Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Stojan Lukic

Stojan Lukic

Om mig

Mitt namn är Stojan Lukic och genom min ödmjuka vinnarskalle och enorma driv vill jag gärna hjälpa dig att förmedla din bostad. Med min bakgrund inom elitidrott så har jag lärt mig vad som är viktigast när man jobbar mot skarpa mål. För mig är det viktigt med tydlig kommunikation, öppenhet och hårt arbete. Jag brinner för att alla mina säljare ska vara nöjda efter varje affär man gör med mig som sin mäklare. Jag behandlar alltid er affär som om det vore min egen.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Blåsbackegatan 10 Nyatorp, Halmstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Blåsbackegatan 10 Nyatorp, Halmstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Blåsbackegatan 10 Nyatorp, Halmstads kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Blåsbackegatan 10 Nyatorp, Halmstads kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Blåsbackegatan 10 Nyatorp, Halmstads kommun - bild 5
Tis 26 maj kl 16:00

Blåsbackegatan 10

Lägenhet
Nyatorp, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
1 545 000 kr
55 m²
2 rum
vån 1/3
4 133 kr/mån
28 091 kr/m²

Drömmer du om ett hem som kombinerar ljus, funktionalitet och ett bekvämt läge? Välkommen till denna trevliga tvåa på 55 kvm i omtyckta HSB:s Brf Kronbruden! Bostaden har ett hörnläge som ger ett härligt ljusinsläpp och en luftig känsla. Från vardagsrummet når du en mysig balkong, perfekt för morgonkaffet eller kvällssolen. Köket är smart planerat med gott om förvaring, och badrummet är…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
4 rum villa på Pudelvägen 16 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 1
4 rum villa på Pudelvägen 16 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 2
4 rum villa på Pudelvägen 16 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 3
4 rum villa på Pudelvägen 16 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 4
4 rum villa på Pudelvägen 16 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 5
Tor 28 maj kl 17:00

Pudelvägen 16

Villa
Fyllinge, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
4 595 000 kr
126 m²
4 rum
890 m² tomt

Välkommen till Pudelvägen 16 – ett hemtrevligt och praktiskt enplanshus i ett av Fyllinges mest eftertraktade kvarter. Med sina 126 välplanerade kvadratmeter, fristående garage och generös hörntomt om 890 kvm erbjuder denna villa ett bekvämt och lättskött boende med hög trivselfaktor för både barnfamiljen och det aktiva paret. Här bor du i ett lugnt och tryggt område med närhet till allt –…

Premium
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
villa på Erlandsliden 16 Söndrum, Halmstads kommun - bild 1
villa på Erlandsliden 16 Söndrum, Halmstads kommun - bild 2
villa på Erlandsliden 16 Söndrum, Halmstads kommun - bild 3
villa på Erlandsliden 16 Söndrum, Halmstads kommun - bild 4
villa på Erlandsliden 16 Söndrum, Halmstads kommun - bild 5
Lör 23 maj kl 11:45

Erlandsliden 16

Villa
Söndrum, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
7 195 000 kr
176 + 45 m²
840 m² tomt

På högt och fritt läge i populära Söndrum presenteras denna karaktärsstarka och generösa etagevilla om totalt 176 + 45 kvm, där arkitektur, ljus och utsikt samspelar i en stilfull helhet. Huset är uppdelat i flera etage med vackra nivåskillnader som skapar rymd, dynamik och en unik boendemiljö. Här erbjuds dessutom havsutsikt, välplanerade sällskapsytor, flera sovrum samt en trivsam tomt om 840…

Premium
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
6 rum villa på Grusviksvägen 3 Laxvik, Halmstads kommun - bild 1
6 rum villa på Grusviksvägen 3 Laxvik, Halmstads kommun - bild 2
6 rum villa på Grusviksvägen 3 Laxvik, Halmstads kommun - bild 3
6 rum villa på Grusviksvägen 3 Laxvik, Halmstads kommun - bild 4
6 rum villa på Grusviksvägen 3 Laxvik, Halmstads kommun - bild 5

