Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Properties & Partners Nacka

Properties & Partners Nacka

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
2 rum lägenhet på Skyttevägen 15A Saltsjöbaden - Solsidan, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Skyttevägen 15A Saltsjöbaden - Solsidan, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Skyttevägen 15A Saltsjöbaden - Solsidan, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Skyttevägen 15A Saltsjöbaden - Solsidan, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Skyttevägen 15A Saltsjöbaden - Solsidan, Nacka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:15

Skyttevägen 15A

Lägenhet
Saltsjöbaden - Solsidan, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka
3 595 000 kr
57 m²
2 rum
vån 2/3
4 837 kr/mån
63 070 kr/m²

Letar du efter ett lättskött, bekvämt och stilfullt hem att njuta av? Då är denna välplanerade lägenhet med hela 28 kvm solterrass något alldeles extra. Här bor du en trappa upp i huset med fritt läge, vackert ljusinsläpp och en rofylld utsikt över omgivningarna – perfekt för dig som värdesätter lugn, trivsel och närhet till naturen. Terrassen är som gjord för avkoppling och umgänge, med gott…

Premium
Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
5 rum lägenhet på Sturevägen 11, 3tr Saltsjöbaden - Neglinge, Nacka kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Sturevägen 11, 3tr Saltsjöbaden - Neglinge, Nacka kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Sturevägen 11, 3tr Saltsjöbaden - Neglinge, Nacka kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Sturevägen 11, 3tr Saltsjöbaden - Neglinge, Nacka kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Sturevägen 11, 3tr Saltsjöbaden - Neglinge, Nacka kommun - bild 5

Sturevägen 11, 3tr

Lägenhet
Saltsjöbaden - Neglinge, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka
4 550 000 kr
111,5 m²
5 rum
vån 3/3
7 470 kr/mån
40 807 kr/m²

Välkommen till denna mycket ljusa gavel-5.a högst upp i huset med stor balkong i söder och ingen insyn! Här bor man i en välplanerad bostad, med både badrum och gäst-wc. Bostaden består av stort vardagsrum med utgång till balkong, kök med originalcharmen kvar, modernt badrum med badkar, separat gäst-wc och upp till 4 sovrum, samtliga utan insyn. Balkongen ligger i härligt söderläge, med utsikt…

Premium
Balkong
Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
1 rum lägenhet på Torggatan 4b, 3tr Saltsjöbaden, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Torggatan 4b, 3tr Saltsjöbaden, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Torggatan 4b, 3tr Saltsjöbaden, Nacka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Torggatan 4b, 3tr Saltsjöbaden, Nacka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Torggatan 4b, 3tr Saltsjöbaden, Nacka kommun - bild 5

Torggatan 4b, 3tr

Lägenhet
Saltsjöbaden, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka
1 595 000 kr
44 m²
1 rum
vån 3/4
4 194 kr/mån
36 250 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och rymliga 1:a om 44 kvm, belägen näst högst upp i hus med hiss, med fri utsikt över grönskande gården och en stor balkong i söder med sol hela dagen och kvällen. I huset finns både hiss och varmgarage. Centralare än så här kan man inte bo - granne med centrum och kommunikationer, men samtidigt intill golfbanan och hela Erstaviks naturreservat! Lägenheten består av…

Premium
Balkong
Hiss
Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
4 rum radhus på Berguddsvägen 66 Saltsjöbaden - Neglinge, Nacka kommun - bild 1
4 rum radhus på Berguddsvägen 66 Saltsjöbaden - Neglinge, Nacka kommun - bild 2
4 rum radhus på Berguddsvägen 66 Saltsjöbaden - Neglinge, Nacka kommun - bild 3
4 rum radhus på Berguddsvägen 66 Saltsjöbaden - Neglinge, Nacka kommun - bild 4
4 rum radhus på Berguddsvägen 66 Saltsjöbaden - Neglinge, Nacka kommun - bild 5
Sön 17 maj

Berguddsvägen 66

Radhus
Saltsjöbaden - Neglinge, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka
6 195 000 kr
118 m²
4 rum
7 476 kr/mån
52 500 kr/m²

Välplanerat och familjevänligt radhus i två plan med 3-4 sovrum, och med ett härligt läge på barnvänliga Bergudden! Här bor man granne med Baggensfjärden med båthamn och bad på nära håll. Två härliga uteplatser med sol hela dagen, samt gott om förvaring i externt förråd. Till bostaden hör en parkeringsplats i föreningens garage. Entréplanet välkomnar med en rymlig hall och gott om garderober…

