Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Toppmäklare

Guldhemmet 2025

Mäklare Fredrik Karström

Fredrik Karström

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Storgatan 46A Centrum, Sundsvalls kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Storgatan 46A Centrum, Sundsvalls kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Storgatan 46A Centrum, Sundsvalls kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Storgatan 46A Centrum, Sundsvalls kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Storgatan 46A Centrum, Sundsvalls kommun - bild 5

Storgatan 46A

Lägenhet
Centrum, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
2 100 000 kr
82 m²
3 rum
vån 3/3
4 606 kr/mån
25 610 kr/m²

Rymlig 3:a med centralt läge och eldningsbar öppen spis Utmärkt tillfälle att bli ägare av en otroligt charmig 3:a med centralt läge i stan. En drömlägenhet som erbjuder gavelläge med fint ljusflöde. Eldningsbar öppen spis och balkong mot sydväst. Lägenheten är fördelad på ett modernt renoverat kök med utrymme för matplats, två rymliga sovrum och ett modernt renoverat badrum samt ett…

Premium
Balkong
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
2 rum lägenhet på Bågevägen 95A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bågevägen 95A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bågevägen 95A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bågevägen 95A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bågevägen 95A Bosvedjan, Sundsvalls kommun - bild 5

Bågevägen 95A

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
925 000 kr
62 m²
2 rum
vån 1/3
4 169 kr/mån
14 919 kr/m²

Drömmer du om ett boende som kombinerar enkelhet, flexibilitet och närhet till naturen? Att bo i en lägenhet på markplan är det perfekta valet för dig som vill ha det bästa av två världar: bekvämligheten av en lägenhet och friheten av att känna marken under dina fötter. Varmt välkommen till denna moderna 2:a om hela 62 kvm med låg månadsavgift där bredband och kabel-tv ingår! Bostaden är…

Premium
Uteplats
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
1 rum lägenhet på Kungsvägen 14 Haga, Sundsvalls kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kungsvägen 14 Haga, Sundsvalls kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kungsvägen 14 Haga, Sundsvalls kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Kungsvägen 14 Haga, Sundsvalls kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Kungsvägen 14 Haga, Sundsvalls kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 17:30

Kungsvägen 14

Lägenhet
Haga, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
925 000 kr
38,5 m²
1 rum
vån 1/3
2 687 kr/mån
24 026 kr/m²

Med ett eftersökt läge ligger denna ljusa, renoverade och välplanerade 1:an på attraktiva Kungsvägen. Lugnt och trivsamt beläget i huset och har genomgående nyare ytskikt. Lägenheten karaktäriseras av en genomtänkt planlösning och luftiga rum samt snygga förvaringsdetaljer. Köket som är smakfullt renoverat har utrymme för matplats och stilfulla detaljer. Från allrummet når man också den…

Premium
Balkong
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
1 rum lägenhet på Storgatan 58B Centrum, Sundsvalls kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Storgatan 58B Centrum, Sundsvalls kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Storgatan 58B Centrum, Sundsvalls kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Storgatan 58B Centrum, Sundsvalls kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Storgatan 58B Centrum, Sundsvalls kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Fredrik Karström

Karström Mäklarbyrå

Objektsbild

Storgatan 58B

Lägenhet
Centrum, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
825 000 kr
39,5 m²
1 rum
vån 1/8
3 123 kr/mån
20 886 kr/m²

Mycket charmig lägenhet som måste upplevas på plats! Centralt läge mellan stadskärnan och Mittuniversitetet, fint beläget med hiss och fin utsikt. Lägenheten ligger smidigt på entréplan men utan insyn då det är suterräng. I området finns fina parker och grönområden. Här finns även Selångersån med cykel- och gångvägar, som bl a sträcker sig in till Sundsvalls centrum. På några minuters…

Max
Hiss
Fredrik Karström
Fredrik KarströmKarström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
5 rum villa på Krokforsvägen 58 Allsta, Sundsvalls kommun - bild 1
5 rum villa på Krokforsvägen 58 Allsta, Sundsvalls kommun - bild 2
5 rum villa på Krokforsvägen 58 Allsta, Sundsvalls kommun - bild 3
5 rum villa på Krokforsvägen 58 Allsta, Sundsvalls kommun - bild 4
5 rum villa på Krokforsvägen 58 Allsta, Sundsvalls kommun - bild 5
Idag kl 17:45

