Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Victor Rönning

Victor Rönning

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
12 rum villa på Sveagatan 25 Centralt, Grums kommun - bild 1
12 rum villa på Sveagatan 25 Centralt, Grums kommun - bild 2
12 rum villa på Sveagatan 25 Centralt, Grums kommun - bild 3
12 rum villa på Sveagatan 25 Centralt, Grums kommun - bild 4
12 rum villa på Sveagatan 25 Centralt, Grums kommun - bild 5

Sveagatan 25

Villa
Centralt, Grums kommun
LF Fastighetsförmedling Grums
2 800 000 kr
345 + 175 m²
12 rum
6 050 m² tomt

Villa Björkbacka pryder sin tomt nästan likt ett landmärke för kommunen med sin ägares konstnärliga målningar på husgrunden och de vackra omgivande mijöerna! Här finns stor potential för både eget boende och / eller egen verksamhet. Övervåningen är idag en rymlig lägenhet med alla bekvämligheter. Nedervåningen har använts till konsthall, ateljé och kontor där många gäster har haft möjlighet att…

Premium
LF Fastighetsförmedling Grums
LF Fastighetsförmedling Grums
4 rum villa på Humlevägen 17 Östra Åsen, Åmåls kommun - bild 1
4 rum villa på Humlevägen 17 Östra Åsen, Åmåls kommun - bild 2
4 rum villa på Humlevägen 17 Östra Åsen, Åmåls kommun - bild 3
4 rum villa på Humlevägen 17 Östra Åsen, Åmåls kommun - bild 4
4 rum villa på Humlevägen 17 Östra Åsen, Åmåls kommun - bild 5

Humlevägen 17

Villa
Östra Åsen, Åmåls kommun
LF Fastighetsförmedling Åmål
895 000 kr
117 + 16 m²
4 rum
911 m² tomt

Välkomna till Humlevägen 17 och denna hemtrevliga etagevilla! Populärt och barnvänligt område med cykelväg som enkelt tar er in till Åmåls stadskärna. Här finns de flesta bekvämligheter som förskolor och skolor, matbutiker, bibliotek, gym och badhus. Inomhus finns fyra rum och kök varav tre sovrum fördelat på 117 kvadratmeter boyta. Entré via grovéntre med god förvaring eller husets huvudentré…

Premium
LF Fastighetsförmedling Åmål
LF Fastighetsförmedling Åmål
Gamla Slottsbron, Grums kommun
Idag kl 16:30

Floravägen 35

Radhus
Gamla Slottsbron, Grums kommun
LF Fastighetsförmedling Grums
1 750 000 kr
138 + 25 m²
5 rum
473 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Grums
LF Fastighetsförmedling Grums
4 rum villa på Karlstadsvägen 12 Centralt, Åmåls kommun - bild 1
4 rum villa på Karlstadsvägen 12 Centralt, Åmåls kommun - bild 2
4 rum villa på Karlstadsvägen 12 Centralt, Åmåls kommun - bild 3
4 rum villa på Karlstadsvägen 12 Centralt, Åmåls kommun - bild 4
4 rum villa på Karlstadsvägen 12 Centralt, Åmåls kommun - bild 5

Karlstadsvägen 12

Villa
Centralt, Åmåls kommun
LF Fastighetsförmedling Åmål
1 350 000 kr
160 + 89 m²
4 rum
576 m² tomt

Välkomna till Karlstadvägen 12 i Åmål och denna trevliga fastighet på centralt läge och två hyreslägenheter! Perfekt för er som vill skapa en extra sidoinkomst, eller för de som vill bo i en lägenhet och hyra ut den andra för att bo riktigt billigt! Här har ni nära till både Åmåls centrum med alla bekvämligheter och Vänern bara en kort promenad bort. I byggnaden finns två ljusa och praktiska…

Premium
LF Fastighetsförmedling Åmål
LF Fastighetsförmedling Åmål
1 rum lägenhet på Östra Storgatan 2c Centralt, Säffle kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Östra Storgatan 2c Centralt, Säffle kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Östra Storgatan 2c Centralt, Säffle kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Östra Storgatan 2c Centralt, Säffle kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Östra Storgatan 2c Centralt, Säffle kommun - bild 5