Grusviksvägen 3

Villa
Laxvik, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
7 650 000 kr
223 m²
6 rum
800 m² tomt

Välkommen till ditt drömhem! Detta fantastiska arkitektritade hus på 193 kvadratmeter erbjuder en perfekt kombination av modern design och härlig utemiljö. Byggt 2015 och i mycket gott skick, är detta hem en oas av komfort och stil. Entréplanet bjuder på en öppen planlösning som förenar kök, vardagsrum och matplats, vilket skapar en ljus och inbjudande atmosfär. Med högt i tak och stora…

Premium
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
2 rum lägenhet på Westerbergs gata 2 Nissastrand, Halmstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Westerbergs gata 2 Nissastrand, Halmstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Westerbergs gata 2 Nissastrand, Halmstads kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Westerbergs gata 2 Nissastrand, Halmstads kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Westerbergs gata 2 Nissastrand, Halmstads kommun - bild 5
Budgivning pågår
Imorgon kl 16:30

Westerbergs gata 2

Lägenhet
Nissastrand, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
2 750 000 kr
74 m²
2 rum
vån 1/6
4 415 kr/mån
37 162 kr/m²

Välkommen till ett av Nissastrands mest eftertraktade lägen – en ljus och välplanerad hörnlägenhet med egen uteplats i söderläge och fri utsikt mot Nissan. Här bor du i ett lugnt och exklusivt område med direkt närhet till vattnet, promenadstråk, restauranger, matbutik och stadens puls runt hörnet. Bostaden erbjuder 73,5 kvm av genomtänkt boendekvalitet där höga materialval möter tidlös design.…

Premium
Uteplats
Hiss
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
villa på Klittervägen 67 Frösakull, Halmstads kommun - bild 1
villa på Klittervägen 67 Frösakull, Halmstads kommun - bild 2
villa på Klittervägen 67 Frösakull, Halmstads kommun - bild 3
villa på Klittervägen 67 Frösakull, Halmstads kommun - bild 4
villa på Klittervägen 67 Frösakull, Halmstads kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 11:00

Klittervägen 67

Villa
Frösakull, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
6 495 000 kr
145 + 10 m²
791 m² tomt

Välkommen till Klittervägen 67 – en ljus och stilfull enplansvilla om 145 + 10 kvm med genomgående arkitektonisk karaktär, stora fönsterpartier och en härlig känsla av rymd. Här bor du i eftertraktade Frösakull, med närhet till hav, natur och Halmstads mest uppskattade rekreationsområden. Bostaden erbjuder generösa sällskapsytor där vardagsrummet med sina imponerande fönsterpartier och synliga…

Premium
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
villa på Soldalsgatan 33 Åled, Halmstads kommun - bild 1
villa på Soldalsgatan 33 Åled, Halmstads kommun - bild 2
villa på Soldalsgatan 33 Åled, Halmstads kommun - bild 3
villa på Soldalsgatan 33 Åled, Halmstads kommun - bild 4
villa på Soldalsgatan 33 Åled, Halmstads kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 13:00

Soldalsgatan 33

Villa
Åled, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
3 295 000 kr
125 m²
1 185 m² tomt

Välkommen till Soldalsgatan 33 – en välplanerad enplansvilla om 125 kvm, belägen på en attraktiv hörntomt i ett lugnt och omtyckt villakvarter i Åled. Här bor du med grönområden som närmaste granne åt två håll, vilket skapar en extra känsla av rymd, insynsskydd och närhet till naturen. Dessutom är huset utrustat med solceller, vilket bidrar till lägre driftskostnader och ett mer energieffektivt…

Premium
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
4 rum lägenhet på Mörtvägen 37 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Mörtvägen 37 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Mörtvägen 37 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Mörtvägen 37 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Mörtvägen 37 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 5
Budgivning pågår
Lör 16 maj kl 11:30

Mörtvägen 37

Lägenhet
Fyllinge, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
2 250 000 kr
117 m²
4 rum
vån 1/2
5 727 kr/mån
19 231 kr/m²

