Slutpris

Vardövägen 130

Radhus

Radhus - Vega, Haninge kommun - Såld 16 april 2026

Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Slutpris4 995 000 kr

Pris per kvadratmeter

47 571 kr/m²

Utgångspris

4 995 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

5 rum

Boarea

105 m²

Byggår

2020

Avgift

6 357 kr/mån

Driftskostnad

40 008 kr/år

Antal besök

1 692

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (16 april 2026)

Kontakta mäklaren

Jimmy RossettiSvensk Fastighetsförmedling Haninge
Jimmy Rossetti

Karta

Slutpriser för liknande bostäder