Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Trindsnövägen 24E, Brickegården, Karlskoga kommun
  • Såld 23 jul. 2025

Trindsnövägen 24E

Lägenhet
Brickegården, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

93 m²

4 rum

6 172 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 300 000 kr-2 %

24 731 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Pilgatan 1, Degerfors, Degerfors kommun
  • Såld 23 jul. 2025

Pilgatan 1

Villa
Degerfors, Degerfors kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

126+105 m²

6 rum

939 m²

Slutpris 725 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Gösta Berlings Väg 4, Ekeby, Karlskoga kommun
  • Såld 22 jul. 2025

Gösta Berlings Väg 4

Lägenhet
Ekeby, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

66,5 m²

3 rum

3 795 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 600 000 kr-8 %

9 023 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Sveavägen 9, Bråten, Karlskoga kommun
  • Såld 12 jul. 2025

Sveavägen 9

Villa
Bråten, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

101+86 m²

5 rum

793 m²

Slutpris 620 000 kr-11 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Ingemarsvägen 12, Karlskoga, Karlskoga kommun
  • Såld 10 jul. 2025

Ingemarsvägen 12

Villa
Karlskoga, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

110+30 m²

4 rum

622 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 150 000 kr-28 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Stjälkvägen 8C, Stråningstorp, Karlskoga kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Stjälkvägen 8C

Villa
Stråningstorp, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

137 m²

6 rum

425 m²

Slutpris 1 225 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Länsmansgatan 13, Centralt, Karlskoga kommun
  • Såld 3 jul. 2025

Länsmansgatan 13

Lägenhet
Centralt, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

76 m²

2 rum

6 096 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 750 000 kr-16 %

9 868 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Dalhemsvägen 4C, Nedre Skranta, Karlskoga kommun
  • Såld 2 jul. 2025

Dalhemsvägen 4C

Lägenhet
Nedre Skranta, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

73,8 m²

3 rum

5 247 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 875 000 kr+3 %

11 856 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Linnebäck 522, Linnebäck, Karlskoga kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Linnebäck 522

Villa
Linnebäck, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

40+35 m²

2 rum

1 280 m²
  • Uteplats

Slutpris 265 000 kr+77 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Skrågatan 13B, Centralt, Karlskoga kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Skrågatan 13B

Lägenhet
Centralt, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

75 m²

3 rum

4 299 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 475 000 kr-14 %

6 333 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Skrågatan 4, Centralt, Karlskoga kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Skrågatan 4

Lägenhet
Centralt, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

67,2 m²

2 rum

5 487 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 795 000 kr+14 %

11 830 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Hasselvägen 14, Nedre Aggerud, Karlskoga kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Hasselvägen 14

Villa
Nedre Aggerud, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

95+4 m²

4 rum

949 m²

Slutpris 1 625 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Mårbackavägen 9C, Mårbacka, Karlskoga kommun
  • Såld 24 jun. 2025

Mårbackavägen 9C

Lägenhet
Mårbacka, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

58 m²

2 rum

2 701 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 400 000 kr+14 %

6 897 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Flygfältsvägen 3C, Karlberg, Karlskoga kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Flygfältsvägen 3C

Lägenhet
Karlberg, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

41 m²

2 rum

2 472 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 250 000 kr-15 %

6 098 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Karlskogavägen 18, Degerfors, Degerfors kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Karlskogavägen 18

Villa
Degerfors, Degerfors kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

152+63 m²

5 rum

1 214 m²

Slutpris 2 450 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Laxgården 1C, Sandtorpet, Karlskoga kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Laxgården 1C

Lägenhet
Sandtorpet, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

68 m²

3 rum

5 751 kr/mån

Slutpris 320 000 kr-9 %

4 706 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Riksbyggevägen 6B, Aggerud, Karlskoga kommun
  • Såld 18 jun. 2025

Riksbyggevägen 6B

Lägenhet
Aggerud, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

43,6 m²

2 rum

3 766 kr/mån

Slutpris 255 000 kr-2 %

5 849 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Saxlyckevägen 18C, Sandtorpet, Karlskoga kommun
  • Såld 13 jun. 2025

Saxlyckevägen 18C

Lägenhet
Sandtorpet, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

61,5 m²

2 rum

4 007 kr/mån

Slutpris 480 000 kr-3 %

7 805 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Västra Boängsvägen 67, Karlskoga, Karlskoga kommun
  • Såld 13 jun. 2025

Västra Boängsvägen 67

Villa
Karlskoga, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

135 m²

5 rum

1 106 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 800 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Mantalsvägen 8, Stråningstorp, Karlskoga kommun
  • Såld 9 jun. 2025

Mantalsvägen 8

Villa
Stråningstorp, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

108+108 m²

4 rum

842 m²

Slutpris 1 150 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Labbsand 203, Labbsand, Karlskoga kommun
  • Såld 4 jun. 2025

Labbsand 203

Villa
Labbsand, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

115 m²

3 rum

1 170 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 495 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Laxgården 3A, Sandviken, Karlskoga kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Laxgården 3A

Lägenhet
Sandviken, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

41 m²

1 rum

3 736 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 210 000 kr+20 %

5 122 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Klippan 524, Degerfors, Degerfors kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Klippan 524

Fritidshus
Degerfors, Degerfors kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

57 m²

3 rum

1 474 m²
  • Uteplats

Slutpris 750 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Evavägen 13, Bråten, Karlskoga kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Evavägen 13

Villa
Bråten, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

119+60 m²

5 rum

1 296 m²

Slutpris 600 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Flygfältsvägen 11B, Karlberg, Karlskoga kommun
  • Såld 19 maj. 2025

Flygfältsvägen 11B

Lägenhet
Karlberg, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

54 m²

2 rum

2 892 kr/mån

Slutpris 265 000 kr-10 %

4 907 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

Visar 76 - 100 av 104