Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Stojan Lukic

Stojan Lukic

Om mig

Mitt namn är Stojan Lukic och genom min ödmjuka vinnarskalle och enorma driv vill jag gärna hjälpa dig att förmedla din bostad. Med min bakgrund inom elitidrott så har jag lärt mig vad som är viktigast när man jobbar mot skarpa mål. För mig är det viktigt med tydlig kommunikation, öppenhet och hårt arbete. Jag brinner för att alla mina säljare ska vara nöjda efter varje affär man gör med mig som sin mäklare. Jag behandlar alltid er affär som om det vore min egen.
Mäklarens försäljningar
4 rum lägenhet på Falckens Väg 28 Väster, Halmstads kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Falckens Väg 28 Väster, Halmstads kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Falckens Väg 28 Väster, Halmstads kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Falckens Väg 28 Väster, Halmstads kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Falckens Väg 28 Väster, Halmstads kommun - bild 5
Kommande

Falckens Väg 28

Lägenhet
Väster, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
2 195 000 kr
90 m²
4 rum
vån 2/3
6 161 kr/mån
24 389 kr/m²

På eftertraktade Väster finns nu chansen att förvärva en sekelskifteslägenhet där klassisk elegans möter modern funktion. Här bor du med stadskärnan runt hörnet, samtidigt som du har ett stillsamt och grönt läge där solen vandrar över gården från morgon till kväll. Lägenheten om 90 kvm är genomgående ljus och inbjudande med en generös takhöjd om 2,7 meter, vackra originaldetaljer,…

Premium
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
Rotorp, Halmstads kommun
Kommande

Söndrumsvägen 26F

Radhus
Rotorp, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
5 395 000 kr
125 m²
4 rum
232 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad
Hålan, Halmstads kommun
Kommande

Tegelbruksvägen 10A

Villa
Hålan, Halmstads kommun
LF Fastighetsförmedling Halmstad
Pris på förfrågan
134 m²
4 rum
384 m² tomt

Pris på förfrågan
180 + 60 m²
5 rum
998 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Halmstad
LF Fastighetsförmedling Halmstad

Visar alla 4