Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Uppsala

LF Fastighetsförmedling Uppsala

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
3,5 rum fritidshus på Skogsbacken 13 Borgarbo, Uppsala kommun - bild 1
3,5 rum fritidshus på Skogsbacken 13 Borgarbo, Uppsala kommun - bild 2
3,5 rum fritidshus på Skogsbacken 13 Borgarbo, Uppsala kommun - bild 3
3,5 rum fritidshus på Skogsbacken 13 Borgarbo, Uppsala kommun - bild 4
3,5 rum fritidshus på Skogsbacken 13 Borgarbo, Uppsala kommun - bild 5

Skogsbacken 13

Fritidshus
Borgarbo, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
995 000 kr
70 m²
3,5 rum
1 644 m² tomt

Drömmer du om att skapa ditt egna semester paradis? För att verkligen uppleva känslan på plats, boka en personlig visning med ansvarig mäklare Mikaela Källgren. Visningar sker löpande – tveka inte att höra av dig och säkra din tid redan idag! Nu finns chansen att köpa ett charmigt fritidshus i Borgarbo stugområde ca 30 min från Uppsala. Skapa er egna idyll med närhet till samfällighetens…

Premium
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Kåbo, Uppsala kommun

Villavägen 11A

Villa
Kåbo, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
19 750 000 kr
342,5 + 148 m²
12 rum
1 279 m² tomt
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Storvreta, Uppsala kommun

Tegvägen 1

Villa
Storvreta, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
4 695 000 kr
136 m²
6 rum
479 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
villa på Ärna Björkby 121 Ärna, Uppsala kommun - bild 1
villa på Ärna Björkby 121 Ärna, Uppsala kommun - bild 2
villa på Ärna Björkby 121 Ärna, Uppsala kommun - bild 3
villa på Ärna Björkby 121 Ärna, Uppsala kommun - bild 4
villa på Ärna Björkby 121 Ärna, Uppsala kommun - bild 5

Ärna Björkby 121

Villa
Ärna, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
5 500 000 kr
195 + 195 m²
5 301 m² tomt

Sällsynt möjlighet att förvärva en historisk och karaktärsfull fastighet från 1729, belägen i idylliska Ärna strax norr om Uppsala. Här möts lantlig ro, bruksmiljö och närhet till stadens puls i en harmonisk helhet – endast cirka 8 km från Uppsala stadskärna och med närhet till Ulva Kvarn, Fyrisån och Uppsalas största jordgubbsland. Den imponerande längdbyggnaden mäter ca 7 meter i bredd och…

Premium
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
3 rum lägenhet på Stenhagsvägen 89 Stenhagen, Uppsala kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Stenhagsvägen 89 Stenhagen, Uppsala kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Stenhagsvägen 89 Stenhagen, Uppsala kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Stenhagsvägen 89 Stenhagen, Uppsala kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Stenhagsvägen 89 Stenhagen, Uppsala kommun - bild 5

Stenhagsvägen 89

Lägenhet
Stenhagen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
1 650 000 kr
84 m²
3 rum
vån 3/4
6 357 kr/mån
19 643 kr/m²

*** FAST PRIS *** Detta innebär att bostaden säljs utan budgivning och att det är "Först-till-kvarn-principen" som gäller. - Kontakta ansvarig mäklare för en privatvisning eller mer information! Nu finns chansen att förvärva en fräsch och rymlig 3:a i populära Brf Stenhällen. Den genomtänkta planlösningen ger dig ett mycket praktiskt och behagligt boende med hiss från markplan. Bostaden…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
4 rum villa på Ramsjö Ängsväg 10 Järlåsa, Uppsala kommun - bild 1
4 rum villa på Ramsjö Ängsväg 10 Järlåsa, Uppsala kommun - bild 2
4 rum villa på Ramsjö Ängsväg 10 Järlåsa, Uppsala kommun - bild 3
4 rum villa på Ramsjö Ängsväg 10 Järlåsa, Uppsala kommun - bild 4
4 rum villa på Ramsjö Ängsväg 10 Järlåsa, Uppsala kommun - bild 5

Ramsjö Ängsväg 10

Villa
Järlåsa, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
2 695 000 kr
86 m²
4 rum
1 953 m² tomt

Högt belägen enplansvilla byggd 2006 som passar lika bra för dig som söker ett permanentboende som dig som söker ett fint fritidshus. Enplansvilla med fyra rum och kök, badrum och rymlig hall. Huset är högt placerad på den fina tomten och längs hela framsidan löper en stor härlig altan under tak med fin utsikt. Stor härlig social yta vid vardagsrummet med fin täljstenskamin och den öppna…

Premium
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Järlåsa, Uppsala kommun
Sön 17 maj kl 12:00

Stennäsvägen 38

Fritidshus
Järlåsa, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
1 775 000 kr
79 m²
4 rum
1 586 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
1 rum lägenhet på Råbyvägen 53H Gränby, Uppsala kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Råbyvägen 53H Gränby, Uppsala kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Råbyvägen 53H Gränby, Uppsala kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Råbyvägen 53H Gränby, Uppsala kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Råbyvägen 53H Gränby, Uppsala kommun - bild 5

