Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Molly Petersson

Molly Petersson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
1 rum lägenhet på Tåmarksgatan 4 Trandared, Borås kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Tåmarksgatan 4 Trandared, Borås kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Tåmarksgatan 4 Trandared, Borås kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Tåmarksgatan 4 Trandared, Borås kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Tåmarksgatan 4 Trandared, Borås kommun - bild 5

Tåmarksgatan 4

Lägenhet
Trandared, Borås kommun
SkandiaMäklarna Borås
850 000 kr
42,5 m²
1 rum
vån 1
3 258 kr/mån
20 000 kr/m²

Nu finns möjligheten att förvärva denna hemtrevliga bostaden på Tåmarksgatan 4 i Trandared. Här bor du bekvämt på våning 1 av 8, endast en halv trappa upp, vilket gör bostaden lättillgänglig och attraktiv för många. Lägenheten erbjuder ett boende med genomgående fina ytskikt och en modern, stilren känsla. I hallen finns en praktiskt garderob inbyggd och badrummet är stilrent och helkaklat. …

Premium
SkandiaMäklarna Borås
SkandiaMäklarna Borås
1 rum lägenhet på Björkhemsgatan 49 Sjöbo, Borås kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Björkhemsgatan 49 Sjöbo, Borås kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Björkhemsgatan 49 Sjöbo, Borås kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Björkhemsgatan 49 Sjöbo, Borås kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Björkhemsgatan 49 Sjöbo, Borås kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 15:15

Björkhemsgatan 49

Lägenhet
Sjöbo, Borås kommun
SkandiaMäklarna Borås
375 000 kr
39 m²
1 rum
vån 3/4
2 900 kr/mån
9 615 kr/m²

Nu ges möjligheten att förvärva denna nyrenoverade och välplanerade bostad på Björkhemsgatan 49 i Borås! Bostaden om 39 kvm erbjuder modern utrustning och är perfekt för dig som söker ett boende i en naturnära miljö. Lägenheten har en trevlig balkong i sydvästläge, där du kan njuta av soliga eftermiddagar och sköna kvällar. Dessutom finns mysiga promenadstråk i närheten, vilket gör det enkelt…

Premium
SkandiaMäklarna Borås
SkandiaMäklarna Borås
1 rum lägenhet på Skarbogatan 2 Trandared, Borås kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Skarbogatan 2 Trandared, Borås kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Skarbogatan 2 Trandared, Borås kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Skarbogatan 2 Trandared, Borås kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Skarbogatan 2 Trandared, Borås kommun - bild 5

Skarbogatan 2

Lägenhet
Trandared, Borås kommun
SkandiaMäklarna Borås
650 000 kr
42,6 m²
1 rum
vån -1/3
3 065 kr/mån
15 258 kr/m²

Välkommen till denna stilrena och välplanerade lägenhet belägen i Trandared. Området kombinerar lugn och trivsel med närhet till stadens bekvämligheter. I hallen möts du av goda avhängningsmöjligheter både i hallen och i klädkammaren. I hallen kommer du också till det helkaklade badrummet, smakfullt renoverat med ny kommod samt utrustad med både tvättmaskin och torktumlare för extra komfort.…

Premium
SkandiaMäklarna Borås
SkandiaMäklarna Borås
1 rum lägenhet på Trandaredsgatan 23 Trandared, Borås kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Trandaredsgatan 23 Trandared, Borås kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Trandaredsgatan 23 Trandared, Borås kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Trandaredsgatan 23 Trandared, Borås kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Trandaredsgatan 23 Trandared, Borås kommun - bild 5

Trandaredsgatan 23

Lägenhet
Trandared, Borås kommun
SkandiaMäklarna Borås
645 000 kr
28 m²
1 rum
vån 2/3
2 076 kr/mån
23 036 kr/m²

Välkommen till denna trevliga bostadsrätt om 28 kvm. Perfekt förstaboende eller ett smidigt boende för dig som vill bo centralt men bekvämt. I hallen finns plats för avhängning och förvaring med stängda garderober. Badrummet är smart planerat och rymmer allt du behöver – dusch, toalett och handfat. Vardagsrummet bjuder på en ljus och öppen planlösning tillsammans med ett modernt kök som skapar…

Premium
SkandiaMäklarna Borås
SkandiaMäklarna Borås
2 rum lägenhet på Barnhemsgatan 14 Sjöbo, Borås kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Barnhemsgatan 14 Sjöbo, Borås kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Barnhemsgatan 14 Sjöbo, Borås kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Barnhemsgatan 14 Sjöbo, Borås kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Barnhemsgatan 14 Sjöbo, Borås kommun - bild 5

Barnhemsgatan 14

Lägenhet
Sjöbo, Borås kommun
SkandiaMäklarna Borås
650 000 kr
58,5 m²
2 rum
vån 3/4
3 801 kr/mån
11 111 kr/m²

Välkommen till denna stilfullt inredda tvårumslägenhet med moderna materialval. Det generösa vardagsrummet bjuder på gott om plats för både soffgrupp och matsalsbord, och det vackra fiskbensparkettgolvet ger rummet en härlig karaktär. Härifrån når du även bostadens balkong , på balkongen kan du njuta av många solnedgångar då den ligger i västligt läge. Köket är rymligt och välutrustat med allt…

