Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Properties & Partners Nacka

Properties & Partners Nacka

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026
profilfoto på mäklare
EbbaStenport Taesler

Vasavägen 1, ep

Lägenhet
Saltsjöbaden, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

40 m²

1 rum

3 371 kr/mån

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

41 250 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Svartkärrsvägen 14, 3 tr, Igelbodaplatån, Nacka kommun
  • Såld 28 apr. 2026
profilfoto på mäklare
CeciliaHall

Svartkärrsvägen 14, 3 tr

Lägenhet
Igelbodaplatån, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

86,3 m²

3 rum

5 400 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 300 000 kr-3 %

38 239 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Skyttevägen 15G, Saltsjöbaden - Solsidan, Nacka kommun
  • Såld 18 apr. 2026
profilfoto på mäklare
EbbaStenport Taesler

Skyttevägen 15G

Lägenhet
Saltsjöbaden - Solsidan, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

115 m²

4 rum

7 974 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 6 500 000 kr±0 %

56 522 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026
profilfoto på mäklare
EbbaStenport Taesler

Sturevägen 4b, 1tr

Lägenhet
Nacka, Saltsjöbaden - Neglinge, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

74,5 m²

3 rum

5 111 kr/mån

Slutpris 2 850 000 kr-5 %

38 255 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026
profilfoto på mäklare
EbbaStenport Taesler

Sturevägen 4b, 1tr

Lägenhet
Saltsjöbaden, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

74,5 m²

3 rum

5 111 kr/mån

Slutpris 2 850 000 kr-5 %

38 255 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026
profilfoto på mäklare
EbbaStenport Taesler

Vikingavägen 26A

Villa
Saltsjöbaden - Baggensudden, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

190+14 m²

6 rum

970 m²

Slutpris 13 550 000 kr-10 %
Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Svartkärrsvägen 22, Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun
  • Såld 24 mar. 2026
profilfoto på mäklare
CeciliaHall

Svartkärrsvägen 22

Lägenhet
Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

86,3 m²

3 rum

5 324 kr/mån

Slutpris 2 900 000 kr±0 %

33 604 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Vinterbrinksvägen 53, 3tr, Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun
  • Såld 31 jan. 2026
profilfoto på mäklare
EbbaStenport Taesler

Vinterbrinksvägen 53, 3tr

Lägenhet
Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

86,3 m²

3 rum

5 400 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 295 000 kr±0 %

38 181 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Torggatan 4B, Saltsjöbadens Centrum, Nacka kommun
  • Såld 25 jan. 2026
profilfoto på mäklare
CeciliaHall

Torggatan 4B

Lägenhet
Saltsjöbadens Centrum, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

34 m²

1 rum

3 240 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 150 000 kr-8 %

33 824 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Vinterbrinksvägen 23c, Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun
  • Såld 21 jan. 2026
profilfoto på mäklare
EbbaStenport Taesler

Vinterbrinksvägen 23c

Lägenhet
Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

56,5 m²

2 rum

3 245 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr-2 %

43 363 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Ljuskärrsvägen 111, 13331 Saltsjöbaden, Saltsjöbaden - Ljuskärrsberget, Nacka kommun
  • Såld 30 dec. 2025
profilfoto på mäklare
EbbaStenport Taesler

Ljuskärrsvägen 111, 13331 Saltsjöbaden

Lägenhet
Saltsjöbaden - Ljuskärrsberget, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

63,3 m²

2 rum

4 836 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 395 000 kr-4 %

37 836 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Vinterbrinksvägen 41F, Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun
  • Såld 20 nov. 2025
profilfoto på mäklare
EbbaStenport Taesler

Vinterbrinksvägen 41F

Lägenhet
Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

33 m²

1 rum

2 079 kr/mån

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

48 333 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Torsvägen 61b, 2tr, Saltsjöbaden - Neglinge, Nacka kommun
  • Såld 10 nov. 2025
profilfoto på mäklare
EbbaStenport Taesler

