Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av RDI AB

RDI AB

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
3 rum lägenhet på Drottninggatan 67 Norr, Helsingborg, Helsingborgs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Drottninggatan 67 Norr, Helsingborg, Helsingborgs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Drottninggatan 67 Norr, Helsingborg, Helsingborgs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Drottninggatan 67 Norr, Helsingborg, Helsingborgs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Drottninggatan 67 Norr, Helsingborg, Helsingborgs kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 15:00

Drottninggatan 67

Lägenhet
Norr, Helsingborg, Helsingborgs kommun
RDI AB
4 495 000 kr
99 m²
3 rum
vån 1/5
6 908 kr/mån
45 404 kr/m²

Bo på en av Helsingborgs bästa adresser. På Drottninggatan 67 finns denna läckra bostad. En trea på hela 99 kvm med rum i fil, vacker fiskbensparkett i båda sovrummen och i vardagsrummet, öppen spis och en stor inglasad balkong med Öresund som granne. Kan det bli mycket bättre? Lägenheten är på våning 1 utan insyn från gatan och är placerat en trappa upp från entrén. Hiss finns. En jättefin…

Premium
Balkong
Hiss
RDI AB
RDI AB
2 rum lägenhet på Lilla Byvägen 2D Häljarp, Landskrona kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Lilla Byvägen 2D Häljarp, Landskrona kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Lilla Byvägen 2D Häljarp, Landskrona kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Lilla Byvägen 2D Häljarp, Landskrona kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Lilla Byvägen 2D Häljarp, Landskrona kommun - bild 5
Idag kl 17:00

Lilla Byvägen 2D

Lägenhet
Häljarp, Landskrona kommun
RDI AB
1 545 000 kr
49 m²
2 rum
vån 2/2
161 kr/mån
31 531 kr/m²

Sista tvåan som är kvar. Bo extremt billigt. Kostar dig 161 kr i förhöjd avgift samt el 320 kr = 481 kr/månaden + ränta och amortering. Kan det bli billigare? Ingen har bott i bostaden och du har en modern och fräsch bostad. Vill du veta mer - ring mäklaren. Unik låg avgift under 2 år. Betala 5 062 kr i månaden för en nyproducerad tvåa med 10% kontantinsats inkl ränta (2,63%), amortering,…

Premium
Balkong
RDI AB
RDI AB
1 rum lägenhet på Pålsjögatan 8 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Pålsjögatan 8 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Pålsjögatan 8 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Pålsjögatan 8 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Pålsjögatan 8 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 11:00

Pålsjögatan 8

Lägenhet
Tågaborg, Helsingborgs kommun
RDI AB
1 695 000 kr
40 m²
1 rum
vån 3/5
2 785 kr/mån
42 375 kr/m²

Nu finns det möjlighet att förvärva en smakfull lägenhet på Pålsjögatan 8 i Helsingborg. Planlösning saknas - kommer inom kort. Passar inte visningstiderna är - tveka inte ta kontakt med mäklaren. Bostaden är på 1 rok - 40 kvm och ligger på våning 3 med egen balkong i västerläge. En mycket trevlig lägenhet med fiskbensparkett och stuckatur i taket. Hemmet har en fin planlösning med en stor…

Premium
Balkong
Hiss
RDI AB
RDI AB
2 rum lägenhet på Hjalmar Forsbergs gata 12 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Hjalmar Forsbergs gata 12 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Hjalmar Forsbergs gata 12 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Hjalmar Forsbergs gata 12 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Hjalmar Forsbergs gata 12 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Susanne Durgaram

RDI AB

Objektsbild
Lör 16 maj kl 10:00

Hjalmar Forsbergs gata 12

Lägenhet
Tågaborg, Helsingborgs kommun
RDI AB
2 095 000 kr
62 m²
2 rum
vån 1/5
5 269 kr/mån
33 790 kr/m²

