Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Haninge

Svensk Fastighetsförmedling Haninge

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2026
profilfoto på mäklare
BaranKayhan

Nynäsvägen 48

Lägenhet
Centrala Haninge, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

32 m²

1 rum

3 485 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr±0 %

48 438 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Växelbruksvägen 40, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 12 maj. 2026
profilfoto på mäklare
SaraKjellgren

Växelbruksvägen 40

Radhus
Västerhaninge, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

92 m²

4 rum

4 999 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

32 554 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Strömshillvägen 42, Tungelsta, Haninge kommun
  • Såld 11 maj. 2026
profilfoto på mäklare
JuanLagos

Strömshillvägen 42

Lägenhet
Tungelsta, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

55 m²

2 rum

4 258 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 900 000 kr+3 %

34 545 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Nynäsvägen 88, Centrala Haninge, Haninge kommun
  • Såld 11 maj. 2026
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Nynäsvägen 88

Lägenhet
Centrala Haninge, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

52,5 m²

2 rum

3 731 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr±0 %

42 857 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 maj. 2026
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Plöjarvägen 108

Villa
Västerhaninge, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

109+9 m²

5 rum

215 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 400 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 maj. 2026
profilfoto på mäklare
BaranKayhan

Solhemsvägen 4

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

69 m²

3 rum

6 080 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

18 768 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Kartvägen 16, Söderby, Haninge kommun
  • Såld 8 maj. 2026
profilfoto på mäklare
BaranKayhan

Kartvägen 16

Villa
Söderby, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

165+30 m²

6 rum

622 m²

Slutpris 7 350 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Storseglet 59, Vega, Haninge kommun
  • Såld 8 maj. 2026
profilfoto på mäklare
CajsaAndersson

Storseglet 59

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

87 m²

4 rum

6 899 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 320 000 kr-2 %

38 161 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026
profilfoto på mäklare
BaranKayhan

Barents väg 93

Radhus
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

105 m²

5 rum

5 766 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 100 000 kr+2 %

48 571 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Storforsplan 5, Farsta, Stockholms kommun
  • Såld 5 maj. 2026
profilfoto på mäklare
SaraKjellgren

Storforsplan 5

Lägenhet
Farsta, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

71 m²

3 rum

5 279 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 325 000 kr+1 %

32 746 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 maj. 2026
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Polcirkelvägen 21

Lägenhet
VEGA, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

125 m²

5 rum

5 690 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 6 375 000 kr-2 %

51 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 maj. 2026
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Vega allé 132

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

55 m²

2 rum

4 541 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr±0 %

47 273 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 maj. 2026
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Polcirkelvägen 21

Radhus
Handen, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

125 m²

5 rum

Slutpris 6 375 000 kr

51 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Barents väg 14

Villa
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

117 m²

5 rum

385 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 600 000 kr+2 %
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026
profilfoto på mäklare
BaranKayhan

Klarabergsvägen 4A

Lägenhet
Vendelsö, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

98,5 m²

4 rum

7 903 kr/mån

Slutpris 2 600 000 kr

26 396 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Spetsbergsvägen 17

Villa
VEGA, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

117 m²

5 rum

479 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 700 000 kr-1 %
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026
profilfoto på mäklare
CajsaAndersson

Fästes gränd 16

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

105 m²

5 rum

6 600 kr/mån

Slutpris 4 700 000 kr

44 762 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026
profilfoto på mäklare
BaranKayhan

Vallavägen 37

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

104 m²

4 rum

9 371 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 900 000 kr+3 %

18 269 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Tistelvägen 40

Villa
Lötkärr, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

129 m²

6 rum

565 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 495 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Ringvägen 41, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 22 apr. 2026
profilfoto på mäklare
SaraKjellgren

Ringvägen 41

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

71 m²

3 rum

5 622 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr±0 %

20 423 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Lorensbergsvägen 1, Vendelsö, Haninge kommun
  • Såld 21 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JuanLagos

Lorensbergsvägen 1

Lägenhet
Vendelsö, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

58 m²

2 rum

4 256 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 680 000 kr-1 %

28 966 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Ribby Allé 94, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 19 apr. 2026
profilfoto på mäklare
CajsaAndersson

Ribby Allé 94

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

86,8 m²

3 rum

8 727 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr-7 %

32 258 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026
profilfoto på mäklare
SaraKjellgren

Odenvägen 31

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

69 m²

2 rum

5 520 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 800 000 kr-3 %

26 087 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Vardövägen 130, Vega, Haninge kommun
  • Såld 16 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Vardövägen 130

Radhus
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

105 m²

5 rum

6 357 kr/mån

Slutpris 4 995 000 kr±0 %

47 571 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Solhemsvägen 2, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 16 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JuanLagos

Solhemsvägen 2

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

77 m²

3 rum

6 935 kr/mån

Slutpris 1 400 000 kr-6 %

18 182 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

Visar 1 - 25 av 189