Östra Storgatan 2c

Lägenhet
Centralt, Säffle kommun
165 000 kr
40 m²
1 rum
vån 1
3 313 kr/mån
4 125 kr/m²

Nu finns möjligheten att förvärva en kanonlokal på Östra Storgatan i Säffle! Perfekt för den som har eller skall starta sin egna verksamhet. Perfekt läge, centralt och med skyltfönster mot en av de mest trafikerade delarna av Säffle Centrum. Lägenheten har ett rum direkt vid entré. Liten kokvrå, ett mindre kontor och wc. Förråd finns i källaren! Bostadsrättsföreningen Kvarnen är mycket populär…

Premium
2 rum lägenhet på Skolgatan 2B Centralt, Säffle kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Skolgatan 2B Centralt, Säffle kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Skolgatan 2B Centralt, Säffle kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Skolgatan 2B Centralt, Säffle kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Skolgatan 2B Centralt, Säffle kommun - bild 5

Skolgatan 2B

Lägenhet
Centralt, Säffle kommun
165 000 kr
57 m²
2 rum
vån 3/3
5 930 kr/mån
2 895 kr/m²

Välkomna till Skolgatan 2B! Här har vi möjligheten att erbjuda en trevlig 2-rumslägenhet med stor härlig balkong som erbjuder fantastisk kvällssol! Lägenheten har renoverat kök från 2017 och helkaklat badrum renoverat ca 2011. I föreningen finns totalt 17 lägenheter och 8 lokaler. Även 9 parkeringsplatser med separat kö. Under 2011 utfördes stambyte i fastigheten. Samtidigt byttes även…

Premium
Balkong
1 rum lägenhet på Hotellgatan 39A Orrby, Grums kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Hotellgatan 39A Orrby, Grums kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Hotellgatan 39A Orrby, Grums kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Hotellgatan 39A Orrby, Grums kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Hotellgatan 39A Orrby, Grums kommun - bild 5

Hotellgatan 39A

Lägenhet
Orrby, Grums kommun
LF Fastighetsförmedling Grums
195 000 kr
44,5 m²
1 rum
vån 2/3
3 071 kr/mån
4 382 kr/m²

På Hotellgatan 39A har vi nu en av de större 1-rumslägenheterna till försäljning. Boytan är 44,5 kvm och invändigt finns vardagsrum/sovrum med fransk balkong samt separat kök och matplats. Från köket når vi även ett förråd. Renoverat duschrum 2016 med våtrumsmattor på golv och vägg. Populärt läge nära de flesta bekvämligheter så som matbutik, skolor, ishall, motionsspår och goda…

Premium
LF Fastighetsförmedling Grums
LF Fastighetsförmedling Grums
7 rum villa på Grönbergsgatan 45 Grönberg, Grums kommun - bild 1
7 rum villa på Grönbergsgatan 45 Grönberg, Grums kommun - bild 2
7 rum villa på Grönbergsgatan 45 Grönberg, Grums kommun - bild 3
7 rum villa på Grönbergsgatan 45 Grönberg, Grums kommun - bild 4
7 rum villa på Grönbergsgatan 45 Grönberg, Grums kommun - bild 5
Imorgon kl 16:00

Grönbergsgatan 45

Villa
Grönberg, Grums kommun
LF Fastighetsförmedling Grums
1 590 000 kr
199 + 72 m²
7 rum
1 032 m² tomt

Rymlig och påkostad 1,5-plansvilla på Grönberg med inomhuspool! Här finns plats för den stora familjen med en boyta om hela 199kvm samt 7 rum. Uteplatser i två väderstreck. Vidbyggt garage. Under senare år har huset genomgått flera stora renoveringar! Nytt tak 2022, två badrum och kök under 2025. Flera nya fönster under 2025. Golv och ytskikt renoverade under 2025. Trevligt läge i ett lugnt…

Premium
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Grums
LF Fastighetsförmedling Grums
5 rum villa på Billerudsgatan 21 Orrby, Grums kommun - bild 1
5 rum villa på Billerudsgatan 21 Orrby, Grums kommun - bild 2