Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Jönköping

LF Fastighetsförmedling Jönköping

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Hägnevägen 21, Huskvarna Egna Hem, Jönköpings kommun
  • Såld 28 aug. 2025
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Hägnevägen 21

Villa
Huskvarna Egna Hem, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

154+149 m²

7 rum

1 011 m²

Slutpris 3 350 000 kr+3 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Nyckelvägen 2, Gräshagen, Jönköpings kommun
  • Såld 22 aug. 2025
profilfoto på mäklare
PierreYousif

Nyckelvägen 2

Lägenhet
Gräshagen, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

53 m²

1,5 rum

3 367 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr-16 %

30 189 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Yås 62, Bottnaryd, Jönköpings kommun
  • Såld 20 aug. 2025
profilfoto på mäklare
EvelineAhx

Yås 62

Fritidshus
Bottnaryd, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

51+21 m²

3 rum

1 120 m²

Slutpris 1 550 000 kr+29 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Hästhagsgatan 41 B, Öxnehaga, Jönköpings kommun
  • Såld 19 aug. 2025
profilfoto på mäklare
PierreYousif

Hästhagsgatan 41 B

Lägenhet
Öxnehaga, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

100 m²

4 rum

6 173 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr-5 %

26 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Violbacken 43, Ekhagen, Jönköpings kommun
  • Såld 18 aug. 2025
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Violbacken 43

Villa
Ekhagen, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

141+34 m²

5 rum

332 m²

Slutpris 3 880 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Aspåsgatan 28, Bankeryd, Jönköpings kommun
  • Såld 15 aug. 2025
profilfoto på mäklare
EvelineAhx

Aspåsgatan 28

Villa
Bankeryd, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

128+42 m²

5 rum

879 m²

Slutpris 2 700 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Kungsgatan 10B, Väster, Jönköpings kommun
  • Såld 15 aug. 2025
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Kungsgatan 10B

Lägenhet
Väster, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

83 m²

3 rum

5 408 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 910 000 kr-4 %

23 012 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Lyckebo Åkarp 32, Jönköping, Jönköpings kommun
  • Såld 12 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MajaAhlqvist

Lyckebo Åkarp 32

Fritidshus
Jönköping, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

50 m²

3 rum

1 000 m²

Slutpris 395 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Brunnsgatan 8 C, Huskvarna, Jönköpings kommun
  • Såld 7 aug. 2025
profilfoto på mäklare
EvelineAhx

Brunnsgatan 8 C

Lägenhet
Huskvarna, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

22,8 m²

1 rum

1 688 kr/mån

Slutpris 650 000 kr-6 %

28 509 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Erik Dahlbergsgatan 4, Torpa, Jönköpings kommun
  • Såld 6 aug. 2025
profilfoto på mäklare
BerndtLindberg

Erik Dahlbergsgatan 4

Lägenhet
Torpa, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

37,5 m²

1 rum

3 169 kr/mån

Slutpris 1 440 000 kr-4 %

38 400 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Hagstensgatan 12C, Norrängen, Jönköpings kommun
  • Såld 31 jul. 2025
profilfoto på mäklare
EvelineAhx

Hagstensgatan 12C

Lägenhet
Norrängen, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

39 m²

1 rum

2 698 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 975 000 kr-2 %

25 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Ekeforsvägen 4B, Bankeryd, Jönköpings kommun
  • Såld 25 jul. 2025
profilfoto på mäklare
PierreYousif

Ekeforsvägen 4B

Lägenhet
Bankeryd, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

40 m²

1 rum

2 169 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 950 000 kr-10 %

23 750 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Odengatan 35C, Centrum Öster, Jönköpings kommun
  • Såld 24 jul. 2025
profilfoto på mäklare
BerndtLindberg

Odengatan 35C

Lägenhet
Centrum Öster, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

38,6 m²

1 rum

1 577 kr/mån

Slutpris 1 140 000 kr+9 %

29 534 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Stenroddargränd 1, Munksjöstaden, Jönköpings kommun
  • Såld 21 jul. 2025
profilfoto på mäklare
EvelineAhx

Stenroddargränd 1

Lägenhet
Munksjöstaden, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

97 m²

3 rum

5 723 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 950 000 kr±0 %

51 031 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Faktorigatan 16L, Huskvarna söder, Jönköpings kommun
  • Såld 18 jul. 2025
profilfoto på mäklare
PierreYousif

Faktorigatan 16L

Radhus
Huskvarna söder, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

74+40 m²

4 rum

143 m²

Slutpris 2 500 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Stockeryd 2, Lekeryd, Jönköpings kommun
  • Såld 17 jul. 2025
profilfoto på mäklare
BerndtLindberg

Stockeryd 2

Fritidshus
Lekeryd, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

120 m²

6 rum

1 420 m²

Slutpris 1 900 000 kr+1 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Solhällsvägen 31, Huskvarna Petersberg, Jönköpings kommun
  • Såld 17 jul. 2025
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Solhällsvägen 31

Villa
Huskvarna Petersberg, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

136+37 m²

4 rum

940 m²

Slutpris 5 000 000 kr
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Svensjö 7, Bottnaryd, Jönköpings kommun
  • Såld 17 jul. 2025
profilfoto på mäklare
BerndtLindberg

Svensjö 7

Villa
Bottnaryd, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

78 m²

4 rum

1 276 m²

Slutpris 1 325 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Gillesgatan 3B, Huskvarna, Jönköpings kommun
  • Såld 16 jul. 2025
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Gillesgatan 3B

Lägenhet
Huskvarna, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

43 m²

1 rum

2 010 kr/mån

Slutpris 650 000 kr-10 %

15 116 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Lovisagatan 199, Tokarp, Jönköpings kommun
  • Såld 16 jul. 2025

Lovisagatan 199

Lägenhet
Tokarp, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

93,4 m²

4 rum

5 227 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

26 713 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Lovisagatan 28, Gräshagen, Jönköpings kommun
  • Såld 11 jul. 2025
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Lovisagatan 28

Lägenhet
Gräshagen, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

57,5 m²

2 rum

3 421 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 475 000 kr-9 %

25 652 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Norra Bogesundsgatan 8, Gräshagen, Jönköpings kommun
  • Såld 11 jul. 2025
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Norra Bogesundsgatan 8

Lägenhet
Gräshagen, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

84 m²

3 rum

4 426 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr-3 %

36 905 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Vistakullevägen 69, Kaxholmen, Jönköpings kommun
  • Såld 11 jul. 2025
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Vistakullevägen 69

Fritidshus
Kaxholmen, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

35+5 m²

3 rum

800 m²

Slutpris 550 000 kr+16 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Ragnars väg 10, Konungsö, Jönköpings kommun
  • Såld 10 jul. 2025
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Ragnars väg 10

Fritidshus
Konungsö, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

32+6 m²

2 rum

1 000 m²

Slutpris 475 000 kr-20 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Kålgårdsgatan 25 A, Gamla Kålgården, Jönköpings kommun
  • Såld 10 jul. 2025
profilfoto på mäklare
TinaHögstedt

Kålgårdsgatan 25 A

Lägenhet
Gamla Kålgården, Jönköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Jönköping

66 m²

3 rum

4 745 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 880 000 kr-4 %

43 636 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Jönköping
LF Fastighetsförmedling Jönköping

Visar 126 - 150 av 190