Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Jönköping

LF Fastighetsförmedling Jönköping

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Hagstensgatan 12C, Huskvarna Norrängen, Jönköpings kommun
  • Såld 22 maj. 2025
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Hagstensgatan 12C

Lägenhet
Huskvarna Norrängen, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

77 m²

3 rum

4 315 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

18 117 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Nybrokvarn 5, Habo, Habo kommun
  • Såld 22 maj. 2025
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Nybrokvarn 5

Villa
Habo, Habo kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

70 m²

3 rum

2 500 m²

Slutpris 1 950 000 kr-13 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Birkagatan 28B, Österängen, Jönköpings kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Birkagatan 28B

Lägenhet
Österängen, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

30,5 m²

1 rum

1 389 kr/mån

Slutpris 1 150 000 kr-4 %

37 705 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Ängsrogatan 8A, Mariebo, Jönköpings kommun
  • Såld 16 maj. 2025
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Ängsrogatan 8A

Lägenhet
Mariebo, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

58 m²

2 rum

3 180 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr±0 %

25 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Östra Storgatan 95A, Liljeholmen, Jönköpings kommun
  • Såld 15 maj. 2025

Östra Storgatan 95A

Lägenhet
Liljeholmen, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

26 m²

1 rum

1 098 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 375 000 kr

52 885 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Rönnstigen 7, Tovrida, Jönköpings kommun
  • Såld 15 maj. 2025
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Rönnstigen 7

Villa
Tovrida, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

152+7 m²

6 rum

1 578 m²

Slutpris 3 750 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Vaddgatan 11, Skänkeberg, Jönköpings kommun
  • Såld 14 maj. 2025
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Vaddgatan 11

Radhus
Skänkeberg, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

155+28 m²

5 rum

450 m²

Slutpris 4 325 000 kr+2 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Brahegatan 14, Torpa/Söder, Jönköpings kommun
  • Såld 14 maj. 2025

Brahegatan 14

Lägenhet
Torpa/Söder, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

96 m²

4 rum

5 895 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 850 000 kr+2 %

29 688 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Kortebovägen 51, Bankeryd, Jönköpings kommun
  • Såld 12 maj. 2025

Kortebovägen 51

Lägenhet
Bankeryd, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

30 m²

1 rum

1 606 kr/mån

Slutpris 400 000 kr-33 %

13 333 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Drivhusvägen 30, Stensholm, Jönköpings kommun
  • Såld 11 maj. 2025
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Drivhusvägen 30

Radhus
Stensholm, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

104 m²

4 rum

4 728 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 050 000 kr+2 %

29 327 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Odengatan 35C, Östra Centrum, Jönköpings kommun
  • Såld 9 maj. 2025
profilfoto på mäklare
EvelineAhx

Odengatan 35C

Lägenhet
Östra Centrum, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

74 m²

3 rum

2 624 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 250 000 kr-4 %

30 405 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Södergatan 8A, Torpa, Jönköpings kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Södergatan 8A

Lägenhet
Torpa, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

40 m²

1 rum

2 937 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 550 000 kr-3 %

38 750 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Hammarvägen 63, Norrahammar, Jönköpings kommun
  • Såld 8 maj. 2025
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Hammarvägen 63

Villa
Norrahammar, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

170+50 m²

6 rum

550 m²

Slutpris 2 325 000 kr+3 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Tokebo 29, Bottnaryd, Jönköpings kommun
  • Såld 7 maj. 2025
profilfoto på mäklare
MartinFunck

Tokebo 29

Fritidshus
Bottnaryd, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

80 m²

4 rum

1 752 m²

Slutpris 2 150 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Sjöboängsvägen 20, Lovsjön, Jönköpings kommun
  • Såld 6 maj. 2025
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Sjöboängsvägen 20

Villa
Lovsjön, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

70 m²

3 rum

853 m²

Slutpris 2 300 000 kr+2 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping

Visar 176 - 190 av 190