Välkommen till Mörtvägen 37 – ett bekvämt och barnvänligt boende i populära Fyllinge. Denna välplanerade villa i bostadsrättsform erbjuder 117 kvm fördelade på två plan med generösa sällskapsytor, tre sovrum, två badrum samt egen tvättstuga. Här får du villakänslan med trädgård, uteplats och inglasat uterum – samtidigt som föreningsformen skänker ett smidigare boende med låg tröskel för…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
4 rum villa på Stenbrottsvägen 5A Haverdal, Halmstads kommun - bild 1
4 rum villa på Stenbrottsvägen 5A Haverdal, Halmstads kommun - bild 2
4 rum villa på Stenbrottsvägen 5A Haverdal, Halmstads kommun - bild 3
4 rum villa på Stenbrottsvägen 5A Haverdal, Halmstads kommun - bild 4
4 rum villa på Stenbrottsvägen 5A Haverdal, Halmstads kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 16:30

Stenbrottsvägen 5A

Villa
Haverdal, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
3 995 000 kr
123 m²
4 rum
940 m² tomt

På lugna och omtyckta Stenbrottsvägen i Haverdal väntar denna trivsamma enplansvilla om 123 kvm – ett hem som kombinerar funktion, rymd och ett härligt uteliv. Här bor du på ett plan och lättskött yta med 4 rok, tre sovrum och sociala ytor som bjuder in till både vardag och umgänge. Den generösa tomten om 940 kvm ramas in av grönska och erbjuder flera platser att njuta av solen, oavsett tid på…

Premium
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
6 rum villa på Vesslevägen 2 Haverdal, Halmstads kommun - bild 1
6 rum villa på Vesslevägen 2 Haverdal, Halmstads kommun - bild 2
6 rum villa på Vesslevägen 2 Haverdal, Halmstads kommun - bild 3
6 rum villa på Vesslevägen 2 Haverdal, Halmstads kommun - bild 4
6 rum villa på Vesslevägen 2 Haverdal, Halmstads kommun - bild 5
Budgivning pågår

Vesslevägen 2

Villa
Haverdal, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
5 395 000 kr
174 m²
6 rum
903 m² tomt

Välkommen till Vesslevägen 2 – ett hem där vardagen får ta plats och livet får blomstra. På en attraktiv hörntomt i barnvänliga Haverdal väntar denna moderna villa från 2017, med generösa ytor och en flexibel planlösning som enkelt anpassas efter livets olika skeden. Här erbjuds 174 välplanerade kvadratmeter med upp till sex sovrum, två stilrena badrum och öppna sociala ytor där familj och…

Premium
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
3 rum lägenhet på Ranagårdsvägen 18 Ranagård, Halmstads kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Ranagårdsvägen 18 Ranagård, Halmstads kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Ranagårdsvägen 18 Ranagård, Halmstads kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Ranagårdsvägen 18 Ranagård, Halmstads kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Ranagårdsvägen 18 Ranagård, Halmstads kommun - bild 5

Ranagårdsvägen 18

Lägenhet
Ranagård, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
2 900 000 kr
74 m²
3 rum
vån 3/4
4 669 kr/mån
39 189 kr/m²

Välkommen till denna stilrena och ljusa trea på Ranagårdsvägen 18 i populära Brf Ranalyckan! Här bor du på andra våningen i ett nybyggt och lugnt område med närhet till både hav, skog och stadens bekvämligheter. Bostaden erbjuder 74 välplanerade kvadratmeter med en öppen och social planlösning, smakfullt kök med vitvaror från Siemens, två bra sovrum och ett helkaklat badrum med egen tvättdel…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
3 rum lägenhet på Boxervägen 10E Fyllinge, Halmstads kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Boxervägen 10E Fyllinge, Halmstads kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Boxervägen 10E Fyllinge, Halmstads kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Boxervägen 10E Fyllinge, Halmstads kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Boxervägen 10E Fyllinge, Halmstads kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 16:00

