Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Fabian Ståhl

Fabian Ståhl

Om mig

Fabian har stor erfarenhet av fastighetsförmedling med inriktning på villor och fritidshus men även kommersiella fastigheter. Under samtliga verksamma år har Fabians utgångspunkt varit Örebro och Hallsberg med omnejd. Fabians tro är att energin och engagemanget en fastighetsmäklare tillför påverkar affärens resultat avsevärt. Därför är hans mål att vara så tillmötesgående och tillgänglig som möjligt för sina uppdragivare, köpare samt spekulanter.
Mäklarens försäljningar
2 rum fritidshus på Toskavägen 6 Hallsberg, Hallsbergs kommun - bild 1
2 rum fritidshus på Toskavägen 6 Hallsberg, Hallsbergs kommun - bild 2
2 rum fritidshus på Toskavägen 6 Hallsberg, Hallsbergs kommun - bild 3
2 rum fritidshus på Toskavägen 6 Hallsberg, Hallsbergs kommun - bild 4
2 rum fritidshus på Toskavägen 6 Hallsberg, Hallsbergs kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 16:30

Toskavägen 6

Fritidshus
Hallsberg, Hallsbergs kommun
Nordå Fastighetsmäklare
1 175 000 kr
67 + 18 m²
2 rum
801 m² tomt

Välkommen till Toskavägen 6 – en charmig fritidsstuga med ett fantastiskt solläge vid populära Tisarbaden i Hallsberg. Stugan är 67 kvm och fördelad på två rum och kök, med en fungerande braskamin som skapar extra värme och trivsel under kyligare dagar. Här bor du med närhet till både badplats och möjlighet till båtplats, vilket gör det till en idealisk plats för avkoppling och sommarens alla…

Premium
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
Adolfsberg, Örebro kommun
Mån 18 maj kl 17:00

Moränvägen 13A

Villa
Adolfsberg, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
6 795 000 kr
193 + 193 m²
7 rum
1 013 m² tomt
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
6 rum villa på Lyckebäcksvägen 20 Hallsberg, Hallsbergs kommun - bild 1
6 rum villa på Lyckebäcksvägen 20 Hallsberg, Hallsbergs kommun - bild 2
6 rum villa på Lyckebäcksvägen 20 Hallsberg, Hallsbergs kommun - bild 3
6 rum villa på Lyckebäcksvägen 20 Hallsberg, Hallsbergs kommun - bild 4
6 rum villa på Lyckebäcksvägen 20 Hallsberg, Hallsbergs kommun - bild 5
Tis 19 maj

Lyckebäcksvägen 20

Villa
Hallsberg, Hallsbergs kommun
Nordå Fastighetsmäklare
4 275 000 kr
165 + 85 m²
6 rum
2 530 m² tomt

Välkommen till denna vackra villa från 1922 som smakfullt kombinerar tidstypisk karaktär med moderna bekvämligheter. Här bor du med generösa ytor, härliga sociala utrymmen och en stor, lummig trädgårdstomt på över 2 500 kvm – en oas för hela familjen. Huset erbjuder ca 165 kvm boyta samt källare på ytterligare ca 85 kvm. Invändigt möts du av tre rymliga sovrum, ett stilsäkert vardagsrum…

Premium
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
Kumla, Kumla kommun
Tis 19 maj

Västra Drottninggatan 28

Villa
Kumla, Kumla kommun
Nordå Fastighetsmäklare
3 495 000 kr
122 + 63 m²
5 rum
1 382 m² tomt
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
4 rum villa på Långgatan 10 Hallsberg, Hallsbergs kommun - bild 1
4 rum villa på Långgatan 10 Hallsberg, Hallsbergs kommun - bild 2
4 rum villa på Långgatan 10 Hallsberg, Hallsbergs kommun - bild 3

Långgatan 10

Villa
Hallsberg, Hallsbergs kommun
Nordå Fastighetsmäklare
1 295 000 kr
62 + 62 m²
4 rum
750 m² tomt
Plus
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
Asker, Örebro kommun
Budgivning pågår

Sånne 405

Villa
Asker, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
595 000 kr
57 m²
3 rum
1 292 m² tomt
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
6 rum villa på Stene 327 Kumla, Kumla kommun - bild 1
6 rum villa på Stene 327 Kumla, Kumla kommun - bild 2
6 rum villa på Stene 327 Kumla, Kumla kommun - bild 3
6 rum villa på Stene 327 Kumla, Kumla kommun - bild 4
6 rum villa på Stene 327 Kumla, Kumla kommun - bild 5

Stene 327

Villa
Kumla, Kumla kommun
Nordå Fastighetsmäklare
2 195 000 kr
135 m²
6 rum
1 102 m² tomt

Välkommen till Stene 327 – en hemtrevlig och yteffektiv villa på 135 kvm med sex rum och kök, varav fyra sovrum och två badrum. Här bor du med gott om plats för hela familjen i en genomtänkt planlösning där varje kvadratmeter används optimalt. Det här hemmet erbjuder den perfekta balansen mellan stadens bekvämligheter och lantlig harmoni. Du bor ostört med vackra vyer och naturen runt knuten,…