Krokforsvägen 58

Villa
Allsta, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
3 000 000 kr
145 + 10 m²
5 rum
1 580 m² tomt

Nu har du chansen att förvärva en trivsam och rymlig tvåplansvilla på lugna Krokforsvägen i natursköna Allsta, strax utanför Sundsvall. Här bor du avskilt – men ändå nära – med naturen som granne och stan inom bekvämt räckhåll. Huset ligger på en återvändsgata utan genomfartstrafik, vilket ger ett lugnt och tryggt boende för både barnfamiljen, paret eller den som bara söker en mer harmonisk…

Premium
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
4 rum lägenhet på Sallyhillsvägen 19A Sallyhill, Sundsvalls kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Sallyhillsvägen 19A Sallyhill, Sundsvalls kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Sallyhillsvägen 19A Sallyhill, Sundsvalls kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Sallyhillsvägen 19A Sallyhill, Sundsvalls kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Sallyhillsvägen 19A Sallyhill, Sundsvalls kommun - bild 5

Sallyhillsvägen 19A

Lägenhet
Sallyhill, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
1 350 000 kr
100,2 m²
4 rum
vån 3/3
6 746 kr/mån
13 473 kr/m²

Modern bostad på gaveln med balkong i uppskattade Brf Lien I populärt och välkänt område finns nu denna moderna 4:a tillgänglig. Bostaden har renoverats med smakfulla val av ytskikt och har smakfulla färgval. Lägenheten är fördelad på ett modernt kök med utrymme för matplats, tre rymliga sovrum och ett kaklat badrum med dusch samt ett hygienutrymme. Luftigt vardagsrum med plats för…

Premium
Balkong
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
4 rum lägenhet på Tivolivägen 26 Haga, Sundsvalls kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Tivolivägen 26 Haga, Sundsvalls kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Tivolivägen 26 Haga, Sundsvalls kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Tivolivägen 26 Haga, Sundsvalls kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Tivolivägen 26 Haga, Sundsvalls kommun - bild 5

Tivolivägen 26

Lägenhet
Haga, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
1 975 000 kr
99 m²
4 rum
vån 1/3
7 089 kr/mån
19 949 kr/m²

Välkommen hem till ett smakfullt och inbjudande boende på Tivolivägen Här bor du med närhet till allt du kan tänkas behöva, i ett område som kombinerar naturens lugn med stadens puls. Inom bekvämt promenadavstånd finner du matbutik, frisörsalong, sjukhus samt förskola, grundskola, högstadie- och gymnasieskola. Sundsvalls stadskärna nås enkelt på endast 10–15 minuters promenad. Tvättstugan och…

Premium
Balkong
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
2 rum lägenhet på Medborgargatan 75 Korsta, Sundsvalls kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Medborgargatan 75 Korsta, Sundsvalls kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Medborgargatan 75 Korsta, Sundsvalls kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Medborgargatan 75 Korsta, Sundsvalls kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Medborgargatan 75 Korsta, Sundsvalls kommun - bild 5

Medborgargatan 75

Lägenhet
Korsta, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
475 000 kr
63 m²
2 rum
vån 1/6
5 471 kr/mån
7 540 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade och ljusa 2:a i populära Korsta på första våningen. Bostaden är smart planerad och har en öppen planlösning. Köket i vinkel har ett generöst utrymme för matplats och utgång till balkong. Lägenheten har också ett modernt kaklat badrum med dusch och tvättmaskin. Sovrum med plats för dubbelsäng. Området är tillgängligt med goda bussförbindelser till både…

Premium
Balkong
Hiss
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
5 rum radhus på Landskronavägen 37 Granloholm, Sundsvalls kommun - bild 1
5 rum radhus på Landskronavägen 37 Granloholm, Sundsvalls kommun - bild 2
5 rum radhus på Landskronavägen 37 Granloholm, Sundsvalls kommun - bild 3
5 rum radhus på Landskronavägen 37 Granloholm, Sundsvalls kommun - bild 4
5 rum radhus på Landskronavägen 37 Granloholm, Sundsvalls kommun - bild 5

