Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Jönköping

LF Fastighetsförmedling Jönköping

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Fornkullegatan 4A, Gräshagen, Jönköpings kommun
  • Såld 17 feb. 2026
profilfoto på mäklare
EvelineAhx

Fornkullegatan 4A

Lägenhet
Gräshagen, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

47 m²

1 rum

2 692 kr/mån

Slutpris 1 575 000 kr-1 %

33 511 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Astronomgatan 8, Bymarken, Jönköpings kommun
  • Såld 15 feb. 2026
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Astronomgatan 8

Villa
Bymarken, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

118+154 m²

7 rum

942 m²

Slutpris 5 000 000 kr+11 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Sjöåkravägen 40B, Sjöåkra, Jönköpings kommun
  • Såld 15 feb. 2026
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Sjöåkravägen 40B

Lägenhet
Sjöåkra, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

72 m²

3 rum

3 715 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 650 000 kr+3 %

22 917 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Oxtorgsgatan 16, Väster, Jönköpings kommun
  • Såld 13 feb. 2026
profilfoto på mäklare
PierreYousif

Oxtorgsgatan 16

Lägenhet
Väster, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

88 m²

3 rum

5 087 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

30 625 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Wilhelm Thams väg 3B, Huskvarna, Jönköpings kommun
  • Såld 13 feb. 2026
profilfoto på mäklare
EvelineAhx

Wilhelm Thams väg 3B

Villa
Huskvarna, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

155+5 m²

6 rum

878 m²

Slutpris 3 510 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Kyrkvägen 8, Horda, Värnamo kommun
  • Såld 13 feb. 2026
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Kyrkvägen 8

Villa
Horda, Värnamo kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

260+215 m²

7 rum

1 936 m²

Slutpris 2 030 000 kr-6 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Husargatan 9, Rosenlund, Jönköpings kommun
  • Såld 10 feb. 2026
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Husargatan 9

Villa
Rosenlund, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

112+73 m²

6 rum

540 m²

Slutpris 4 300 000 kr+12 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Oxelgatan 27, Ekhagen, Jönköpings kommun
  • Såld 4 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AndreasWeister

Oxelgatan 27

Lägenhet
Ekhagen, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

86,3 m²

3 rum

5 089 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr+6 %

22 016 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Sälggatan 35, Ekhagen, Jönköpings kommun
  • Såld 23 jan. 2026
profilfoto på mäklare
PierreYousif

Sälggatan 35

Lägenhet
Ekhagen, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

65,7 m²

3 rum

3 538 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

19 711 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Ebbesvägen 6, Petersberg, Jönköpings kommun
  • Såld 22 jan. 2026
profilfoto på mäklare
MariusTunaru

Ebbesvägen 6

Lägenhet
Petersberg, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

38 m²

1 rum

2 095 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 675 000 kr±0 %

17 763 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Wilhelm Thams väg 118C, Huskvarna, Jönköpings kommun
  • Såld 19 jan. 2026
profilfoto på mäklare
PierreYousif

Wilhelm Thams väg 118C

Lägenhet
Huskvarna, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

39,5 m²

1 rum

2 374 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 895 000 kr±0 %

22 658 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Sätervägen 3, Taberg, Jönköpings kommun
  • Såld 19 jan. 2026
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Sätervägen 3

Villa
Taberg, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

214+7 m²

8 rum

1 875 m²

Slutpris 4 325 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Kungsängsvägen 22, Kungsängen, Jönköpings kommun
  • Såld 18 jan. 2026
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Kungsängsvägen 22

Lägenhet
Kungsängen, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

63 m²

3 rum

4 409 kr/mån

Slutpris 1 600 000 kr-4 %

25 397 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Kavlabrovägen 10, Vättersnäs, Jönköpings kommun
  • Såld 16 jan. 2026
profilfoto på mäklare
EvelineAhx

Kavlabrovägen 10

Villa
Vättersnäs, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

166+83 m²

5 rum

1 101 m²

Slutpris 3 500 000 kr-10 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Pionjärvägen 74, Hagaberg, Jönköpings kommun
  • Såld 9 jan. 2026
profilfoto på mäklare
EvelineAhx

Pionjärvägen 74

Radhus
Hagaberg, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

127 m²

5 rum

359 m²

Slutpris 3 575 000 kr-1 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Baronvägen 21, Ljungarum, Jönköpings kommun
  • Såld 7 jan. 2026
profilfoto på mäklare
BerndtLindberg

Baronvägen 21

Lägenhet
Ljungarum, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

71 m²

2 rum

3 178 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr+17 %

30 986 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Häradsvägen 10, Huskvarna, Jönköpings kommun
  • Såld 5 jan. 2026
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Häradsvägen 10

Lägenhet
Huskvarna, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

65,5 m²

2 rum

3 950 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 125 000 kr+2 %

17 176 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Faktorigatan 18F, Huskvarna Söder, Jönköpings kommun
  • Såld 3 jan. 2026
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Faktorigatan 18F

Radhus
Huskvarna Söder, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

68+68 m²

3 rum

230 m²

Slutpris 1 655 000 kr+4 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Mästaregatan 9, Huskvarna, Jönköpings kommun
  • Såld 29 dec. 2025
profilfoto på mäklare
MajaAhlqvist

Mästaregatan 9

Lägenhet
Huskvarna, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

77 m²

3 rum

4 500 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 970 000 kr-11 %

12 597 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Strandvägen 16A, Huskvarna Norrängen, Jönköpings kommun
  • Såld 23 dec. 2025
profilfoto på mäklare
PierreYousif

Strandvägen 16A

Lägenhet
Huskvarna Norrängen, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

59 m²

2 rum

3 591 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 200 000 kr-7 %

20 339 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Månsarps by 20, Månsarp, Jönköpings kommun
  • Såld 23 dec. 2025
profilfoto på mäklare
MartinFunck

Månsarps by 20

Gård/Skog
Månsarp, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

171 m²

6 rum

72 ha

Slutpris 15 300 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Ängsforsvägen 21, Hovslätt, Jönköpings kommun
  • Såld 12 dec. 2025
profilfoto på mäklare
EvelineAhx

Ängsforsvägen 21

Radhus
Hovslätt, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

113+3 m²

5 rum

176 m²

Slutpris 2 880 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Väpnaregatan 6, Norrängen, Jönköpings kommun
  • Såld 1 dec. 2025
profilfoto på mäklare
EvelineAhx

Väpnaregatan 6

Villa
Norrängen, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

160+60 m²

6 rum

925 m²

Slutpris 5 650 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Åkersvägen 22, Lockebo, Jönköpings kommun
  • Såld 1 dec. 2025
profilfoto på mäklare
AndreasWeister

Åkersvägen 22

Radhus
Lockebo, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

92+46 m²

5 rum

197 m²

Slutpris 2 660 000 kr+3 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Ängsrogatan 3B, Mariebo, Jönköpings kommun
  • Såld 29 nov. 2025
profilfoto på mäklare
PierreYousif

Ängsrogatan 3B

Lägenhet
Mariebo, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

74 m²

3 rum

2 960 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 120 000 kr-10 %

28 649 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping

Visar 51 - 75 av 189