Råbyvägen 53H

Lägenhet
Gränby, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
1 295 000 kr
34 m²
1 rum
vån 2/5
3 403 kr/mån
38 088 kr/m²

Nu saluförs en mycket välplanerad etta i modernt hus från 2018. Här njuter du av solig balkong vänd mot fin innergård. Lägenheten inrymmer välkomnande hall med förvaring, stort och fräscht badrum med kombinerad tvättmaskin/torktumlare samt ett smakfullt kök med öppen planlösning mot vardagsrum där matplats avgränsar mellan rummen. Vardagsrummet rymmer på både soffgrupp och fullstor säng. Vill…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
2 rum lägenhet på Torgny Segerstedts allé 4 Rosendal, Uppsala kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Torgny Segerstedts allé 4 Rosendal, Uppsala kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Torgny Segerstedts allé 4 Rosendal, Uppsala kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Torgny Segerstedts allé 4 Rosendal, Uppsala kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Torgny Segerstedts allé 4 Rosendal, Uppsala kommun - bild 5

Torgny Segerstedts allé 4

Lägenhet
Rosendal, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
1 895 000 kr
48 m²
2 rum
vån 2/5
3 983 kr/mån
39 479 kr/m²

Här erbjuds en stilren och välplanerad 2 om 48 kvm i gavelläge med låg månadsavgift. Bostaden präglas av hög standard, generöst ljusinsläpp och ett insynsskyddat läge som skapar en trivsam och privat atmosfär. Den smarta planlösningen bjuder på ett rymligt vardagsrum med stora fönster i två väderstreck, vilket ger ett fantastiskt ljusflöde. Det moderna köket ligger i öppen planlösning mot…

Premium
Hiss
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Nyby, Uppsala kommun

Gamla Uppsalagatan 123

Lägenhet
Nyby, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
1 195 000 kr
25 m²
1 rum
vån 1/2
2 247 kr/mån
47 800 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Herrhagen, Uppsala kommun

Herrhagsvägen 199

Lägenhet
Herrhagen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
1 950 000 kr
76 m²
3 rum
vån 3/4
5 734 kr/mån
25 658 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Luthagen, Uppsala kommun
Sön 24 maj

Norrlandsgatan 20

Lägenhet
Luthagen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
2 195 000 kr
50 m²
2 rum
4 281 kr/mån
43 900 kr/m²
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Vattholma, Uppsala kommun

Bredgården 4B

Tomt
Vattholma, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
495 000 kr
2 789 m²
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
tomt på Vigle 1:12 samt Vigle 1:13 Björklinge, Uppsala kommun - bild 1
tomt på Vigle 1:12 samt Vigle 1:13 Björklinge, Uppsala kommun - bild 2
tomt på Vigle 1:12 samt Vigle 1:13 Björklinge, Uppsala kommun - bild 3

Vigle 1:12 samt Vigle 1:13

Tomt
Björklinge, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
1 200 000 kr
1 910 m²
Plus
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
tomt på Skuttunge 304 Skuttunge, Uppsala kommun - bild 1
tomt på Skuttunge 304 Skuttunge, Uppsala kommun - bild 2
tomt på Skuttunge 304 Skuttunge, Uppsala kommun - bild 3

Skuttunge 304

Tomt
Skuttunge, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
900 000 kr
2 024 m²
Plus
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
6 rum villa på Fiby 55 Jumkil, Uppsala kommun - bild 1
6 rum villa på Fiby 55 Jumkil, Uppsala kommun - bild 2
6 rum villa på Fiby 55 Jumkil, Uppsala kommun - bild 3

Fiby 55

Villa
Jumkil, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Pris på förfrågan
158 m²
6 rum
1 685 m² tomt
Plus
Nyproduktion
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
tomt på Fiby 49 - 55 Uppsala, Uppsala kommun - bild 1
tomt på Fiby 49 - 55 Uppsala, Uppsala kommun - bild 2
tomt på Fiby 49 - 55 Uppsala, Uppsala kommun - bild 3

Fiby 49 - 55

Tomt
Uppsala, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
895 000 kr
Plus
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Sävja, Uppsala kommun

Ölandsresan 3D

Lägenhet
Sävja, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
1 595 000 kr
45 m²
2 rum
vån 6/11
3 768 kr/mån
35 444 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Vattholma, Uppsala kommun

Lena-Ekeby 1:16

Tomt
Vattholma, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
1 095 000 kr
1 188 m²
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Vattholma, Uppsala kommun

Lena-Ekeby 1:15

Tomt
Vattholma, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
1 095 000 kr
1 449 m²
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Almunge, Uppsala kommun

Almunge-Gränby 34

Tomt
Almunge, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala
495 000 kr
1 775 m²
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala

Visar 51 - 71 av 71