Slutpris

Ljuskärrsvägen 26

Lägenhet

Lägenhet - Saltsjöbaden - Ljuskärrsberget, Nacka kommun - Såld 08 oktober 2025

Logotyp av Properties & Partners Nacka
Slutpris1 695 000 kr

Pris per kvadratmeter

34 173 kr/m²

Utgångspris

1 695 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

49,6 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 2

Byggår

1972

Avgift

3 990 kr/mån

Driftskostnad

5 580 kr/år

Antal besök

1 666

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (8 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Ebba Stenport TaeslerProperties & Partners Nacka
Ebba Stenport Taesler

Karta

Slutpriser för liknande bostäder