Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Köping

Svensk Fastighetsförmedling Köping

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Mariebergsgatan 28B, Nyckelberget, Köpings kommun
  • Såld 8 dec. 2025

Mariebergsgatan 28B

Lägenhet
Nyckelberget, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

69 m²

3 rum

6 556 kr/mån

Slutpris 875 000 kr±0 %

12 681 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Torsgatan 21A, Nyckelberget, Köpings kommun
  • Såld 8 dec. 2025

Torsgatan 21A

Lägenhet
Nyckelberget, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

58 m²

2 rum

4 550 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 540 000 kr-6 %

9 310 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Bergslagsvägen 6C, Karlsdal, Köpings kommun
  • Såld 28 nov. 2025

Bergslagsvägen 6C

Lägenhet
Karlsdal, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

71 m²

3 rum

4 563 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 425 000 kr+8 %

5 986 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Hemgårdsvägen 8B, Kolsva, Köpings kommun
  • Såld 26 nov. 2025

Hemgårdsvägen 8B

Villa
Kolsva, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

98+73 m²

4 rum

1 023 m²

Slutpris 2 095 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Bergslagsvägen 8A, Karlsdal, Köpings kommun
  • Såld 20 nov. 2025

Bergslagsvägen 8A

Lägenhet
Karlsdal, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

60 m²

2 rum

4 072 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 595 000 kr±0 %

9 917 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Ringvägen 51E, Johannisdal, Köpings kommun
  • Såld 17 nov. 2025

Ringvägen 51E

Lägenhet
Johannisdal, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

51,5 m²

2 rum

3 834 kr/mån

Slutpris 595 000 kr±0 %

11 553 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Scheelegatan 6A, Centralt, Köpings kommun
  • Såld 17 nov. 2025

Scheelegatan 6A

Lägenhet
Centralt, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

132 m²

6 rum

7 295 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr-8 %

10 985 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Sveavägen 22B, Köping, Köpings kommun
  • Såld 14 nov. 2025

Sveavägen 22B

Lägenhet
Köping, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

71 m²

3 rum

3 412 kr/mån

Slutpris 905 000 kr+3 %

12 746 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Pungbovägen 22B, Östanås, Köpings kommun
  • Såld 14 nov. 2025

Pungbovägen 22B

Lägenhet
Östanås, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

92,5 m²

4 rum

6 176 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 870 000 kr-11 %

9 405 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Furuvägen 12B, Johannisdal, Köpings kommun
  • Såld 13 nov. 2025

Furuvägen 12B

Lägenhet
Johannisdal, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

58 m²

2 rum

3 421 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 612 500 kr-9 %

10 560 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Hökvägen 37, Elund, Köpings kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Hökvägen 37

Villa
Elund, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

149 m²

5 rum

519 m²

Slutpris 2 295 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Kihlmansgatan 10F, Skogsbrynet, Köpings kommun
  • Såld 5 nov. 2025

Kihlmansgatan 10F

Lägenhet
Skogsbrynet, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

82,5 m²

3 rum

6 656 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 650 000 kr-24 %

7 879 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Sadelgatan 10, Hästhagen, Köpings kommun
  • Såld 2 nov. 2025

Sadelgatan 10

Villa
Hästhagen, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

132 m²

5 rum

798 m²

Slutpris 2 700 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Gryningsstigen 17, Västra Sömsta, Köpings kommun
  • Såld 24 okt. 2025

Gryningsstigen 17

Villa
Västra Sömsta, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

148,6 m²

5 rum

807 m²

Slutpris 5 400 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
S:t Olovsgatan 32, Centralt, Köpings kommun
  • Såld 16 okt. 2025

S:t Olovsgatan 32

Radhus
Centralt, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

131 m²

5 rum

252 m²

Slutpris 2 200 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Holmsmalma 4, Holmsmalma, Köpings kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Holmsmalma 4

Villa
Holmsmalma, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

121+32 m²

5 rum

3 187 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 800 000 kr-10 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Mackstavägen 6, Macksta, Köpings kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Mackstavägen 6

Villa
Macksta, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

125 m²

5 rum

1 450 m²

Slutpris 3 500 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Spadbergsvägen 5, Bubbarsbo, Skinnskattebergs kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Spadbergsvägen 5

Villa
Bubbarsbo, Skinnskattebergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

75 m²

4 rum

1 507 m²

Slutpris 850 000 kr-29 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Trollsländegatan 44, Ullvi Backar, Köpings kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Trollsländegatan 44

Villa
Ullvi Backar, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

126 m²

5 rum

395 m²

Slutpris 2 400 000 kr-14 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Scheelegatan 33A, Byjorden, Köpings kommun
  • Såld 5 okt. 2025

Scheelegatan 33A

Lägenhet
Byjorden, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

73 m²

3 rum

4 956 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 875 000 kr+10 %

11 986 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Västeråsvägen 142, Munktorp, Köpings kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Västeråsvägen 142

Villa
Munktorp, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

152+90 m²

6 rum

2 086 m²

Slutpris 800 000 kr-33 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Prästgärdsgatan 22B, Centralt, Köpings kommun
  • Såld 2 okt. 2025

Prästgärdsgatan 22B

Lägenhet
Centralt, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

77,5 m²

3 rum

4 723 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 900 000 kr+3 %

11 613 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Stora Torget 2D, Centralt, Köpings kommun
  • Såld 30 sep. 2025

Stora Torget 2D

Lägenhet
Centralt, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

112 m²

4 rum

6 463 kr/mån

Slutpris 1 900 000 kr+9 %

16 964 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Ringvägen 51F, Johannisdal, Köpings kommun
  • Såld 29 sep. 2025

Ringvägen 51F

Lägenhet
Johannisdal, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

65 m²

3 rum

4 941 kr/mån

Slutpris 875 000 kr±0 %

13 462 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Pungbovägen 24, Östanås, Köpings kommun
  • Såld 28 sep. 2025

Pungbovägen 24

Lägenhet
Östanås, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

55,5 m²

2 rum

4 520 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 500 000 kr-16 %

9 009 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping

Visar 51 - 75 av 136