Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Köping

Svensk Fastighetsförmedling Köping

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Norrslyta 5, Köping, Köpings kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Norrslyta 5

Fritidshus
Köping, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

65 m²

4 rum

2 788 m²

Slutpris 1 500 000 kr+9 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Traststigen 15, Sundänge, Köpings kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Traststigen 15

Fritidshus
Sundänge, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

60 m²

3 rum

1 381 m²

Slutpris 1 595 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Sandgatan 9, Ullvi Backar, Köpings kommun
  • Såld 26 maj. 2025

Sandgatan 9

Villa
Ullvi Backar, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

155+38 m²

5 rum

945 m²

Slutpris 5 000 000 kr+5 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Arbmans väg 11A, Arbmansberg, Köpings kommun
  • Såld 24 maj. 2025

Arbmans väg 11A

Radhus
Arbmansberg, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

160+50 m²

7 rum

1 042 m²

Slutpris 3 950 000 kr+2 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Torsgatan 25D, Nyckelberget, Köpings kommun
  • Såld 19 maj. 2025

Torsgatan 25D

Lägenhet
Nyckelberget, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

52,5 m²

2 rum

3 829 kr/mån

Slutpris 595 000 kr-8 %

11 333 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Hisingsgatan 8, Stigarna, Köpings kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Hisingsgatan 8

Villa
Stigarna, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

105+133 m²

4 rum

862 m²

Slutpris 2 650 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Bergslagsvägen 117C, Kolsva, Köpings kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Bergslagsvägen 117C

Lägenhet
Kolsva, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

91 m²

4 rum

6 100 kr/mån

Slutpris 470 000 kr-10 %

5 165 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Malmavägen 6, Kolsva, Köpings kommun
  • Såld 14 maj. 2025

Malmavägen 6

Villa
Kolsva, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

119+85 m²

6 rum

3 335 m²

Slutpris 3 295 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Nyckelbergsvägen 52B, Nyckelberget, Köpings kommun
  • Såld 13 maj. 2025

Nyckelbergsvägen 52B

Lägenhet
Nyckelberget, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

83 m²

3 rum

4 048 kr/mån

Slutpris 795 000 kr-9 %

9 578 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025

Ringvägen 51C

Lägenhet
Johannisdal, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

65 m²

3 rum

4 941 kr/mån

Slutpris 925 000 kr-3 %

14 231 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Gryningsstigen 1, Köping, Köpings kommun
  • Såld 2 maj. 2025

Gryningsstigen 1

Villa
Köping, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

142+27 m²

5 rum

854 m²

Slutpris 6 800 000 kr+5 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping

Visar 126 - 136 av 136