Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Halskragevägen 8, Vallås, Halmstads kommun
  • Såld 14 jun. 2025
profilfoto på mäklare
NiklasCannon

Halskragevägen 8

Villa
Vallås, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

135 m²

6 rum

729 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 700 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Hederstiernas gata 24, Centrum Nyatorp, Halmstads kommun
  • Såld 14 jun. 2025
profilfoto på mäklare
NiklasCannon

Hederstiernas gata 24

Lägenhet
Centrum Nyatorp, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

20 m²

1 rum

1 917 kr/mån

Slutpris 540 000 kr+9 %

27 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Äringsvägen 32, Halmstad, Halmstads kommun
  • Såld 11 jun. 2025
profilfoto på mäklare
NiklasCannon

Äringsvägen 32

Radhus
Halmstad, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

98+50 m²

4 rum

369 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 250 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Styrdalsvägen 3, Gullbrandstorp, Halmstads kommun
  • Såld 10 jun. 2025
profilfoto på mäklare
NiklasCannon

Styrdalsvägen 3

Villa
Gullbrandstorp, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

152+15 m²

5 rum

754 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 200 000 kr+5 %
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Nordalavägen 34, Vallås, Halmstads kommun
  • Såld 9 jun. 2025
profilfoto på mäklare
NiklasCannon

Nordalavägen 34

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

72 m²

3 rum

5 008 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 700 000 kr±0 %

23 611 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Skiftesvägen 12, Söndrum/Albinsro, Halmstads kommun
  • Såld 30 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JörgenIvarsson

Skiftesvägen 12

Villa
Söndrum/Albinsro, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

156 m²

5 rum

819 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 500 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Skånegatan 57A, Centrum/Väster, Halmstads kommun
  • Såld 27 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JörgenIvarsson

Skånegatan 57A

Lägenhet
Centrum/Väster, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

53 m²

2 rum

3 743 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 060 000 kr-1 %

38 868 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Strandhaga 66 - Jasmingatan 66, Strandhaga, Halmstads kommun
  • Såld 26 maj. 2025
profilfoto på mäklare
NiklasCannon

Strandhaga 66 - Jasmingatan 66

Fritidshus
Strandhaga, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

44 m²

2 rum

331 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 900 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Vilshärads Klapperstensväg 7, Villshärad, Halmstads kommun
  • Såld 23 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JörgenIvarsson

Vilshärads Klapperstensväg 7

Villa
Villshärad, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

119+27 m²

5 rum

940 m²

Slutpris 5 225 000 kr+8 %
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Österängsgatan 40, Centrum/Öster, Halmstads kommun
  • Såld 23 maj. 2025
profilfoto på mäklare
NiklasCannon

Österängsgatan 40

Lägenhet
Centrum/Öster, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

65 m²

2 rum

4 336 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 195 000 kr±0 %

18 385 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Ålvägen 49, Fyllinge, Halmstads kommun
  • Såld 17 maj. 2025
profilfoto på mäklare
NiklasCannon

Ålvägen 49

Lägenhet
Fyllinge, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

78 m²

3 rum

4 175 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 600 000 kr+7 %

20 513 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Torsgatan 3A, Halmstad, Halmstads kommun
  • Såld 16 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JörgenIvarsson

Torsgatan 3A

Lägenhet
Halmstad, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

77 m²

3 rum

5 109 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 875 000 kr-3 %

37 338 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Hemmansvägen 47, Öster/Högskolan, Halmstads kommun
  • Såld 14 maj. 2025
profilfoto på mäklare
NiklasCannon

Hemmansvägen 47

Lägenhet
Öster/Högskolan, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

65 m²

2 rum

4 079 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 550 000 kr±0 %

23 846 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
VIGGENS FRITIDSBY 140, Östra Stranden, Halmstads kommun
  • Såld 10 maj. 2025
profilfoto på mäklare
NiklasCannon

VIGGENS FRITIDSBY 140

Fritidshus
Östra Stranden, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

24 m²

1 rum

  • Uteplats

Slutpris 1 750 000 kr+3 %
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Melodivägen 5, Halmstad, Halmstads kommun
  • Såld 5 maj. 2025
profilfoto på mäklare
PughRengensjö

Melodivägen 5

Radhus
Halmstad, Halmstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

129+33 m²

6 rum

352 m²

Slutpris 4 700 000 kr+4 %
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad
Svensk Fastighetsförmedling Halmstad

Visar 76 - 90 av 90