Landskronavägen 37

Radhus
Granloholm, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
3 375 000 kr
114 m²
5 rum
360 m² tomt

Välkommen till ett mycket trivsamt och smakfullt renoverat gavelradhus med ett av områdets absolut bästa lägen! Här bor du i en lugn och trygg miljö där barnen kan leka fritt – med lekplats precis utanför dörren, skogen runt hörnet och bilfritt närmast huset. Tack vare det fina gavelläget får du sol hela dagen, från tidig morgon till sen kväll. Bara att flytta in och börja njuta – de välplanerade…

Premium
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
Bredsand, Sundsvalls kommun
Fre 22 maj kl 12:00

Tallvägen 7B

Lägenhet
Bredsand, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
875 000 kr
71,5 m²
3 rum
vån 1/7
5 031 kr/mån
12 238 kr/m²
Balkong
Hiss
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
Centrum, Sundsvalls kommun
Tor 21 maj kl 12:00

Bergsgatan 34

Lägenhet
Centrum, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
3 200 000 kr
91 m²
4 rum
vån 2/3
3 992 kr/mån
35 165 kr/m²
Balkong
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
2 rum lägenhet på Västra allén 8B Centrum, Sundsvalls kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Västra allén 8B Centrum, Sundsvalls kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Västra allén 8B Centrum, Sundsvalls kommun - bild 3

Västra allén 8B

Lägenhet
Centrum, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
995 000 kr
56,5 m²
2 rum
vån 3/3
5 508 kr/mån
17 611 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
Granlo, Sundsvalls kommun
Ons 20 maj kl 16:30

Vikingavägen 63A

Lägenhet
Granlo, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
1 095 000 kr
78,5 m²
3 rum
vån 2/2
5 865 kr/mån
13 949 kr/m²
Balkong
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
Korsta, Sundsvalls kommun
Tis 26 maj kl 16:00

Korstavägen 17

Lägenhet
Korsta, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
595 000 kr
63 m²
2 rum
vån 7/7
5 958 kr/mån
9 444 kr/m²
Balkong
Hiss
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
Sidsjö, Sundsvalls kommun
Mån 25 maj kl 16:00

Hakon Ahlbergs väg 73

Lägenhet
Sidsjö, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
2 295 000 kr
76 m²
3 rum
vån 2/4
5 598 kr/mån
30 197 kr/m²
Hiss
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
Skönsmon, Sundsvalls kommun

Kyrkbergsvägen 20F

Lägenhet
Skönsmon, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
325 000 kr
20,7 m²
1 rum
vån 1/3
1 908 kr/mån
15 700 kr/m²
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
4 rum radhus på Hakon Ahlbergs väg 21 Sidsjö, Sundsvalls kommun - bild 1
4 rum radhus på Hakon Ahlbergs väg 21 Sidsjö, Sundsvalls kommun - bild 2
4 rum radhus på Hakon Ahlbergs väg 21 Sidsjö, Sundsvalls kommun - bild 3
Ons 27 maj kl 16:00

Hakon Ahlbergs väg 21

Radhus
Sidsjö, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
3 100 000 kr
107 m²
4 rum
7 170 kr/mån
28 972 kr/m²
Plus
Uteplats
Energieffektiv
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
Centrum, Sundsvalls kommun
Tor 21 maj kl 18:00

Nybrogatan 43

Lägenhet
Centrum, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
1 395 000 kr
61 m²
2 rum
vån 2/3
5 838 kr/mån
22 869 kr/m²
Balkong
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
Centrum, Sundsvalls kommun

Bergsgatan 79A

Lägenhet
Centrum, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
675 000 kr
40,5 m²
1 rum
vån 2/3
4 203 kr/mån
16 667 kr/m²
Balkong
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå
Centrum, Sundsvalls kommun

Västra allén 10C

Lägenhet
Centrum, Sundsvalls kommun
Karström Mäklarbyrå
595 000 kr
40 m²
1 rum
vån 2/3
4 279 kr/mån
14 875 kr/m²
Balkong
Hiss
Karström Mäklarbyrå
Karström Mäklarbyrå

Visar 26 - 45 av 45