Premium
Uteplats
Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
5 rum par-/kedje-/radhus på Berguddsvägen 55 Bergudden övre, Nacka kommun - bild 1
5 rum par-/kedje-/radhus på Berguddsvägen 55 Bergudden övre, Nacka kommun - bild 2
5 rum par-/kedje-/radhus på Berguddsvägen 55 Bergudden övre, Nacka kommun - bild 3
5 rum par-/kedje-/radhus på Berguddsvägen 55 Bergudden övre, Nacka kommun - bild 4
5 rum par-/kedje-/radhus på Berguddsvägen 55 Bergudden övre, Nacka kommun - bild 5

Berguddsvägen 55

Radhus
Bergudden övre, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka
5 895 000 kr
121,3 m²
5 rum
8 611 kr/mån
48 599 kr/m²

Välkommen till barnvänliga Bergudden och detta fint renoverade bostadsrättsradhus i två plan med högt, insynsskyddat och fritt läge. Lägenhetens entrésida ligger med uteplats rakt i söder samt med ytterligare en uteplats och balkong med kvällssol. Mycket välplanerad med 3 sovrum, 2 badrum, vardagsrum på båda planen och gott om förrådsutrymmen. Här finns plats för den stora familjen men passar…

Premium
Balkong
Uteplats
Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
3 rum lägenhet på Svartkärrsvägen 8, 2tr Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Svartkärrsvägen 8, 2tr Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Svartkärrsvägen 8, 2tr Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Svartkärrsvägen 8, 2tr Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Svartkärrsvägen 8, 2tr Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun - bild 5

Svartkärrsvägen 8, 2tr

Lägenhet
Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka
3 750 000 kr
86 m²
3 rum
vån 3/4
5 363 kr/mån
43 605 kr/m²

Högt upp i huset och med balkong i söder ligger denna smakfullt renoverade och trivsamma trea! Här bor man bekvämt i en ytterst välplanerad bostad med gäst-wc, tvättstuga och inglasad balkong. Bostaden helrenoverades för några år sedan och fick då nytt kök, nytt badrum, ny tvättstuga och nya ytskikt. Dessutom gjordes ombyggnation av bostaden för att få en större matplats i köket samt en bättre…

Premium
Balkong
Hiss
Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
2 rum lägenhet på Vinterbrinksvägen 63, 2tr Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Vinterbrinksvägen 63, 2tr Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Vinterbrinksvägen 63, 2tr Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Vinterbrinksvägen 63, 2tr Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Vinterbrinksvägen 63, 2tr Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun - bild 5

Vinterbrinksvägen 63, 2tr

Lägenhet
Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka
2 675 000 kr
68 m²
2 rum
vån 3/4
4 277 kr/mån
39 338 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma tvåa med genomgående ljus på populära Igelbodaplatån i Saltsjöbaden. Vardagsrum med utgång till balkong med förmiddagssol mot grönskande gården, stort sovrum med hel garderobsvägg, fullutrustat kök med matplats vid fönster och ett stort, stambytt och helklaklat badrum med dusch, tvättmaskin och fönster. Utanför ytterdörren finns ett rymligt förråd om ca 5.5 kvm med…

Premium
Balkong
Hiss
Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka
3 rum lägenhet på Vinterbrinksvägen 13 Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Vinterbrinksvägen 13 Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Vinterbrinksvägen 13 Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Vinterbrinksvägen 13 Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Vinterbrinksvägen 13 Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun - bild 5

Vinterbrinksvägen 13

Lägenhet
Saltsjöbaden - Igelbodaplatån, Nacka kommun
Properties & Partners Nacka
3 195 000 kr
86 m²
3 rum
vån 1/4
5 207 kr/mån
37 151 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade trea med stor härlig uteplats med sol från morgon fram till tidig eftermiddag. Bostaden består av rymligt vardagsrum med utgång till balkong och uteplats, modernt kök med matplats intill fönster, två sovrum som båda vetter mot grönskan och har gott om garderober. Här finns också ett rymligt badrum, gäst-wc och tvättstuga intill köket med tvättmaskin. Helt nya…

Premium
Uteplats
Hiss
Properties & Partners Nacka
Properties & Partners Nacka

Visar alla 8