Premium
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
Askersund, Askersunds kommun

Folke Dahlbergs väg 9

Lägenhet
Askersund, Askersunds kommun
Nordå Fastighetsmäklare
995 000 kr
61 m²
2 rum
vån 1/2
5 481 kr/mån
16 311 kr/m²
Uteplats
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
4 rum lägenhet på Lykttändargatan 5 Centralt Öster, Örebro kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Lykttändargatan 5 Centralt Öster, Örebro kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Lykttändargatan 5 Centralt Öster, Örebro kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Lykttändargatan 5 Centralt Öster, Örebro kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Lykttändargatan 5 Centralt Öster, Örebro kommun - bild 5

Lykttändargatan 5

Lägenhet
Centralt Öster, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
3 195 000 kr
91 m²
4 rum
vån 1/8
6 251 kr/mån
35 110 kr/m²

Fyra med två härliga balkonger Nu har du chansen att köpa den sista fyran i nyproducerade Brf Bellevue – ett av Östers mest attraktiva bostadsprojekt. Här får du alla fördelar av nyproduktion och kan flytta in precis när du vill. Din helt nya lägenhet står färdig och väntar på att du ska ta de första stegen över den nyslipade parketten. Lägenheten erbjuder bland annat: • Två rymliga…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
villa på Skolvägen 16 Sköllersta, Hallsbergs kommun - bild 1
villa på Skolvägen 16 Sköllersta, Hallsbergs kommun - bild 2
villa på Skolvägen 16 Sköllersta, Hallsbergs kommun - bild 3
villa på Skolvägen 16 Sköllersta, Hallsbergs kommun - bild 4
villa på Skolvägen 16 Sköllersta, Hallsbergs kommun - bild 5
Mån 1 jun kl 17:00

Skolvägen 16

Villa
Sköllersta, Hallsbergs kommun
Nordå Fastighetsmäklare
1 795 000 kr
180 m²
1 492 m² tomt

På barnvänliga Skolvägen 16, längst ner på en lugn återvändsgata, hittar du denna välplanerade villa om 180 kvm, med sex rum varav fyra sovrum. Här finns gott om plats för hela familjen att trivas – både inne och ute. Husets planlösning erbjuder två generösa sällskapsytor, fyra rogivande sovrum och flexibla ytor för såväl vardagsliv som hemmakontor. Det rymliga dubbelgaraget ger gott om…

Premium
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
3 rum lägenhet på Gäddestavägen 26 Örebro, Örebro kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Gäddestavägen 26 Örebro, Örebro kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Gäddestavägen 26 Örebro, Örebro kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Gäddestavägen 26 Örebro, Örebro kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Gäddestavägen 26 Örebro, Örebro kommun - bild 5

Gäddestavägen 26

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
1 980 000 kr
80 m²
3 rum
vån 3/3
7 608 kr/mån
24 750 kr/m²

Detta är ett fantastiskt unikt hem - semesterkänsla året om, tropiska växter och en väldigt skön innemiljö. Lägenheten finns högst upp i huset och har en skön balkong i soligt söderläge samt en mysig uteplats in mot den vackra omgivningen på gården. Här erbjuds hall med bra förvaring i klädkammare, ett stort helkaklat badrum, fint kök med matplats, rymligt vardagsrum och två fina sovrum som…

Premium
Balkong
Hiss
Bettorp, Örebro kommun

Markörvägen 15

Övrigt
Bettorp, Örebro kommun
Nordå Fastighetsmäklare
450 000 kr
63,3 m²
4 247 kr/mån
Nordå Fastighetsmäklare
Nordå Fastighetsmäklare
4 rum gård/skog på Norrköpingsvägen 640 Pålsboda, Hallsbergs kommun - bild 1
4 rum gård/skog på Norrköpingsvägen 640 Pålsboda, Hallsbergs kommun - bild 2
4 rum gård/skog på Norrköpingsvägen 640 Pålsboda, Hallsbergs kommun - bild 3
4 rum gård/skog på Norrköpingsvägen 640 Pålsboda, Hallsbergs kommun - bild 4
4 rum gård/skog på Norrköpingsvägen 640 Pålsboda, Hallsbergs kommun - bild 5

Norrköpingsvägen 640

Gård/Skog
Pålsboda, Hallsbergs kommun
Nordå Fastighetsmäklare
930 000 kr
99 m²
4 rum
2,1 ha tomt

Nu har du möjlighet att förvärva en charmig lantbruksfastighet med många möjligheter! Fastigheten Hallsberg Svennevad 2:12 erbjuder en total areal på hela 2,1 hektar, perfekt för dig som söker en lantlig idyll med möjlighet till både boende och verksamhet. Här finns en friliggande villa på 99 kvm byggd 1909 med en charmig äldre karaktär och alla förutsättningar för att skapa ditt drömboende. …