På Hjalmar Forsbergs gata 12 finns denna fina 2 rok med egen uteplats. Visas även med VIP-visning om tider inte funkar. Under 2016 gjordes den gamla Magnus Stenbockskolan om till lägenheter. Hela skolan fick många fantastiska bostäder med mycket charm. Denna lägenhet är på bottenplan och har en stor hall med möjlighet till mycket förvaring. In till hallen finns även ett modernt badrum med…

Max
Uteplats
Hiss
Susanne Durgaram
Susanne DurgaramRDI AB
RDI AB
2 rum lägenhet på Carl Krooks gata 57 Söder, Helsingborgs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Carl Krooks gata 57 Söder, Helsingborgs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Carl Krooks gata 57 Söder, Helsingborgs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Carl Krooks gata 57 Söder, Helsingborgs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Carl Krooks gata 57 Söder, Helsingborgs kommun - bild 5
Fre 15 maj kl 15:30

Carl Krooks gata 57

Lägenhet
Söder, Helsingborgs kommun
RDI AB
1 195 000 kr
51 m²
2 rum
vån 4/4
3 688 kr/mån
23 431 kr/m²

Söker du ett hem som är snyggt och fräscht. Nu finns en superfin och modern och lyxig 2 rok till salu i populära Brf Sachsen. Passar inte visningstiderna dig. Ring mig så bokar vi en VIP-visning. På våning 4 (hiss finns) finns denna fina bostad som har en helt underbar utsikt från sina fönster i kök och vardagsrum. Här njuter du av Öresund. Ingen insyn. Bostaden är totalrenoverad 2018 och…

Premium
Uteplats
Hiss
RDI AB
RDI AB
4 rum villa på Lergatan 17 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 1
4 rum villa på Lergatan 17 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 2
4 rum villa på Lergatan 17 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 3
4 rum villa på Lergatan 17 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 4
4 rum villa på Lergatan 17 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 13:00

Lergatan 17

Villa
Ekeby, Bjuvs kommun
RDI AB
3 995 000 kr
135 m²
4 rum
869 m² tomt

Stilfullt hem i 1-plan med exklusiva materialval. Välkommen till Lergatan 17 - ett unikt hem som har renoverats sedan 2021 med otroligt fina materialval. Tycker du huset är intressant - ring mig Susanne som är mäklare. Jag bokar VIP-visningar under jul och nyårshelgen. Huset är förbesiktigat och protokoll lämnas till visningsgäster. Direkt när du öppnar dörren möts du av ett fantastiskt…

Premium
RDI AB
RDI AB
1 rum lägenhet på Persgatan 53 Norr, Helsingborg, Helsingborgs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Persgatan 53 Norr, Helsingborg, Helsingborgs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Persgatan 53 Norr, Helsingborg, Helsingborgs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Persgatan 53 Norr, Helsingborg, Helsingborgs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Persgatan 53 Norr, Helsingborg, Helsingborgs kommun - bild 5

Persgatan 53

Lägenhet
Norr, Helsingborg, Helsingborgs kommun
RDI AB
1 395 000 kr
38 m²
1 rum
vån 4/4
3 418 kr/mån
36 711 kr/m²

Söker du ett centralt boende som är lugnt och skönt? Bostaden visas även med VIP-visningar. Ring mäklaren och boka en tid. På Persgatan 53 finns denna fina etta som ligger på våning 4 och har utsikt mot Landborgen. Som ett extra plus har föreningen en allmän takterrass som är på samma våningsplan. En superfin terrass med både sittgrupp, bord och grill. Kan det bli bättre då lägenheten saknar…

Premium
RDI AB
RDI AB
1 rum lägenhet på Erik dahlbergs gata 7C Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Erik dahlbergs gata 7C Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Erik dahlbergs gata 7C Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Erik dahlbergs gata 7C Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Erik dahlbergs gata 7C Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Susanne Durgaram

RDI AB

Objektsbild
Tor 14 maj kl 11:00

Erik dahlbergs gata 7C

Lägenhet
Tågaborg, Helsingborgs kommun
RDI AB
1 395 000 kr
43 m²
1 rum
vån 4/5
4 173 kr/mån
32 442 kr/m²

