Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Floravägen 5, Karlberg, Karlskoga kommun
  • Såld 8 maj. 2026

Floravägen 5

Lägenhet
Karlberg, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

45 m²

2 rum

3 961 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 340 000 kr-6 %

7 556 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Jämtlandsgatan 16

Villa
Degerfors, Degerfors kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

129 m²

5 rum

929 m²

Slutpris 750 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Jämtlandsgatan 16

Villa
Degerfors, Degerfors kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

129 m²

5 rum

Slutpris 750 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Skrågatan 8B

Lägenhet
Centralt, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

59,5 m²

2 rum

3 699 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 425 000 kr-11 %

7 143 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Våtsjötorp 510 och 510A

Villa
Karlskoga, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

32 m²

2 rum

1 200 m²

Slutpris 1 900 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Stolpetorpsvägen 133

Villa
Bråten, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

114+114 m²

4 rum

1 009 m²

Slutpris 2 050 000 kr+14 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Halmvägen 26

Lägenhet
Stråningstorp, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

101,4 m²

4 rum

6 135 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 795 000 kr±0 %

7 840 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Gustavsgatan 9C

Lägenhet
Centralt, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

75 m²

3 rum

5 181 kr/mån

Slutpris 600 000 kr±0 %

8 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Noravägen 23E

Lägenhet
Rosendal, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

95,5 m²

3 rum

5 421 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 075 000 kr-2 %

11 257 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Flygfältsvägen 15C, Karlberg, Karlskoga kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Flygfältsvägen 15C

Lägenhet
Karlberg, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

28 m²

1 rum

2 330 kr/mån

Slutpris 150 000 kr-33 %

5 357 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Noravägen 20D

Lägenhet
Rosendal, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

75 m²

3 rum

4 595 kr/mån

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

17 267 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Saxlyckevägen 70, Sandtorpet, Karlskoga kommun
  • Såld 23 apr. 2026

Saxlyckevägen 70

Radhus
Sandtorpet, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

140+17 m²

6 rum

458 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 050 000 kr-25 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026

Skrågatan 15A

Lägenhet
Centralt, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

75 m²

3 rum

4 483 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 720 000 kr-4 %

9 600 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026

Geijersvägen 12

Villa
Karlberg, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

74+31 m²

4 rum

509 m²

Slutpris 2 150 000 kr+8 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Selkroksvägen 15, Häsängen, Karlskoga kommun
  • Såld 22 apr. 2026

Selkroksvägen 15

Villa
Häsängen, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

100+72 m²

4 rum

1 046 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 050 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Flygfältsvägen 5B, Karlberg, Karlskoga kommun
  • Såld 22 apr. 2026

Flygfältsvägen 5B

Lägenhet
Karlberg, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

54 m²

2 rum

3 208 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 300 000 kr-8 %

5 556 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Sandgatan 17A, Degerfors, Degerfors kommun
  • Såld 22 apr. 2026

Sandgatan 17A

Lägenhet
Degerfors, Degerfors kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

52,5 m²

2 rum

3 500 kr/mån

Slutpris 120 000 kr-14 %

2 286 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Robsahmvägen 1A

Lägenhet
Karls Åby, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

42,5 m²

2 rum

3 171 kr/mån

Slutpris 370 000 kr-6 %

8 706 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Kärrgatan 3

Villa
Agen, Degerfors kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

126+75 m²

4 rum

867 m²

Slutpris 1 200 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Bangatan 10A

Lägenhet
Centralt, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

63 m²

2 rum

3 822 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 750 000 kr-6 %

11 905 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Riksbyggevägen 8C

Lägenhet
Karlskoga, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

31,4 m²

1 rum

Slutpris 70 000 kr

2 229 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Kilstavägen 1C

Lägenhet
Karlskoga, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

67 m²

3 rum

Slutpris 725 000 kr

10 821 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Hallänningsgatan 11B, Rävåsen, Karlskoga kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Hallänningsgatan 11B

Lägenhet
Rävåsen, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

55,5 m²

2 rum

4 664 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 450 000 kr-5 %

8 108 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Törnrosvägen 9, Aggerud, Karlskoga kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Törnrosvägen 9

Villa
Aggerud, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

212+63 m²

7 rum

1 243 m²

Slutpris 5 990 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Gärdesgatan 2B

Lägenhet
Centralt, Karlskoga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

57 m²

2 rum

3 249 kr/mån

Slutpris 590 000 kr±0 %

10 351 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

Visar 1 - 25 av 103