Premium
SkandiaMäklarna Borås
SkandiaMäklarna Borås
2 rum lägenhet på Kellgrensgatan 23A Druvefors, Borås kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Kellgrensgatan 23A Druvefors, Borås kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Kellgrensgatan 23A Druvefors, Borås kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Kellgrensgatan 23A Druvefors, Borås kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Kellgrensgatan 23A Druvefors, Borås kommun - bild 5

Kellgrensgatan 23A

Lägenhet
Druvefors, Borås kommun
SkandiaMäklarna Borås
1 700 000 kr
47 m²
2 rum
vån 2/11
3 669 kr/mån
36 170 kr/m²

Trivsam 2:a med stor inglasad balkong på Druvefors Välkommen hem till denna trivsamma 2:a om 47 kvm i BRF Stallbacken 1.Nu erbjuds möjligheten att förvärva denna ljusa bostad på Kellgrensgatan 23 A en trappa ner från entrédörren. Här erbjuds öppen planlösning mellan kök och vardagsrum, kvadratsmart förvaring samt en rymlig, inglasad balkong om ca. 20 kvm i soligt västerläge! Kvalitetskök från…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
SkandiaMäklarna Borås
SkandiaMäklarna Borås
2 rum lägenhet på Lindormsgatan 5 Sjöbo, Borås kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Lindormsgatan 5 Sjöbo, Borås kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Lindormsgatan 5 Sjöbo, Borås kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Lindormsgatan 5 Sjöbo, Borås kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Lindormsgatan 5 Sjöbo, Borås kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 16:00

Lindormsgatan 5

Lägenhet
Sjöbo, Borås kommun
SkandiaMäklarna Borås
575 000 kr
54,5 m²
2 rum
vån 1/4
4 110 kr/mån
10 550 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma och smart planerade tvåa med generös garderobsförvaring i hallen. Köket är stilrent och erbjuder gott om arbetsytor samt plats för matsalsbord. Det rymliga vardagsrummet pryds av vacker fiskbensparkett och har ett härligt ljusinsläpp. Här kommer du ut till den stora inglasade balkongen som blir en naturlig förlängning av bostaden och kan nyttjas stora delar av…

Premium
SkandiaMäklarna Borås
SkandiaMäklarna Borås
5 rum lägenhet på Källungagatan 22 Kypedalen, Borås kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Källungagatan 22 Kypedalen, Borås kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Källungagatan 22 Kypedalen, Borås kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Källungagatan 22 Kypedalen, Borås kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Källungagatan 22 Kypedalen, Borås kommun - bild 5

Källungagatan 22

Lägenhet
Kypedalen, Borås kommun
SkandiaMäklarna Borås
2 200 000 kr
115 m²
5 rum
6 537 kr/mån
19 130 kr/m²

Nu har du chansen att förvärva denna hemtrevliga bostadsrätten i Kypedalen. Hallen välkomnar dig och öppnar upp sig i en öppen planlösning mellan kök och vardagsrum. På nedervåningen finns separat tvättstugan med både torktumlare och tvättmaskin. I hallen finns också ett helkaklat badrum med dusch. Matsalsbord finns i anslutning till köket som knyts samman med det öppna vardagsrummet. I…

Premium
SkandiaMäklarna Borås
SkandiaMäklarna Borås
1 rum lägenhet på Svedjegatan 30 Dammsvedjan, Borås kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Svedjegatan 30 Dammsvedjan, Borås kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Svedjegatan 30 Dammsvedjan, Borås kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Svedjegatan 30 Dammsvedjan, Borås kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Svedjegatan 30 Dammsvedjan, Borås kommun - bild 5

Svedjegatan 30

Lägenhet
Dammsvedjan, Borås kommun
SkandiaMäklarna Borås
645 000 kr
42,5 m²
1 rum
vån 3/4
3 962 kr/mån
15 176 kr/m²

Varmt välkomna till denna trivsamma och välplanerade bostadsrätt i omtyckta Dammsvedjan. Här erbjuds ett hem med genomtänkt planlösning och med fint ljusinsläpp. I hallen möts du av goda avhängningsmöjligheter och praktisk förvaring som är genomgående i hela bostaden. Från hallen tar du dig vidare in i det ljusa köket, som är stilrent kaklat i vitt. Här finns plats för matsalsbord och bra…

Premium
SkandiaMäklarna Borås
SkandiaMäklarna Borås
Sjöbo, Borås kommun

Björkhemsgatan 25

Lägenhet
Sjöbo, Borås kommun
SkandiaMäklarna Borås
690 000 kr
57 m²
2 rum
vån 6/7
4 552 kr/mån
12 105 kr/m²
Hiss
SkandiaMäklarna Borås
SkandiaMäklarna Borås
Sjöbo, Borås kommun

Lindormsgatan 9

Lägenhet
Sjöbo, Borås kommun
SkandiaMäklarna Borås
550 000 kr
52 m²
2 rum
vån 3/4
3 867 kr/mån
10 577 kr/m²
Balkong
SkandiaMäklarna Borås
SkandiaMäklarna Borås
Sjöbo, Borås kommun

Lindormsgatan 47

Lägenhet
Sjöbo, Borås kommun
SkandiaMäklarna Borås
895 000 kr
71,5 m²
3 rum
vån 3/3
4 777 kr/mån
12 517 kr/m²
Balkong
SkandiaMäklarna Borås
SkandiaMäklarna Borås

Visar alla 12