Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Emma Lindberg

Emma Lindberg

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
5 rum lägenhet på Varvsgatan 6D Älvsbacka, Skellefteå kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Varvsgatan 6D Älvsbacka, Skellefteå kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Varvsgatan 6D Älvsbacka, Skellefteå kommun - bild 3
Ons 20 maj kl 17:30

Varvsgatan 6D

Lägenhet
Älvsbacka, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
3 175 000 kr
120 m²
5 rum
vån 2/2
7 128 kr/mån
26 458 kr/m²
Plus
Balkong
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
5 rum villa på Rudagatan 73 Bergsbyn, Skellefteå kommun - bild 1
5 rum villa på Rudagatan 73 Bergsbyn, Skellefteå kommun - bild 2
5 rum villa på Rudagatan 73 Bergsbyn, Skellefteå kommun - bild 3
Ons 20 maj kl 16:15

Rudagatan 73

Villa
Bergsbyn, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
3 400 000 kr
133 + 38 m²
5 rum
1 765 m² tomt
Plus
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
6 rum villa på Vindelgatan 9 Ursviken, Skellefteå kommun - bild 1
6 rum villa på Vindelgatan 9 Ursviken, Skellefteå kommun - bild 2
6 rum villa på Vindelgatan 9 Ursviken, Skellefteå kommun - bild 3
6 rum villa på Vindelgatan 9 Ursviken, Skellefteå kommun - bild 4
6 rum villa på Vindelgatan 9 Ursviken, Skellefteå kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 16:15

Vindelgatan 9

Villa
Ursviken, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
2 500 000 kr
196 + 47 m²
6 rum
1 104 m² tomt

Välkommen till Vindelgatan 9 – en rymlig och trivsam familjevilla i hjärtat av Ursviken med hela 196 kvm boyta och ytterligare 47 kvm biarea. Här möts generösa sällskapsytor, praktiska lösningar och en varm atmosfär som gör det enkelt att trivas från första stund. Redan i entrén känns husets välkomnande karaktär. Planlösningen är genomtänkt med sociala ytor i fokus där kök, vardagsrum och…

Premium
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
1 rum lägenhet på Dirigentvägen 26 Sjungande dalen, Skellefteå kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Dirigentvägen 26 Sjungande dalen, Skellefteå kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Dirigentvägen 26 Sjungande dalen, Skellefteå kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Dirigentvägen 26 Sjungande dalen, Skellefteå kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Dirigentvägen 26 Sjungande dalen, Skellefteå kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 16:30

Dirigentvägen 26

Lägenhet
Sjungande dalen, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
650 000 kr
41,5 m²
1 rum
vån 1/3
3 498 kr/mån
15 663 kr/m²

Välkommen till denna hemtrevliga och charmfulla 1 rok om 41,5 kvm med smart avskild sovalkov – ett perfekt boende för dig som söker ett bekvämt markplansläge med stor potential att skapa ditt eget drömhem. Här möts du av en ljus och trivsam bostad med genomgående fint ljusinsläpp från flera generösa fönsterpartier, vilket skapar en luftig och inbjudande atmosfär. Den genomtänkta planlösningen…

Premium
Balkong
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
2 rum lägenhet på Getbergsvägen 2A Morön, Skellefteå kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Getbergsvägen 2A Morön, Skellefteå kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Getbergsvägen 2A Morön, Skellefteå kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Getbergsvägen 2A Morön, Skellefteå kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Getbergsvägen 2A Morön, Skellefteå kommun - bild 5

Getbergsvägen 2A

Lägenhet
Morön, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
1 295 000 kr
60,5 m²
2 rum
vån 1/3
4 459 kr/mån
21 405 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma och välplanerade tvåa om 60,5 kvm, belägen på våning ett halvt våningsplan upp av 3. Här möts du av en inbjudande bostad med genomtänkta materialval och ett fint ljusinsläpp som skapar en hemtrevlig atmosfär. Redan i entrén välkomnas du av en hall med stilrent mörkt klinkergolv och ljusa väggar, med praktiska avhängningsmöjligheter. Vidare in i bostaden öppnar…

Premium
Balkong
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
3 rum lägenhet på Tjärhovsgatan 4A Centrum, Skellefteå kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Tjärhovsgatan 4A Centrum, Skellefteå kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Tjärhovsgatan 4A Centrum, Skellefteå kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Tjärhovsgatan 4A Centrum, Skellefteå kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Tjärhovsgatan 4A Centrum, Skellefteå kommun - bild 5

Tjärhovsgatan 4A

Lägenhet
Centrum, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
1 895 000 kr
75,5 m²
3 rum
vån 3/3
5 206 kr/mån
25 099 kr/m²

På tredje våningen, mitt i hjärtat av Skellefteå, väntar denna omsorgsfullt renoverade trea om 75,5 kvm – ett hem där moderna materialval möter en varm och inbjudande atmosfär. Här bor du med stadens puls runt hörnet, samtidigt som bostaden erbjuder en lugn och harmonisk tillvaro ovanför gatulivet. Redan när du kliver in möts du av en ljus och enhetlig känsla där diskreta kulörer och…

