Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Uppsala

LF Fastighetsförmedling Uppsala

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Orgelgatan 15, Kapellgärdet, Uppsala kommun
  • Såld 23 okt. 2025

Orgelgatan 15

Lägenhet
Kapellgärdet, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

77 m²

3 rum

6 039 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr-12 %

34 416 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 okt. 2025

Kryddblandargatan 11

Lägenhet
Kungsängen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

55 m²

2 rum

4 307 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 425 000 kr±0 %

44 091 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Sköldungagatan 28A, Svartbäcken, Uppsala kommun
  • Såld 23 okt. 2025

Sköldungagatan 28A

Lägenhet
Svartbäcken, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

59,5 m²

2 rum

4 672 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 150 000 kr+8 %

36 134 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 okt. 2025

Drottninggatan 6A

Lägenhet
Centrum, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

28 m²

1 rum

1 696 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 750 000 kr-12 %

62 500 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Tryffelvägen 61, Norby, Uppsala kommun
  • Såld 22 okt. 2025

Tryffelvägen 61

Villa
Norby, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

122,5 m²

5 rum

10 725 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 210 000 kr+5 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Geijersgatan 11A, Luthagen, Uppsala kommun
  • Såld 21 okt. 2025

Geijersgatan 11A

Lägenhet
Luthagen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

93,6 m²

3 rum

4 866 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 550 000 kr+19 %

37 927 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Lärkträdsvägen 26, Länna, Uppsala kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Lärkträdsvägen 26

Villa
Länna, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

117+131 m²

6 rum

1 054 m²

Slutpris 4 200 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Jordgubbsgatan 25, Årsta, Uppsala kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Jordgubbsgatan 25

Villa
Årsta, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

172 m²

6 rum

986 m²

Slutpris 8 400 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Åkra 201, Örbyhus, Tierps kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Åkra 201

Gård/Skog
Örbyhus, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

190+95 m²

7 rum

7 ha

Slutpris 4 995 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Fyrislundsgatan 58, Årsta, Uppsala kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Fyrislundsgatan 58

Lägenhet
Årsta, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

77,9 m²

3 rum

3 256 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

25 610 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 okt. 2025

Ferlinsgatan 103

Lägenhet
Löten, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

98,5 m²

4 rum

6 225 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 174 000 kr+9 %

22 071 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Borgarlid 72, Länna, Uppsala kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Borgarlid 72

Villa
Länna, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

181 m²

6 rum

2 070 m²

Slutpris 3 900 000 kr+12 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 okt. 2025

Sveddvägen 13C

Lägenhet
Sunnersta, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

81 m²

2,5 rum

5 990 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 700 000 kr-3 %

33 333 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Danmarks-Berga 30, Danmark, Uppsala kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Danmarks-Berga 30

Villa
Danmark, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

178 m²

6 rum

1 302 m²

Slutpris 6 350 000 kr+7 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Ringgatan 2C, Luthagen, Uppsala kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Ringgatan 2C

Lägenhet
Luthagen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

74,5 m²

2,5 rum

4 512 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr+6 %

35 570 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Rörgatan 2, Luthagen, Uppsala kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Rörgatan 2

Lägenhet
Luthagen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

81 m²

3 rum

4 581 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 250 000 kr+9 %

40 123 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Fyrisvallsgatan 12A, Luthagen, Uppsala kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Fyrisvallsgatan 12A

Lägenhet
Luthagen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

25 m²

1 rum

2 182 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr±0 %

62 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
S:t Olofsgatan 43D, Höganäs, Uppsala kommun
  • Såld 14 okt. 2025

S:t Olofsgatan 43D

Lägenhet
Höganäs, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

61 m²

2,5 rum

3 409 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 295 000 kr±0 %

37 623 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Smaragdvägen 13, Herrhagen, Uppsala kommun
  • Såld 13 okt. 2025

Smaragdvägen 13

Radhus
Herrhagen, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

117 m²

5 rum

339 m²

Slutpris 4 000 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Torkelsgatan 38B, Höganäs, Uppsala kommun
  • Såld 10 okt. 2025

Torkelsgatan 38B

Lägenhet
Höganäs, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

59 m²

2 rum

4 406 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr-6 %

31 356 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025

Flogstavägen 5A

Lägenhet
Ekeby, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

54,8 m²

2 rum

6 106 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 325 000 kr±0 %

24 179 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Kamomillgatan 31, Årsta, Uppsala kommun
  • Såld 10 okt. 2025

Kamomillgatan 31

Lägenhet
Årsta, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

78 m²

3 rum

5 777 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 700 000 kr-5 %

21 795 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Bibacksvägen 9, Länna, Uppsala kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Bibacksvägen 9

Radhus
Länna, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

132 m²

5 rum

450 m²

Slutpris 3 275 000 kr-1 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Björkvägen 1, Knutby, Uppsala kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Björkvägen 1

Villa
Knutby, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

131 m²

5 rum

1 480 m²

Slutpris 2 000 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala
Murargatan 26 C, Salabacke, Uppsala kommun
  • Såld 8 okt. 2025

Murargatan 26 C

Lägenhet
Salabacke, Uppsala kommun
LF Fastighetsförmedling Uppsala

56,1 m²

2 rum

3 798 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 740 000 kr-3 %

31 016 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uppsala
LF Fastighetsförmedling Uppsala

Visar 251 - 275 av 526