Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Västerås

LF Fastighetsförmedling Västerås

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
7 rum villa på Rödrävsgatan 23 Gryta, Västerås kommun - bild 1
7 rum villa på Rödrävsgatan 23 Gryta, Västerås kommun - bild 2
7 rum villa på Rödrävsgatan 23 Gryta, Västerås kommun - bild 3
7 rum villa på Rödrävsgatan 23 Gryta, Västerås kommun - bild 4
7 rum villa på Rödrävsgatan 23 Gryta, Västerås kommun - bild 5
Kommande

Rödrävsgatan 23

Villa
Gryta, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås
5 685 000 kr
210 + 40 m²
7 rum
897 m² tomt

Försprång! Välkommen till detta välplanerade hus på härliga Rödrävsgatan. Har ni länge letat efter den perfekta bostaden i området så har ni nu hittat rätt! Här bor ni med lättskött tomt med bl.a. härlig altan med poolområde och uterum samt uppfart med plats för totalt 4 bilar med och garage i huskropp. Tilltalande planlösning med bl.a. ett rymligt kök med matplats och 5 sovrum. Det härliga…

Premium
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
1 rum lägenhet på Önstavägen 8 Södra Gryta, Västerås kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Önstavägen 8 Södra Gryta, Västerås kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Önstavägen 8 Södra Gryta, Västerås kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Önstavägen 8 Södra Gryta, Västerås kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Önstavägen 8 Södra Gryta, Västerås kommun - bild 5
Kommande

Önstavägen 8

Lägenhet
Södra Gryta, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås
795 000 kr
40,5 m²
1 rum
vån 4/4
3 968 kr/mån
19 630 kr/m²

Välkommen till en kvadratsmart och stilfull bostad med stor inglasad balkong på Önstavägen 8 - Generös inglasad balkong med fin utsikt - Belägen högt upp i huset - Nyproducerad bostad med genomgående hög standard Här erbjuds en modern och välplanerad bostad där varje kvadratmeter är noggrant genomtänkt. Den öppna planlösningen mellan kök, vardagsrum och matplats skapar en social och…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
4 rum gård med jordbruk på Skällby Lindtorp Hallstahammar, Hallstahammars kommun - bild 1
4 rum gård med jordbruk på Skällby Lindtorp Hallstahammar, Hallstahammars kommun - bild 2
4 rum gård med jordbruk på Skällby Lindtorp Hallstahammar, Hallstahammars kommun - bild 3
4 rum gård med jordbruk på Skällby Lindtorp Hallstahammar, Hallstahammars kommun - bild 4
4 rum gård med jordbruk på Skällby Lindtorp Hallstahammar, Hallstahammars kommun - bild 5
Kommande

Skällby Lindtorp

Gård/Skog
Hallstahammar, Hallstahammars kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås
Pris på förfrågan
166 m²
4 rum
15 ha tomt

Charmig gård med stora möjligheter – naturnära och nära Västerås Välkommen till en attraktiv och mångsidig gård i vackra Västmanland, endast cirka 10 minuter från Erikslund och Västerås. Här erbjuds en unik möjlighet att förvärva en fastighet som kombinerar bekvämt boende, verksamhetsmöjligheter och framtida utvecklingspotential. Fastigheten omfattar cirka 15 hektar mark, fördelat på…

Premium
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Skallberget, Västerås kommun
Kommande

Dybecksgatan 21B

Radhus
Skallberget, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås
3 195 000 kr
85 + 34 m²
3 rum
98 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
2 rum lägenhet på Vildrosgatan 37 Önsta Gryta, Västerås kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Vildrosgatan 37 Önsta Gryta, Västerås kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Vildrosgatan 37 Önsta Gryta, Västerås kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Vildrosgatan 37 Önsta Gryta, Västerås kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Vildrosgatan 37 Önsta Gryta, Västerås kommun - bild 5
Kommande

Vildrosgatan 37

Lägenhet
Önsta Gryta, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås
1 050 000 kr
66,5 m²
2 rum
vån 3/4
4 494 kr/mån
15 789 kr/m²

Välkommen till denna fantastiska tvårumslägenhet om generösa 66,5 kvm, där smart planlösning och trivsam atmosfär skapar det perfekta boendet. Här bor du med närhet till allt – bussförbindelser, grönområden, vårdcentral, apotek, pizzeria och förskola. - Närhet till grönområden, skola, butiker. - Värme, Vatten, Tv och Bredband ingår i avgiften. - Optimal planlösning. När du kliver in genom…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Enhagen, Västerås kommun
Kommande

Fårtickevägen 10

Villa
Enhagen, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås
Pris på förfrågan
94 + 20 m²
5 rum
792 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
gård med jordbruk på Ransta Olsbo 280 Ransta, Sala kommun - bild 1
gård med jordbruk på Ransta Olsbo 280 Ransta, Sala kommun - bild 2
gård med jordbruk på Ransta Olsbo 280 Ransta, Sala kommun - bild 3
gård med jordbruk på Ransta Olsbo 280 Ransta, Sala kommun - bild 4
gård med jordbruk på Ransta Olsbo 280 Ransta, Sala kommun - bild 5
Kommande

Ransta Olsbo 280

Gård/Skog
Ransta, Sala kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås
3 995 000 kr
165 + 41 m²
142 ha tomt

Avstyckad gård endast ca. 15 minuter från Västerås. Bostadsbyggnad med 4-5 sovrum, kök med matplats och rymligt vardagsrum med öppen spis. Magasin med garage och förråd. Fastighetsreglering pågår och i köpet ingår ca. 1,3 ha och möjlighet finns att köpa till ytterligare mark. En gård med möjligheter för den som vill ha utrymme för hobby, djurhållning eller företagsverksamhet. Vackert lantligt…