Boxervägen 10E

Lägenhet
Fyllinge, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
1 450 000 kr
69 m²
3 rum
vån 2/2
5 454 kr/mån
21 014 kr/m²

Välkommen till en ljus och välplanerad hörnlägenhet belägen en trappa upp i omtyckta BRF Bo Klok Olofstorp. Här erbjuds ett bekvämt boende i ett lugnt och familjevänligt område som fortsätter att utvecklas. Bostaden präglas av ett fint ljusinsläpp och en genomtänkt planlösning med gott om förvaring, ett rymligt badrum utrustat med egna tvättmöjligheter samt en solig balkong som förlänger…

Premium
Balkong
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
4 rum lägenhet på Patrikshillvägen 6 Centrum, Halmstads kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Patrikshillvägen 6 Centrum, Halmstads kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Patrikshillvägen 6 Centrum, Halmstads kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Patrikshillvägen 6 Centrum, Halmstads kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Patrikshillvägen 6 Centrum, Halmstads kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 16:00

Patrikshillvägen 6

Lägenhet
Centrum, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
5 595 000 kr
135 m²
4 rum
vån 5/5
8 000 kr/mån
41 444 kr/m²

Välkommen till en exceptionell bostad högst upp i huset på eftertraktade Patrikshillvägen – ett hem som mycket sällan erbjuds på marknaden. Här bor du i en rymlig och välplanerad fyrarummare om ca 135 kvm, med genomtänkta ytor, generös takhöjd och ett fantastiskt ljusinsläpp. Bostadens hjärta är det imponerande vardagsrummet, där den höga takhöjden skapar en härlig känsla av rymd och elegans.…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
Steninge, Halmstads kommun
Budgivning pågår

Klippekullevägen 17

Villa
Steninge, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
4 500 000 kr
116 + 64 m²
5 rum
915 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
7 rum villa på Mossvägen 12 Snöstorp, Halmstads kommun - bild 1
7 rum villa på Mossvägen 12 Snöstorp, Halmstads kommun - bild 2
7 rum villa på Mossvägen 12 Snöstorp, Halmstads kommun - bild 3
7 rum villa på Mossvägen 12 Snöstorp, Halmstads kommun - bild 4
7 rum villa på Mossvägen 12 Snöstorp, Halmstads kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:30

Mossvägen 12

Villa
Snöstorp, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
4 750 000 kr
142 + 150 m²
7 rum
1 169 m² tomt

På en lugn och omtyckt gata i populära Snöstorp väntar ett hem utöver det vanliga – en arkitektritad enplansvilla som imponerar med sina generösa ytor, påkostade materialval och en fantastisk utemiljö. Här bor ni med ett härligt läge intill grönområde, på en stor och välskött tomt som bjuder på det lilla extra i varje detalj. Bostaden erbjuder fyra rymliga sovrum, varav ett i dag används som…

Premium
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
5 rum villa på Åttingsstigen 10 Öster, Halmstads kommun - bild 1
5 rum villa på Åttingsstigen 10 Öster, Halmstads kommun - bild 2
5 rum villa på Åttingsstigen 10 Öster, Halmstads kommun - bild 3
5 rum villa på Åttingsstigen 10 Öster, Halmstads kommun - bild 4
5 rum villa på Åttingsstigen 10 Öster, Halmstads kommun - bild 5

Åttingsstigen 10

Villa
Öster, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
6 450 000 kr
225 + 22 m²
5 rum
1 249 m² tomt

Med ett mycket attraktivt läge på Öster ligger denna välskötta och mångsidiga fastighet. Här finns en charmig villa, en garagebyggnad, ett lägenhetshus med två helrenoverade lägenheter samt en fullt utrustad lokal. Perfekt boende med intäktsmöjligheter Fastighetens innehåll: Villan ombyggd/tillbyggd med 1/3 och renoverad – 4 sovrum, kök, vardagsrum, uterum och 2 badrum. Lägenhetshuset –…