Torsvägen 61b, 2tr

Lägenhet
Saltsjöbaden - Neglinge, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

61,5 m²

2 rum

4 293 kr/mån

Slutpris 2 400 000 kr-8 %

39 024 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 okt. 2025
profilfoto på mäklare
EbbaStenport Taesler

Ljuskärrsvägen 49

Lägenhet
Saltsjöbaden - Ljuskärrsberget, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

41,5 m²

1 rum

3 902 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 450 000 kr±0 %

34 940 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 okt. 2025
profilfoto på mäklare
EbbaStenport Taesler

Ljuskärrsvägen 26

Lägenhet
Saltsjöbaden - Ljuskärrsberget, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

49,6 m²

1 rum

3 990 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

34 173 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Ringvägen 3b, 2tr, Saltsjöbaden - Rösunda, Nacka kommun
  • Såld 30 sep. 2025
profilfoto på mäklare
EbbaStenport Taesler

Ringvägen 3b, 2tr

Lägenhet
Saltsjöbaden - Rösunda, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

82,5 m²

3 rum

5 963 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 500 000 kr±0 %

54 545 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Ljuskärrsvägen 20, 1tr, Saltsjöbaden - Ljuskärrsberget, Nacka kommun
  • Såld 25 sep. 2025
profilfoto på mäklare
EbbaStenport Taesler

Ljuskärrsvägen 20, 1tr

Lägenhet
Saltsjöbaden - Ljuskärrsberget, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

77,8 m²

4 rum

5 512 kr/mån

Slutpris 2 850 000 kr-2 %

36 632 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Vinterbrinksvägen 39e, Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun
  • Såld 16 sep. 2025
profilfoto på mäklare
EbbaStenport Taesler

Vinterbrinksvägen 39e

Lägenhet
Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

34,5 m²

1 rum

2 130 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr-3 %

46 377 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 sep. 2025
profilfoto på mäklare
CeciliaHall

Berguddsvägen 115

Radhus
Bergudden, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

153+30 m²

6 rum

303 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 11 100 000 kr+8 %
Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Skyttevägen 18F, Saltsjöbaden - Solsidan, Nacka kommun
  • Såld 5 sep. 2025
profilfoto på mäklare
CeciliaHall

Skyttevägen 18F

Lägenhet
Saltsjöbaden - Solsidan, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

26 m²

1 rum

1 942 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr-6 %

55 769 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 aug. 2025
profilfoto på mäklare
EbbaStenport Taesler

Sturevägen 8b, 3tr

Lägenhet
Saltsjöbaden - Neglinge, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

39 m²

1 rum

3 155 kr/mån

Slutpris 1 925 000 kr-4 %

49 359 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 aug. 2025
profilfoto på mäklare
EbbaStenport Taesler

Odenvägen 6B

Radhus
Saltsjöbaden - Neglinge, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

220+15 m²

8 rum

217 m²
  • Uteplats

Slutpris 9 550 000 kr+3 %
Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 aug. 2025
profilfoto på mäklare
EbbaStenport Taesler

Ljuskärrsvägen 109, ep

Lägenhet
Saltsjöbaden - Ljuskärrsberget, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

78 m²

3 rum

6 007 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr-2 %

33 974 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Sturevägen 8A, Saltsjöbaden - Neglinge, Nacka kommun
  • Såld 5 aug. 2025
profilfoto på mäklare
EbbaStenport Taesler

Sturevägen 8A

Lägenhet
Saltsjöbaden - Neglinge, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

57 m²

2 rum

4 241 kr/mån

Slutpris 2 300 000 kr-8 %

40 351 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jul. 2025
profilfoto på mäklare
CeciliaHall

Ljuskärrsvägen 101

Lägenhet
Saltsjöbaden Ljuskärrsberget, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka

77,8 m²

3 rum

5 512 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 500 000 kr-7 %

32 134 kr/m²

Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka

Visar 1 - 25 av 32