Premium
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
2 rum lägenhet på Slädgatan 5A Sörböle, Skellefteå kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Slädgatan 5A Sörböle, Skellefteå kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Slädgatan 5A Sörböle, Skellefteå kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Slädgatan 5A Sörböle, Skellefteå kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Slädgatan 5A Sörböle, Skellefteå kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 16:30

Slädgatan 5A

Lägenhet
Sörböle, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
1 450 000 kr
49,8 m²
2 rum
vån 3/6
3 818 kr/mån
29 116 kr/m²

Välkommen till denna stilrena och välplanerade tvåa belägen på tredje våningen i en nyproducerad fastighet färdigställd 2024. Här bor du bekvämt med hiss i huset och genomgående moderna materialval i ett hem som fortfarande känns helt nytt. Bostaden erbjuder en optimal planlösning med generösa sociala ytor och fint ljusinsläpp. Det L-formade köket är både praktiskt och elegant utformat med…

Premium
Balkong
Hiss
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
1,5 rum lägenhet på Klockarbergsvägen 5B Brännan, Skellefteå kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Klockarbergsvägen 5B Brännan, Skellefteå kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Klockarbergsvägen 5B Brännan, Skellefteå kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Klockarbergsvägen 5B Brännan, Skellefteå kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Klockarbergsvägen 5B Brännan, Skellefteå kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 16:00

Klockarbergsvägen 5B

Lägenhet
Brännan, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
995 000 kr
46 m²
1,5 rum
vån 2/2
3 931 kr/mån
21 630 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och stilrena 1,5 om 46 kvm, belägen på våning tre med ett härligt läge och en generös, inglasad balkong i eftertraktat sydvästläge. Här bor du med ett fantastiskt ljusinsläpp, moderna materialval och en planlösning som skapar både rymd och trivsel. Redan i hallen möts du av en varm och hemtrevlig känsla med goda avhängningsmöjligheter och praktisk förvaring. Bostaden…

Premium
Balkong
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
1 rum lägenhet på Kågevägen 34C Alhem, Skellefteå kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kågevägen 34C Alhem, Skellefteå kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kågevägen 34C Alhem, Skellefteå kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Kågevägen 34C Alhem, Skellefteå kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Kågevägen 34C Alhem, Skellefteå kommun - bild 5

Kågevägen 34C

Lägenhet
Alhem, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
960 000 kr
30 m²
1 rum
vån 3/3
2 290 kr/mån
32 000 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma och yteffektiva 1 rok belägen på våning 2 högst upp i huset med ett fint ljusinsläpp och lugnt läge. Bostaden erbjuder en genomtänkt planlösning med generösa förvaringsmöjligheter, modernt renoverad kokvrå och ett fräscht badrum med egen tvättmaskin. Redan i hallen möts du av ett enhetligt golv som löper genom hela bostaden och skapar ett stilrent helhetsintryck.…

Premium
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
2 rum lägenhet på Nyckelgatan 104 Sunnanå, Skellefteå kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Nyckelgatan 104 Sunnanå, Skellefteå kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Nyckelgatan 104 Sunnanå, Skellefteå kommun - bild 3
Mån 18 maj kl 16:30

Nyckelgatan 104

Lägenhet
Sunnanå, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
1 325 000 kr
71 m²
2 rum
vån 2/2
4 112 kr/mån
18 662 kr/m²
Plus
Balkong
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
2 rum lägenhet på Furugatan 2B Norrböle, Skellefteå kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Furugatan 2B Norrböle, Skellefteå kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Furugatan 2B Norrböle, Skellefteå kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Furugatan 2B Norrböle, Skellefteå kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Furugatan 2B Norrböle, Skellefteå kommun - bild 5
Mån 25 maj kl 16:30

Furugatan 2B

Lägenhet
Norrböle, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
1 350 000 kr
55 m²
2 rum
vån 2/3
4 406 kr/mån
24 545 kr/m²

Varmt välkommen till Furugatan 2B och denna hemtrevliga 2-rumslägenhet fördelat på 55 kvadratmeter. Här har du en bostad där ingenting har lämnats åt slumpen. Du välkomnas in i ljus hall som ger utrymme för avhängning av ytterkläder samt optimal förvaring i närliggande klädkammare. Till höger om hallen finns ett välutrustat kök med vita släta luckor, bänkskiva i laminat och vitt kakel ovan…

Premium
Balkong
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
villa på Morögatan 2 Morön, Skellefteå kommun - bild 1
villa på Morögatan 2 Morön, Skellefteå kommun - bild 2
villa på Morögatan 2 Morön, Skellefteå kommun - bild 3
villa på Morögatan 2 Morön, Skellefteå kommun - bild 4
villa på Morögatan 2 Morön, Skellefteå kommun - bild 5

Morögatan 2

Villa
Morön, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
4 500 000 kr
176 + 98 m²
759 m² tomt