Premium
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
1 rum lägenhet på Timmermansgatan 24A Centrum, Halmstads kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Timmermansgatan 24A Centrum, Halmstads kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Timmermansgatan 24A Centrum, Halmstads kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Timmermansgatan 24A Centrum, Halmstads kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Timmermansgatan 24A Centrum, Halmstads kommun - bild 5
Tor 28 maj kl 16:00

Timmermansgatan 24A

Lägenhet
Centrum, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
1 450 000 kr
52 m²
1 rum
vån 3/4
4 080 kr/mån
27 885 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma och rymliga etta om 52 kvm med attraktivt läge i Halmstad centrum. Här bor du med stadens puls precis runt hörnet samtidigt som bostaden erbjuder en lugn och hemtrevlig känsla. Lägenheten har en genomtänkt planlösning där varje kvadratmeter tas tillvara på ett fint sätt. Vardagsrummet är stort och luftigt med gott om plats för både soffgrupp, skrivbord och en…

Premium
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
1 rum lägenhet på Bergängsvägen 17A Vallås, Halmstads kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Bergängsvägen 17A Vallås, Halmstads kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Bergängsvägen 17A Vallås, Halmstads kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Bergängsvägen 17A Vallås, Halmstads kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Bergängsvägen 17A Vallås, Halmstads kommun - bild 5

Bergängsvägen 17A

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
995 000 kr
42 m²
1 rum
vån 1/2
2 841 kr/mån
23 690 kr/m²

Välkommen till denna fantastiska markplanslägenhet med en egen liten trädgård. Här finner du en nyrenoverad pärla som bjuder på både stil och komfort. Med en stabil ekonomi i föreningen kan du känna dig trygg i ditt investeringsval. Det renoverade köket blir hjärtat i ditt hem, med moderna detaljer och praktiska lösningar. Det lyxiga golvet med designspackel sträcker sig genom hela lägenheten…

Premium
Balkong
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
3 rum lägenhet på Österängsgatan 34 Östergård, Halmstads kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Österängsgatan 34 Östergård, Halmstads kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Österängsgatan 34 Östergård, Halmstads kommun - bild 3

Österängsgatan 34

Lägenhet
Östergård, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
1 695 000 kr
82,5 m²
3 rum
vån 2/5
6 495 kr/mån
20 545 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
Steninge, Halmstads kommun

Tomt vid Klippekullevägen i natursköna Steninge!

Tomt
Steninge, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
1 995 000 kr
907 m²
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
4 rum villa på Margaretagatan 9 Oskarström, Halmstads kommun - bild 1
4 rum villa på Margaretagatan 9 Oskarström, Halmstads kommun - bild 2
4 rum villa på Margaretagatan 9 Oskarström, Halmstads kommun - bild 3
Lör 23 maj kl 14:00

Margaretagatan 9

Villa
Oskarström, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
2 295 000 kr
108 + 61 m²
4 rum
1 122 m² tomt
Plus
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
Centralt/Högskolan, Halmstads kommun

Laholmsvägen 20

Lägenhet
Centralt/Högskolan, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
1 395 000 kr
58 m²
2 rum
vån 2/3
5 247 kr/mån
24 052 kr/m²
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
Nyatorp, Halmstads kommun

Korngatan 3

Lägenhet
Nyatorp, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
2 100 000 kr
68 m²
3 rum
vån 2/2
4 782 kr/mån
30 882 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
2 rum lägenhet på Älesvägen 12F Vallås, Halmstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Älesvägen 12F Vallås, Halmstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Älesvägen 12F Vallås, Halmstads kommun - bild 3

Älesvägen 12F

Lägenhet
Vallås, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
995 000 kr
48 m²
2 rum
vån 2/2
4 606 kr/mån
20 729 kr/m²
Plus
Balkong
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
Trönninge, Halmstads kommun

Västra vägen 41C

Lägenhet
Trönninge, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
2 200 000 kr
94,6 m²
4 rum
vån 2/2
6 782 kr/mån
23 256 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad

Visar 1 - 25 av 26