Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Haninge

Svensk Fastighetsförmedling Haninge

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Gudö Gårdsväg 7A, Vendelsö, Haninge kommun
  • Såld 16 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JuanLagos

Gudö Gårdsväg 7A

Radhus
Vendelsö, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

135 m²

5 rum

6 287 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 500 000 kr-2 %

33 333 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Storseglet 45, Vega, Haninge kommun
  • Såld 12 dec. 2025
profilfoto på mäklare
CajsaAndersson

Storseglet 45

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

87 m²

4 rum

6 811 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 200 000 kr-2 %

36 782 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 dec. 2025
profilfoto på mäklare
BaranKayhan

Sturebergsvägen 1

Lägenhet
Vendelsö, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

60,5 m²

2 rum

4 192 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 550 000 kr+11 %

25 620 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Dåntorpsvägen 55, JORDBRO, Haninge kommun
  • Såld 12 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Dåntorpsvägen 55

Villa
JORDBRO, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

134+130 m²

6 rum

3 756 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 100 000 kr+2 %
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Spetsbergsvägen 15, Vega, Haninge kommun
  • Såld 10 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Spetsbergsvägen 15

Villa
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

117 m²

5 rum

608 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 850 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Bävervägen 2, Handen, Haninge kommun
  • Såld 7 dec. 2025
profilfoto på mäklare
SaraKjellgren

Bävervägen 2

Villa
Handen, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

120+100 m²

5 rum

1 268 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 800 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Vendelsö skolväg 9, Vendelsö, Haninge kommun
  • Såld 7 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Vendelsö skolväg 9

Lägenhet
Vendelsö, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

84 m²

3 rum

7 196 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 895 000 kr-5 %

22 560 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Annebergsvägen 18, Vendelsömalm, Haninge kommun
  • Såld 7 dec. 2025
profilfoto på mäklare
SaraKjellgren

Annebergsvägen 18

Villa
Vendelsömalm, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

78+132 m²

6 rum

819 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 400 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Längdhoppsvägen 35, Tungelsta, Haninge kommun
  • Såld 4 dec. 2025
profilfoto på mäklare
KalleGudmundsson

Längdhoppsvägen 35

Villa
Tungelsta, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

128 m²

5 rum

362 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 950 000 kr-1 %
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Strömshillvägen 31, Tungelsta, Haninge kommun
  • Såld 3 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JuanLagos

Strömshillvägen 31

Radhus
Tungelsta, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

117 m²

5 rum

6 562 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 350 000 kr-1 %

28 632 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Vretalundsvägen 37, Tungelsta, Haninge kommun
  • Såld 3 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JuanLagos

Vretalundsvägen 37

Lägenhet
Tungelsta, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

72 m²

3 rum

5 574 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 200 000 kr-6 %

30 556 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Åkervägen 17, Västerhaninge/ Ribby, Haninge kommun
  • Såld 1 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Åkervägen 17

Lägenhet
Västerhaninge/ Ribby, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

75 m²

3 rum

6 621 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr-3 %

21 333 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Albatrossvägen 76, Albatrossen, Haninge kommun
  • Såld 1 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Albatrossvägen 76

Lägenhet
Albatrossen, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

77 m²

3 rum

5 284 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 095 000 kr±0 %

27 208 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Hermanstorpsvägen 2

Villa
Kolartorp/ Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

200 m²

6 rum

866 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 8 800 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Vega Allé 96, Vega, Haninge kommun
  • Såld 28 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Vega Allé 96

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

40 m²

2 rum

2 682 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr±0 %

50 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Skolvägen 13, Tungelsta, Haninge kommun
  • Såld 27 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Skolvägen 13

Villa
Tungelsta, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

107+59 m²

5 rum

2 504 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 000 000 kr-11 %
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Alfabetsvägen 52, Vendelsö, Haninge kommun
  • Såld 26 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Alfabetsvägen 52

Radhus
Vendelsö, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

142 m²

6 rum

191 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 995 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 nov. 2025
profilfoto på mäklare
BaranKayhan

Nynäsvägen 72

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

42 m²

2 rum

3 463 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 500 000 kr-6 %

35 714 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Gaffelseglet 25 vån 7, Vega, Haninge kommun
  • Såld 24 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Gaffelseglet 25 vån 7

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

69 m²

3 rum

5 413 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 205 000 kr+7 %

46 449 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Levins Gränd 1, Vega, Haninge kommun
  • Såld 24 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Levins Gränd 1

Radhus
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

105 m²

5 rum

6 195 kr/mån

Slutpris 4 650 000 kr-1 %

44 286 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 nov. 2025
profilfoto på mäklare
BaranKayhan

Vårbruksvägen 44

Radhus
Västerhaninge, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

121 m²

5 rum

6 542 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 650 000 kr-4 %

30 165 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Vega Allé 98, Vega, Haninge kommun
  • Såld 21 nov. 2025
profilfoto på mäklare
CajsaAndersson

Vega Allé 98

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

31 m²

1 rum

2 079 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 630 000 kr-3 %

52 581 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 nov. 2025
profilfoto på mäklare
KalleGudmundsson

Björnvägen 30

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

67 m²

2 rum

4 912 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr

23 134 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Tuvvägen 128, Centrala Haninge, Haninge kommun
  • Såld 19 nov. 2025
profilfoto på mäklare
KalleGudmundsson

Tuvvägen 128

Radhus
Centrala Haninge, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

90,5 m²

4 rum

6 658 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 250 000 kr

35 912 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Storseglet 51, Vega, Haninge kommun
  • Såld 17 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JimmyRossetti

Storseglet 51

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

28 m²

1 rum

2 339 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

53 393 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Haninge
Svensk Fastighetsförmedling Haninge

Visar 76 - 100 av 189