Inom kort kommer du att erbjudas möjligheten att förvärva Morögatan 2, huset med stort H! Detta är ett unikt läge för dig som stället höga krav på miljö och komfort - en centralt belägen fastighet med sociala ytor och gott om utrymme för hela familjen. Öppen och social planlösning mellan kök och vardagsrum med en kamin som skapar härlig värme men även mysfaktor. Det första du möts av när…

Premium
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
2 rum lägenhet på Getbergsvägen 26 Morön, Skellefteå kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Getbergsvägen 26 Morön, Skellefteå kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Getbergsvägen 26 Morön, Skellefteå kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Getbergsvägen 26 Morön, Skellefteå kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Getbergsvägen 26 Morön, Skellefteå kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 16:00

Getbergsvägen 26

Lägenhet
Morön, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
1 350 000 kr
64,5 m²
2 rum
vån 1/3
4 316 kr/mån
20 930 kr/m²

På populära och trivsamma Getbergsvägen finner ni denna välplanerade 2:a om 64,5 kvm, belägen på första våningen – bekvämt en halvtrappa upp och med ett insynsskyddat läge. Här bor ni med det bästa av två världar; lättillgängligt men ändå privat. Bostadens stora höjdpunkt är den nybyggda, inglasade balkongen i soligt söderläge. Tack vare inglasningen skapas ett extra rum som kan nyttjas från…

Premium
Balkong
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
1 rum lägenhet på Orkestervägen 46 Sjungande dalen, Skellefteå kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Orkestervägen 46 Sjungande dalen, Skellefteå kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Orkestervägen 46 Sjungande dalen, Skellefteå kommun - bild 3

Orkestervägen 46

Lägenhet
Sjungande dalen, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
875 000 kr
41,5 m²
1 rum
vån 1/3
3 390 kr/mån
21 084 kr/m²
Plus
Balkong
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
4 rum lägenhet på Pingstgatan 63 Morö Backe, Skellefteå kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Pingstgatan 63 Morö Backe, Skellefteå kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Pingstgatan 63 Morö Backe, Skellefteå kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Pingstgatan 63 Morö Backe, Skellefteå kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Pingstgatan 63 Morö Backe, Skellefteå kommun - bild 5

Pingstgatan 63

Lägenhet
Morö Backe, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
2 300 000 kr
107,7 m²
4 rum
vån 1/2
6 900 kr/mån
21 356 kr/m²

På omtyckta Moröbacke erbjuds nu detta välplanerade radhus i två plan om 107,7 kvm, uppfört 2018/2019 – ett hem som tilltalar dig med höga krav på komfort, kvalitet och estetik. Här möts du av en smakfull helhet med generös takhöjd, stora fönsterpartier och ett fantastiskt ljusflöde som skapar en luftig och inbjudande atmosfär genom hela bostaden. Entréplanet präglas av sociala ytor och smarta…

Premium
Balkong
Uteplats
Energieffektiv
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
4 rum lägenhet på Televägen 12K Morö Backe, Skellefteå kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Televägen 12K Morö Backe, Skellefteå kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Televägen 12K Morö Backe, Skellefteå kommun - bild 3

Televägen 12K

Lägenhet
Morö Backe, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
2 000 000 kr
99 m²
4 rum
vån 1/2
6 343 kr/mån
20 202 kr/m²
Plus
Balkong
Uteplats
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
tomt på Del av Skellefteå Degerbyn 6:21 Degerbyn, Skellefteå kommun - bild 1
tomt på Del av Skellefteå Degerbyn 6:21 Degerbyn, Skellefteå kommun - bild 2
tomt på Del av Skellefteå Degerbyn 6:21 Degerbyn, Skellefteå kommun - bild 3

Del av Skellefteå Degerbyn 6:21

Tomt
Degerbyn, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
500 000 kr
2 500 m²
Plus
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
3 rum villa på Norra Sillskatan 763 Norra Sillskatan, Skellefteå kommun - bild 1
3 rum villa på Norra Sillskatan 763 Norra Sillskatan, Skellefteå kommun - bild 2
3 rum villa på Norra Sillskatan 763 Norra Sillskatan, Skellefteå kommun - bild 3
Ons 20 maj kl 12:15

Norra Sillskatan 763

Villa
Norra Sillskatan, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
1 995 000 kr
50 + 34 m²
3 rum
853 m² tomt
Plus
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå
1 rum lägenhet på Kågevägen 40F Alhem, Skellefteå kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kågevägen 40F Alhem, Skellefteå kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kågevägen 40F Alhem, Skellefteå kommun - bild 3

Kågevägen 40F

Lägenhet
Alhem, Skellefteå kommun
HusmanHagberg Skellefteå
695 000 kr
27,5 m²
1 rum
vån 1/3
2 759 kr/mån
25 273 kr/m²
Plus
Balkong
HusmanHagberg Skellefteå
HusmanHagberg Skellefteå

Visar alla 19