Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Västerås

LF Fastighetsförmedling Västerås

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jul. 2025

Pimpstensvägen 20

Villa
Munga, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

100+40 m²

4 rum

2 606 m²

Slutpris 2 000 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jun. 2025

Bofinksvägen 9

Lägenhet
Råby, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

84 m²

3 rum

5 219 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 700 000 kr+18 %

8 333 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jun. 2025

Välljärnsgatan 486

Lägenhet
Bäckby, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

66,5 m²

2 rum

3 927 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 450 000 kr-9 %

6 767 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jun. 2025

Vallonvägen 1

Villa
Skultuna, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

119+68 m²

5 rum

1 794 m²

Slutpris 3 100 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jun. 2025

Mariebergsvägen 8

Villa
Hallstahammar, Hallstahammars kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

90 m²

4 rum

584 m²

Slutpris 2 000 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jun. 2025

Rönnoxelgatan 8

Lägenhet
Råby, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

75,5 m²

3 rum

5 521 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 595 000 kr±0 %

7 881 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jun. 2025

Gevärsgatan 9

Villa
Haga, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

100+100 m²

4 rum

837 m²

Slutpris 3 000 000 kr-6 %
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jun. 2025

Regementsgatan 22

Lägenhet
Viksäng, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

79,7 m²

3 rum

2 823 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 935 000 kr+2 %

24 279 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jun. 2025

Vinggatan 3D

Lägenhet
Berghamra, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

55 m²

2 rum

3 339 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 250 000 kr-7 %

22 727 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Djäknebergsgatan 15A

Lägenhet
Djäkneberget, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

60 m²

2 rum

4 595 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 250 000 kr+5 %

20 833 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Lospånga byväg 29

Villa
Dingtuna, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

122 m²

4 rum

1 208 m²

Slutpris 3 400 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Gunnilbogatan 34B

Lägenhet
Malmaberg, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

115,2 m²

5 rum

5 006 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 770 000 kr+5 %

15 365 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Åsgatan 10D

Radhus
Jakobsberg, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

159+35 m²

5 rum

316 m²

Slutpris 5 050 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jun. 2025

Nygårdsgatan 16

Lägenhet
Karlsdal, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

48 m²

2 rum

3 490 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr-3 %

32 292 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jun. 2025

Väsby Hagar

Fritidshus
Västerås, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

45 m²

2 rum

1 000 m²

Slutpris 300 000 kr+2 %
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Smältverksgatan 197

Lägenhet
Bäckby, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

72 m²

3 rum

5 051 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 795 000 kr-11 %

11 042 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jun. 2025

Ägirgatan 8

Lägenhet
Öster Mälarstrand, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

87 m²

3 rum

6 155 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

34 425 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jun. 2025

Åsgatan 4C

Lägenhet
Oxbacken, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

57,5 m²

2 rum

2 705 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

33 913 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jun. 2025

Släggkastargatan 6

Lägenhet
Rönnby, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

81,5 m²

3 rum

5 904 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 095 000 kr±0 %

13 436 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jun. 2025

Jakobsbergsgatan 14C

Lägenhet
Djäkneberget, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

56 m²

2 rum

2 321 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 920 000 kr+13 %

34 286 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jun. 2025

Aberga byväg 35

Villa
Aberga, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

93 m²

3 rum

713 m²

Slutpris 3 400 000 kr+3 %
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jun. 2025

Mattisens väg 3

Radhus
Skultuna, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

86+82 m²

4 rum

349 m²

Slutpris 1 510 000 kr-20 %
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Fårtickevägen 9

Villa
Enhagen, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

192 m²

7 rum

1 467 m²

Slutpris 6 200 000 kr+4 %
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Tomtebovägen 18

Villa
Hammarby Stadshage, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

154+80 m²

5 rum

1 190 m²

Slutpris 4 900 000 kr+9 %
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Norra allégatan 37A

Radhus
Karlsdal, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

122 m²

5 rum

139 m²

Slutpris 4 350 000 kr+4 %
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås

Visar 226 - 250 av 281