Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

LF Fastighetsförmedling Sundsvall

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
7 rum villa på Frölandsvägen 17 Vävland, Timrå kommun - bild 1
7 rum villa på Frölandsvägen 17 Vävland, Timrå kommun - bild 2
7 rum villa på Frölandsvägen 17 Vävland, Timrå kommun - bild 3
7 rum villa på Frölandsvägen 17 Vävland, Timrå kommun - bild 4
7 rum villa på Frölandsvägen 17 Vävland, Timrå kommun - bild 5

Frölandsvägen 17

Villa
Vävland, Timrå kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
1 695 000 kr
160 + 122 m²
7 rum
838 m² tomt

Välkommen att förvärva denna fastighet med många olika möjligheter. Perfekt för köpare att själv bo i en lägenhet och få intäkter via uthyrning av 2 lägenheter. Huset kan även vara för den köpare som vill äga en mindre hyresfastighet. Fastigheten är idag taxerad som småhus men kan omtaxeras till hyresfastighet. Inga hyresavtal följer med fastigheten. Uppvärmning är fjärrvärme. Lättskött tomt.…

Premium
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
1 rum lägenhet på Nackstavägen 36C Nacksta, Sundsvalls kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Nackstavägen 36C Nacksta, Sundsvalls kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Nackstavägen 36C Nacksta, Sundsvalls kommun - bild 3
Mån 25 maj kl 16:00

Nackstavägen 36C

Lägenhet
Nacksta, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
270 000 kr
40 m²
1 rum
vån 5
3 618 kr/mån
6 750 kr/m²
Plus
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
4 rum villa på Hörningsholm 165 Alnö, Sundsvalls kommun - bild 1
4 rum villa på Hörningsholm 165 Alnö, Sundsvalls kommun - bild 2
4 rum villa på Hörningsholm 165 Alnö, Sundsvalls kommun - bild 3

Hörningsholm 165

Villa
Alnö, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
1 950 000 kr
115 + 38 m²
4 rum
2 365 m² tomt
Plus
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Nacksta, Sundsvalls kommun

Nackstavägen 54C

Lägenhet
Nacksta, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
520 000 kr
76 m²
3 rum
vån 4/6
6 370 kr/mån
6 842 kr/m²
Balkong
Uteplats
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
3,5 rum lägenhet på Fridhemsgatan 31A Östermalm, Sundsvalls kommun - bild 1
3,5 rum lägenhet på Fridhemsgatan 31A Östermalm, Sundsvalls kommun - bild 2
3,5 rum lägenhet på Fridhemsgatan 31A Östermalm, Sundsvalls kommun - bild 3
Mån 18 maj kl 16:00

Fridhemsgatan 31A

Lägenhet
Östermalm, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
1 495 000 kr
87 m²
3,5 rum
vån 2/2
6 166 kr/mån
17 184 kr/m²
Plus
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Haga, Sundsvalls kommun
Mån 18 maj kl 11:30

Kungsvägen 3

Lägenhet
Haga, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
550 000 kr
26,7 m²
1 rum
vån 2/3
2 036 kr/mån
20 599 kr/m²
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Östermalm, Sundsvalls kommun
Tis 19 maj kl 16:00

Björneborgsgatan 18

Lägenhet
Östermalm, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
650 000 kr
40,5 m²
1 rum
vån 3/3
2 754 kr/mån
16 049 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
5 rum lägenhet på Neptunigatan 9A Södermalm, Sundsvalls kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Neptunigatan 9A Södermalm, Sundsvalls kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Neptunigatan 9A Södermalm, Sundsvalls kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Neptunigatan 9A Södermalm, Sundsvalls kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Neptunigatan 9A Södermalm, Sundsvalls kommun - bild 5

Neptunigatan 9A

Lägenhet
Södermalm, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
3 395 000 kr
131 m²
5 rum
vån 1/3
8 046 kr/mån
25 916 kr/m²

Sällan får vi chansen att presentera bostadsrätter likt denna storlek på Södermalm - Hörnlägenhet om 131 kvm fördelat på 5 rum och kök där ni även får möjlighet till fullt komplett uthyrningsrum med både kokvrå dusch samt toa. Ett boende som ger skäl till att fastna lite extra för där jag tycker att allt från det lugna med stadsnära läget, skicket på bostaden och sist men inte minst storleken…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Söråker, Timrå kommun
Tis 26 maj kl 15:00

Öde 864

Villa
Söråker, Timrå kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
795 000 kr
80 + 136 m²
1 550 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Kvissleby, Sundsvalls kommun

Affärsgatan 12B

Lägenhet
Kvissleby, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
1 295 000 kr
112,5 m²
4 rum
vån 2/3
5 886 kr/mån
11 511 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sundsvall
550 000 kr
1 700 m²
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
Tor 28 maj kl 16:00

Bergsgatan 79 B

Lägenhet
Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
750 000 kr
54,5 m²
2 rum
vån 2/3
5 264 kr/mån
13 761 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Alnö, Sundsvalls kommun

Stora Havstoviken 267

Tomt
Alnö, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
795 000 kr
2 002 m²
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
tomt på Pottängsvägen 7 & 9 Alnö, Sundsvalls kommun - bild 1
tomt på Pottängsvägen 7 & 9 Alnö, Sundsvalls kommun - bild 2
tomt på Pottängsvägen 7 & 9 Alnö, Sundsvalls kommun - bild 3

Pottängsvägen 7 & 9

Tomt
Alnö, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
600 000 kr
2 157 m²
Plus
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Håkanstå, Sundsvalls kommun

Nejlikevägen 16

Tomt
Håkanstå, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
2 745 000 kr
1 442 m²
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Bredsand, Sundsvalls kommun

Tallvägen 7 B

Lägenhet
Bredsand, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
395 000 kr
41 m²
1 rum
vån -1/7
2 956 kr/mån
9 634 kr/m²
Uteplats
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Alnö, Sundsvalls kommun

Stora Havstoviken 264

Tomt
Alnö, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
850 000 kr
2 578 m²
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Alnö, Sundsvalls kommun

Patrullbåtsvägen 18

Tomt
Alnö, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
995 000 kr
1 295 m²
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Sundsvall, Sundsvalls kommun

Nejlikevägen 18

Tomt
Sundsvall, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
1 900 000 kr
741 m²
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Matfors, Sundsvalls kommun

Parkvägen 7A

Tomt
Matfors, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
375 000 kr
842 m²
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
tomt på Skravsättsvägen 5B Alnö, Sundsvalls kommun - bild 1
tomt på Skravsättsvägen 5B Alnö, Sundsvalls kommun - bild 2
tomt på Skravsättsvägen 5B Alnö, Sundsvalls kommun - bild 3

Skravsättsvägen 5B

Tomt
Alnö, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
950 000 kr
1 097 m²
Plus
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

Visar 51 - 71 av 71