Slutpris
Sälggatan 35
Lägenhet - Ekhagen, Jönköpings kommun - Såld 23 januari 2026

1/21

Slutpris1 295 000 kr
Pris per kvadratmeter
19 711 kr/m²
Utgångspris
1 295 000 kr
Prisutveckling
0 kr (±0 %)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
3 rum
Boarea
65,7 m²
Balkong
Ja
Uteplats
Ja
Våning
3 av 3, hiss finns ej
Byggår
1963
Avgift
3 538 kr/mån
Driftskostnad
11 952 kr/år
Antal besök
3 402