över 15 års erfarenhet av bank och finansvä
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Storvretsvägen 41 Skogås, Huddinge kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Storvretsvägen 41 Skogås, Huddinge kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Storvretsvägen 41 Skogås, Huddinge kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Storvretsvägen 41 Skogås, Huddinge kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Storvretsvägen 41 Skogås, Huddinge kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Storvretsvägen 41

Lägenhet
Skogås, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
1 695 000 kr
88 m²
3 rum
vån 0/3
5 394 kr/mån
19 261 kr/m²

Varmt välkommen till denna trevliga och välplanerade 3:a av den större modellen. Här bor ni i ett insynsskyddat och attraktivt läge med närhet till både natur och goda kommunikationer. Bostaden erbjuder hela 88 kvm fördelade på ett stort vardagsrum med ett nyslipat parkettgolv, ett välplanerat kök med plats för matbord samt två rymliga sovrum med gott om förvaringsmöjligheter i både garderober…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
5 rum parhus på Djupdalsvägen 8A Länna, Huddinge kommun - bild 1
5 rum parhus på Djupdalsvägen 8A Länna, Huddinge kommun - bild 2
5 rum parhus på Djupdalsvägen 8A Länna, Huddinge kommun - bild 3
5 rum parhus på Djupdalsvägen 8A Länna, Huddinge kommun - bild 4
5 rum parhus på Djupdalsvägen 8A Länna, Huddinge kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Djupdalsvägen 8A

Radhus
Länna, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
5 495 000 kr
130 m²
5 rum
vån 2
4 999 kr/mån
42 269 kr/m²

Välkommen till ett av de större och mer eftertraktade parhusen om hela 130 kvm, med generös tomt i bästa hörnläge och soligt söderläge. Ett perfekt hem för barnfamiljen som söker ett bekymmersfritt och modernt boende i en trivsam villaidyll, bara ett stenkast från Internationella Engelska Skolan och populära förskolan Blåbärsstället. Här bor ni lugnt och naturnära mellan sjöarna Drevviken och…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
6 rum villa på Vallmovägen 17 Stortorp, Huddinge kommun - bild 1
6 rum villa på Vallmovägen 17 Stortorp, Huddinge kommun - bild 2
6 rum villa på Vallmovägen 17 Stortorp, Huddinge kommun - bild 3
6 rum villa på Vallmovägen 17 Stortorp, Huddinge kommun - bild 4
6 rum villa på Vallmovägen 17 Stortorp, Huddinge kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 17:30

Vallmovägen 17

Villa
Stortorp, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
7 995 000 kr
163 + 3 m²
6 rum
1 760 m² tomt

Välkomna till ett hem som erbjuder det bästa av två världar: ett gediget 60-talshus i rött tegel som genom en omfattande totalrenovering förvandlats till ett modernt, bekvämt och energieffektivt boende. Här erbjuds en rymlig och välplanerad 1,5-plansvilla om ca 180 kvm, perfekt för familjen upp till fem personer. Varje kvadratmeter är genomtänkt och nyttjas optimalt – både inne och ute. En…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
5 rum parhus på Bygdegårdsvägen 22D Trångsund, Huddinge kommun - bild 1
5 rum parhus på Bygdegårdsvägen 22D Trångsund, Huddinge kommun - bild 2
5 rum parhus på Bygdegårdsvägen 22D Trångsund, Huddinge kommun - bild 3
5 rum parhus på Bygdegårdsvägen 22D Trångsund, Huddinge kommun - bild 4
5 rum parhus på Bygdegårdsvägen 22D Trångsund, Huddinge kommun - bild 5

Bygdegårdsvägen 22D

Radhus
Trångsund, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
5 995 000 kr
145 + 7 m²
5 rum
7 930 kr/mån
41 345 kr/m²

Nu finns möjligheten att förvärva en av Stortorps mest exklusiva bostäder – ett stilrent och välplanerat Br-parhus med naturen som närmaste granne. Här bor du med högt och insynsskyddat läge, i en samtida arkitektur som låter ljuset flöda in genom stora fönsterpartier. Generösa altaner och en fantastisk takterrass i soligt sydvästläge bjuder in till livets alla stunder – från familjefrukostar…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
2 rum lägenhet på Dalarövägen 29 Trångsund, Huddinge kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Dalarövägen 29 Trångsund, Huddinge kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Dalarövägen 29 Trångsund, Huddinge kommun - bild 3

Dalarövägen 29

Lägenhet
Trångsund, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
2 495 000 kr
49 m²
2 rum
vån 3/4
3 947 kr/mån
50 918 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
5 rum lägenhet på Dalarövägen 25 Trångsund, Huddinge kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Dalarövägen 25 Trångsund, Huddinge kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Dalarövägen 25 Trångsund, Huddinge kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Dalarövägen 25 Trångsund, Huddinge kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Dalarövägen 25 Trångsund, Huddinge kommun - bild 5

Dalarövägen 25

Lägenhet
Trångsund, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
3 995 000 kr
126 m²
5 rum
vån 0
9 806 kr/mån
31 706 kr/m²

Nu ges ett sällsynt tillfälle att förvärva denna extraordinära femrumslägenhet som verkligen sticker ut. Med två inglasade uterum och två stenbelagda uteplatser erbjuds en boendemiljö utöver det vanliga, där solen kan avnjutas större delen av dagen och där inne och ute smälter samman på ett fantastiskt sätt. Bostadens naturliga samlingspunkt är det imponerande vardagsrummet om hela 34 kvm med…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

Visar alla 6