Söker du en läcker lägenhet med gångavstånd till stan? På Erik Dahlbergs gatan 7C finns denna fina etta som ligger näst högst upp i huset. Passar inte visningstider så visar jag med VIP-visningar. När du kommer upp på våning 4 välkomnas du av en stor och rymlig hall och vackert plankgolv. I hallen finns din förvaring i form av många garderober. Köket som ligger mot Erik Dahlbergs gatan…

Max
Balkong
Susanne Durgaram
Susanne DurgaramRDI AB
RDI AB
4 rum lägenhet på Lilla Byvägen 4D Häljarp, Landskrona kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Lilla Byvägen 4D Häljarp, Landskrona kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Lilla Byvägen 4D Häljarp, Landskrona kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Lilla Byvägen 4D Häljarp, Landskrona kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Lilla Byvägen 4D Häljarp, Landskrona kommun - bild 5
Idag kl 17:00

Lilla Byvägen 4D

Lägenhet
Häljarp, Landskrona kommun
RDI AB
2 345 000 kr
77 m²
4 rum
vån 2/2
255 kr/mån
30 455 kr/m²

Lyckos bjuder på månadsavgiften 6 295 kr under 2 år. Du betalar för avgiftshöjningar för 2025 och 2026 på 255 kr. Är du kräsen och vill slippa att renovera? Vill du bo billigt och spara 151 080 kr under 2 år? Ring mig så berättar jag mer. Passar inte visningstiderna visar jag med VIP-visning. Ring mig så bokar vi en tid. Köp en nyproducerad bostad som ingen har bott i. I Häljarps…

Premium
Balkong
RDI AB
RDI AB
2 rum lägenhet på Sankt Clemens gata 16 Slottshöjden, Helsingborgs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Sankt Clemens gata 16 Slottshöjden, Helsingborgs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Sankt Clemens gata 16 Slottshöjden, Helsingborgs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Sankt Clemens gata 16 Slottshöjden, Helsingborgs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Sankt Clemens gata 16 Slottshöjden, Helsingborgs kommun - bild 5

Sankt Clemens gata 16

Lägenhet
Slottshöjden, Helsingborgs kommun
RDI AB
2 295 000 kr
59 m²
2 rum
vån 1/5
4 853 kr/mån
38 898 kr/m²

Superfin tvåa med en helt underbar utsikt. På S:t Clemens Gata 16 på våning 1, utan insyn, finns denna trevliga bostad. Lägenheten är på 2 rok och har en helt fantastisk balkong med utsikt över takåsarna, Kärnan, Rådhuset och Öresund. Du välkomnas in i lägenheten antingen via hiss eller trappa. I hall och kök finns klinker och målade väggar. Köket ligger ut mot Sankt Clemens Gata och du…

Premium
Balkong
Hiss
RDI AB
RDI AB
1 rum lägenhet på Församlingsgatan 2 Söder, Helsingborgs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Församlingsgatan 2 Söder, Helsingborgs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Församlingsgatan 2 Söder, Helsingborgs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Församlingsgatan 2 Söder, Helsingborgs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Församlingsgatan 2 Söder, Helsingborgs kommun - bild 5
Tor 14 maj kl 13:00

Församlingsgatan 2

Lägenhet
Söder, Helsingborgs kommun
RDI AB
849 500 kr
44 m²
1 rum
vån 1/4
2 998 kr/mån
19 307 kr/m²

Söker du ditt första boende eller skall du studera i Helsingborg och vill bo prisvärt? Kan det bli billigare? Med dagens ränta bor du för ca 4 400 kr/mån om du ser amortering som ett sparande. På perfekt läge finns denna fina renoverad etta som ligger perfekt med närhet till Campus och Centrum. Bostaden kommer ut på marknaden i augusti. Bostaden ligger på Församlingsgatan 2.. En stor…

Premium
Uteplats
RDI AB
RDI AB

Visar alla 11