Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Köping

Svensk Fastighetsförmedling Köping

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Hagavägen 8D, Östanås, Köpings kommun
  • Såld 19 mar. 2026

Hagavägen 8D

Lägenhet
Östanås, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

58 m²

2 rum

4 359 kr/mån

Slutpris 575 000 kr-3 %

9 914 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Åkervägen 21, Marieberg, Köpings kommun
  • Såld 18 mar. 2026

Åkervägen 21

Villa
Marieberg, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

88+92 m²

3 rum

698 m²

Slutpris 1 655 000 kr+4 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Ringvägen 51D, Johannisdal, Köpings kommun
  • Såld 17 mar. 2026

Ringvägen 51D

Lägenhet
Johannisdal, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

51,5 m²

2 rum

4 026 kr/mån

Slutpris 625 000 kr±0 %

12 136 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Erlandsvägen 27, Köping, Köpings kommun
  • Såld 12 mar. 2026

Erlandsvägen 27

Villa
Köping, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

139+33 m²

7 rum

878 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 750 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Staffansbo 4, Bergbäck, Köpings kommun
  • Såld 2 mar. 2026

Staffansbo 4

Fritidshus
Bergbäck, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

55 m²

3 rum

1,9 ha

Slutpris 1 450 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Rödhakestigen 4B, Sundänge, Köpings kommun
  • Såld 28 feb. 2026

Rödhakestigen 4B

Villa
Sundänge, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

70+25 m²

5 rum

2 476 m²

Slutpris 1 000 000 kr-23 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Ågärdsgatan 21, Nyckelberget, Köpings kommun
  • Såld 12 feb. 2026

Ågärdsgatan 21

Radhus
Nyckelberget, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

151 m²

5 rum

455,7 m²

Slutpris 2 350 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Violgatan 4C, Ullvi Backar, Köpings kommun
  • Såld 11 feb. 2026

Violgatan 4C

Lägenhet
Ullvi Backar, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

86 m²

4 rum

5 305 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr+4 %

23 256 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Södra Stjärnvägen 16, Solbacken, Köpings kommun
  • Såld 9 feb. 2026

Södra Stjärnvägen 16

Villa
Solbacken, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

76+112 m²

3 rum

1 154 m²

Slutpris 1 050 000 kr+24 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Bergtorpsvägen 32, Bergtorpet, Köpings kommun
  • Såld 8 feb. 2026

Bergtorpsvägen 32

Villa
Bergtorpet, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

128+24 m²

5 rum

910 m²

Slutpris 1 650 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Bergslagsvägen 16A, Karlsdal, Köpings kommun
  • Såld 6 feb. 2026

Bergslagsvägen 16A

Lägenhet
Karlsdal, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

60 m²

2 rum

4 072 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 570 000 kr-4 %

9 500 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Lars Uno Lindbergs väg 11, Kolsva, Köpings kommun
  • Såld 4 feb. 2026

Lars Uno Lindbergs väg 11

Villa
Kolsva, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

98+18 m²

4 rum

1 240 m²

Slutpris 1 295 000 kr-41 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Ängsvägen 17, Marieberg, Köpings kommun
  • Såld 2 feb. 2026

Ängsvägen 17

Villa
Marieberg, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

72+70 m²

3 rum

723 m²

Slutpris 1 300 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Hammarvägen 29F, Kolsva, Köpings kommun
  • Såld 29 jan. 2026

Hammarvägen 29F

Lägenhet
Kolsva, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

98 m²

4 rum

6 350 kr/mån

Slutpris 775 000 kr±0 %

7 908 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Erlandsvägen 33E, Johannisdal, Köpings kommun
  • Såld 29 jan. 2026

Erlandsvägen 33E

Lägenhet
Johannisdal, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

124,5 m²

5 rum

7 559 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 350 000 kr-3 %

10 843 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Skolvägen 30, Hästhagen, Köpings kommun
  • Såld 28 jan. 2026

Skolvägen 30

Villa
Hästhagen, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

138+7 m²

5 rum

347 m²

Slutpris 1 620 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Älgstigen 3, Stigarna, Köpings kommun
  • Såld 27 jan. 2026

Älgstigen 3

Radhus
Stigarna, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

177+52 m²

5 rum

556 m²

Slutpris 3 250 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Hagavägen 34E, Johannisdal, Köpings kommun
  • Såld 22 jan. 2026

Hagavägen 34E

Lägenhet
Johannisdal, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

58 m²

2 rum

3 446 kr/mån

Slutpris 370 000 kr-13 %

6 379 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Hovgården 7, Dåvö, Köpings kommun
  • Såld 21 jan. 2026

Hovgården 7

Fritidshus
Dåvö, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

54 m²

3 rum

1 718 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 400 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Scheelegatan 8A, Centralt, Köpings kommun
  • Såld 18 jan. 2026

Scheelegatan 8A

Lägenhet
Centralt, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

51,1 m²

2 rum

2 567 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 675 000 kr-10 %

13 209 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Blåbärsstigen 3, Bubbarsbo, Skinnskattebergs kommun
  • Såld 14 jan. 2026

Blåbärsstigen 3

Fritidshus
Bubbarsbo, Skinnskattebergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

60 m²

3 rum

1 503 m²

Slutpris 1 175 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Älgstigen 4, Stigarna, Köpings kommun
  • Såld 2 jan. 2026

Älgstigen 4

Villa
Stigarna, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

140+76 m²

6 rum

966 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 975 000 kr-11 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Prästgärdsgatan 14, Köping, Köpings kommun
  • Såld 26 dec. 2025

Prästgärdsgatan 14

Lägenhet
Köping, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

86 m²

3 rum

6 708 kr/mån

Slutpris 1 125 000 kr-2 %

13 081 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Stora Torget 2, Centralt, Köpings kommun
  • Såld 19 dec. 2025

Stora Torget 2

Övrigt
Centralt, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

181 m²

3 rum

8 900 kr/mån

Slutpris 1 195 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Bergslagsvägen 14B, Kolsva, Köpings kommun
  • Såld 18 dec. 2025

Bergslagsvägen 14B

Villa
Kolsva, Köpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Köping

170+23 m²

5 rum

577 m²

Slutpris 1 750 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Köping
Svensk Fastighetsförmedling Köping

Visar 26 - 50 av 136