Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Ahmed Waad

Ahmed Waad

Om mig

Utmärkelser genom åren: - Topp 20 Mest säljande mäklare i hela Stockholms län 2023 - Topp 3 Årets Rookie Sverige 2023 Söker du efter en specifik bostad eller bo i ett särskilt område? Tveka inte på att höra av dig till mig med dina önskemål! Ni når mig på : 070-995 79 00 / [email protected] Din trygghet är min drivkraft!
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Forskningsringen 84 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Forskningsringen 84 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Forskningsringen 84 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Forskningsringen 84 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Forskningsringen 84 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 5
Budgivning pågår

Forskningsringen 84

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma
2 495 000 kr
49 m²
2 rum
vån 4/8
3 715 kr/mån
50 918 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade tvåa med moderna materialval genomgående, med balkong i soligt och härligt läge samt fönster i två väderstreck! Här bor man i ett bekymmersfritt boende med alla bekvämligheter man kan önska sig. Komplett utrustad med ett rejält kök med alla de vitvaror man förväntar sig i ett modernt hem, ett elegant kaklat badrum med tvättmaskin. Sovrum med plats för…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
2 rum lägenhet på Kratsbodavägen 50A Mariehäll, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Kratsbodavägen 50A Mariehäll, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Kratsbodavägen 50A Mariehäll, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Kratsbodavägen 50A Mariehäll, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Kratsbodavägen 50A Mariehäll, Stockholms kommun - bild 5

Kratsbodavägen 50A

Lägenhet
Mariehäll, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma
2 795 000 kr
52 m²
2 rum
vån 1
4 709 kr/mån
53 750 kr/m²

Bostaden genomsyras av hög kvalité. Högklassikt kök från Ballingslöv med vitvaror från SMEG. Exklusivt och påkostat badrum med keramiska plattor med kalkstensuttryck på golv samt väggar. Högt i tak samt stora fönsterpartier från golv till tak sam. Här finns även gemensam takterrass, garage och bil- samt cykelpool. I Mariehäll bor ni med den perfekta kombinationen av närhet till såväl naturliv…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
2 rum lägenhet på Forskningsringen 86 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Forskningsringen 86 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Forskningsringen 86 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Forskningsringen 86 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Forskningsringen 86 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 5

Forskningsringen 86

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma
2 195 000 kr
50,5 m²
2 rum
vån 4
4 634 kr/mån
43 465 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade tvåa med moderna materialval genomgående, med balkong i soligt och härligt läge samt fönster i två väderstreck! -Rymlig balkong -Populärt och eftertraktat område -Genomgående toppskick -Generösa ljusinsläpp från stora fönsterpartier -Optimal planlösning -Nära naturområden -Goda förvaringsmöjligheter Här bor man i ett bekymmersfritt boende med…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
4 rum lägenhet på Gamla Enköpingsvägen 182 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Gamla Enköpingsvägen 182 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Gamla Enköpingsvägen 182 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Gamla Enköpingsvägen 182 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Gamla Enköpingsvägen 182 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 5

Gamla Enköpingsvägen 182

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma
3 295 000 kr
74 m²
4 rum
vån 2
4 833 kr/mån
44 527 kr/m²

Varmt välkommen till denna fyra med balkong i söderläge och fri från insyn! - Stabil brf med god ekonomi och låg månadsavgift. - Låg elräkningar på grund av gemensamt elavtal från föreningen ( inkl. nya installderade solceller på taket) - Bredvid Ny Tvärbanastation - Ursvik Torg och nya öppnade förskolan är precis utanför. - Badrum med spotlight och golvvärme - Balkong med med…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
1,5 rum lägenhet på Brogatan 11 Brotorp - Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Brogatan 11 Brotorp - Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Brogatan 11 Brotorp - Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Brogatan 11 Brotorp - Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Brogatan 11 Brotorp - Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Brogatan 11

Lägenhet
Brotorp - Järvastaden, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma
1 995 000 kr
38 m²
1,5 rum
vån 1/5
3 652 kr/mån
52 500 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade lägenhet med en stor uteplats! Här bor du i en perfekt planerad lägenhet där tillvaron kommer att präglas av gott ljusinsläpp och tilltagna ytor! Stor möblerbar uteplats, fullt utrustat kök, öppen planlösning, lättmöblerat vardagsrum, rymlig sovdel samt ett stort och mycket stilsäkert badrum med kombinerad tvätt/tork. Golvvärme i badrummet! Lägenheten kan med…

Premium
Uteplats
Hiss
LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
3 rum lägenhet på Vintergatan 4 Sundbyberg Centrum, Sundbybergs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Vintergatan 4 Sundbyberg Centrum, Sundbybergs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Vintergatan 4 Sundbyberg Centrum, Sundbybergs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Vintergatan 4 Sundbyberg Centrum, Sundbybergs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Vintergatan 4 Sundbyberg Centrum, Sundbybergs kommun - bild 5

Vintergatan 4

Lägenhet
Sundbyberg Centrum, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma
5 195 000 kr
83 m²
3 rum
vån 1/3
6 605 kr/mån
62 590 kr/m²

Välkommen till denna charmiga och rymliga trea på hela 83 kvm, belägen på Vintergatan 4 i hjärtat av Centrala Sundbyberg! Här kombineras modern design med klassiska materialval och hög funktionalitet, vilket skapar en unik möjlighet för dig att forma ditt drömhem! Lägenhetens inre stoltserar med en luftig planlösning som ger mycket ljus tack vare generösa fönsterytor och ljusa väggar.…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
2 rum lägenhet på Tomtebobarnens Gata 11 Annedal, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Tomtebobarnens Gata 11 Annedal, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Tomtebobarnens Gata 11 Annedal, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Tomtebobarnens Gata 11 Annedal, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Tomtebobarnens Gata 11 Annedal, Stockholms kommun - bild 5

Tomtebobarnens Gata 11

Lägenhet
Annedal, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma
3 195 000 kr
55 m²
2 rum
vån 4
3 861 kr/mån
58 091 kr/m²

- Balkong i söderläge - Fönster i tre väderstreck - Friköpt mark i föreningen - Optimal planlösning - Kan göras om till en mini 3:a ( kolla alternativ planlösning ) - Gångavstånd till Sundbyberg - Tvätt och diskmaskin - Till bostaden hör ett generöst förråd om ca 10 kvm. Lägenheten består av en inbjudande, funktionell och praktisk hall, vardagsrum, kök, ett badrum och ett sovrum. I…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma
2 rum lägenhet på Skrivargatan 31 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Skrivargatan 31 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Skrivargatan 31 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Skrivargatan 31 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Skrivargatan 31 Ursvik, Sundbybergs kommun - bild 5
Budgivning pågår

Skrivargatan 31

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
LF Fastighetsförmedling Bromma
2 375 000 kr
46 m²
2 rum
vån 4/4
3 298 kr/mån
51 630 kr/m²

Varmt välkommen att trivas på Skrivargatan 31! Generös gaveltvåa med soldränkt balkong i söder! Lägenheten har öppen och social planlösning med en naturlig fördelning mellan kök och vardagsrum. Gavelläget med fönster i två väderstreck skapar en härlig rymd tillsammans med ett fantastiskt ljusinsläpp från morgon till kväll. Sovrummet är av större karaktär med plats för dubbelsängen, tillhörande…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Bromma
LF Fastighetsförmedling Bromma

Visar alla 8