Logotyp av Karström Mäklarbyrå
Logotyp av Karström Mäklarbyrå

Kyrkbergsvägen 20F

Skönsmon, Sundsvalls kommun

Visa på karta

325 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    20,7 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    1 908 kr/mån
    Driftkostnad
    2 000 kr/år

Byggår
1963
Förening
BRF Metallen
Energiklass
E
Pris/m²
15 700 kr/m²
Bekvämt beläget i huset utan insyn finner vi denna kvadratsmarta och smart planerade bostaden i attraktiva Skönsmon! Lägenheten har ett genomgående tema med öppen planlösning, stilfulla detaljer och en härlig utsikt från fönstret. Bostadens naturliga hjärta blir allrummet som har plats för både säng, soffgrupp och matplats. Ljust kaklat badrum med dusch. Smart planerad kokvrå med allt man behöver i vardagen. Bra månadsavgift där bredband ingår. Bostaden kan säljas möblerad vid önskemål. Trivsamt avstånd till centrum, skolor, grönområden och livsmedelsbutik. Välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Toppmäklare

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Metallen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling