Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Västerås

LF Fastighetsförmedling Västerås

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2026

Tunbyvägen 36C

Lägenhet
Vega, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

62 m²

2 rum

4 553 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

25 726 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2026

Bomansgatan 24C

Lägenhet
Kristiansborg, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

49,5 m²

2 rum

3 669 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 045 000 kr+5 %

21 111 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2026

Oxbacksgatan 7

Lägenhet
Oxbacken, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

62 m²

2 rum

4 052 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 500 000 kr

24 194 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Lokförargatan 16

Radhus
Tillberga, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

109+10 m²

4 rum

165 m²

Slutpris 2 450 000 kr
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Nannas väg 20

Villa
Irsta, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

142 m²

6 rum

591 m²

Slutpris 3 285 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Bandygatan 39

Villa
Rönnby, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

164+19 m²

6 rum

588 m²

Slutpris 5 200 000 kr
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Fyrbåksvägen 4

Lägenhet
Lillåudden, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

148 m²

4 rum

8 135 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 800 000 kr

59 459 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Smedsbostigen 7

Villa
Dingtuna, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

163 m²

6 rum

1 038 m²

Slutpris 3 185 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Knutsgatan 12B

Lägenhet
Centralt, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

95 m²

4 rum

6 396 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 595 000 kr±0 %

27 316 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Norrbygatan 3D

Lägenhet
Odensvi, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

80,5 m²

3 rum

4 774 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr+24 %

19 876 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Vasagatan 30B

Lägenhet
Centralt, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

78 m²

2 rum

3 989 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 595 000 kr±0 %

33 269 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Färnebogatan 16 B

Lägenhet
Skiljebo, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

60 m²

2 rum

3 611 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 995 000 kr±0 %

16 583 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Siggesborgsgatan 7C

Lägenhet
Gideonsberg, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

65,5 m²

2 rum

3 497 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 860 000 kr+8 %

13 130 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Öster Mälarstrands allé 129

Lägenhet
Öster Mälarstrand, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

86,5 m²

3 rum

5 722 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 750 000 kr+2 %

31 792 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Benvägen 24

Lägenhet
Bjurhovda, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

67,2 m²

3 rum

4 569 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 795 000 kr±0 %

11 830 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Frihetsvägen 20

Lägenhet
Hammarby Stadshage, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

68+10 m²

3 rum

6 155 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

20 515 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Emausgatan 27C

Lägenhet
Gideonsberg, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

41 m²

1 rum

2 912 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 660 000 kr-5 %

16 098 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Stohagsvägen 29B

Lägenhet
Stohagen, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

57 m²

2 rum

5 101 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 095 000 kr±0 %

19 211 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Bandverksgatan 19

Radhus
Bäckby, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

132 m²

5 rum

246 m²

Slutpris 2 825 000 kr+5 %
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026

Skedgatan 15

Villa
Skälby, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

147 m²

6 rum

837 m²

Slutpris 4 000 000 kr+3 %
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Linnégatan 2

Lägenhet
Centralt, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

142 m²

5 rum

8 784 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 200 000 kr-4 %

22 535 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Näckrosvägen 16

Radhus
Gryta, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

118 m²

5 rum

420 m²

Slutpris 2 895 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Odensvigatan 9

Lägenhet
Skiljebo, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

96 m²

3 rum

5 247 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr+10 %

17 188 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Generatorgatan 5

Lägenhet
Gideonsberg, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

63 m²

2 rum

4 375 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 315 000 kr±0 %

20 873 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 apr. 2026

Haga parkgata 19C

Lägenhet
Haga, Västerås kommun
LF Fastighetsförmedling Västerås

122 m²

5 rum

7 948 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr+32 %

20 492 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Västerås
LF Fastighetsförmedling Västerås

Visar 1 - 25 av 280