Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Simon Afram Chamun

Simon Afram Chamun

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
1 rum lägenhet på Byrsta Kvarn 37 Grödinge, Botkyrka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Byrsta Kvarn 37 Grödinge, Botkyrka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Byrsta Kvarn 37 Grödinge, Botkyrka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Byrsta Kvarn 37 Grödinge, Botkyrka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Byrsta Kvarn 37 Grödinge, Botkyrka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Byrsta Kvarn 37

Lägenhet
Grödinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
995 000 kr
24 + 15 m²
1 rum
2 403 kr/mån
41 458 kr/m²

Välkommen till denna charmiga bostadsrätt i populära Grödinge. Här erbjuds en unik villakänsla i ett attefallshus med loft. Bostaden har stora skjutdörrar ut till en stor härlig altan i soligt läge. Med en uteplats att njuta av soliga dagar på och ett trivsamt närområde är detta det perfekta valet för dig som söker något speciellt. I månadsavgiften ingår ett tillhörande förråd samt två…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
2 rum lägenhet på Sandstuguvägen 49 Uttran, Botkyrka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Sandstuguvägen 49 Uttran, Botkyrka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Sandstuguvägen 49 Uttran, Botkyrka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Sandstuguvägen 49 Uttran, Botkyrka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Sandstuguvägen 49 Uttran, Botkyrka kommun - bild 5
Sön 24 maj

Sandstuguvägen 49

Lägenhet
Uttran, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 995 000 kr
52,3 m²
2 rum
vån 1/3
5 134 kr/mån
38 145 kr/m²

*Kontakta ansvarig mäklare Simon Afram Chamun för visning 073 565 73 42* Välkommen till denna 2:a med utmärkt planlösning och en härlig balkong. Här bor du med en modern standard i ett hus som stod klart under 2016. Under huset finns ett varmgarage som nås via porten bredvid, föreningen hyr också ut utomhusparkeringar. Målade väggar och genomgående ekparkett på golvet. I källaren finns även ett…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
3 rum lägenhet på Månstorpsvägen 10, 1tr Tullinge, Botkyrka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Månstorpsvägen 10, 1tr Tullinge, Botkyrka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Månstorpsvägen 10, 1tr Tullinge, Botkyrka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Månstorpsvägen 10, 1tr Tullinge, Botkyrka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Månstorpsvägen 10, 1tr Tullinge, Botkyrka kommun - bild 5
Budgivning pågår

Månstorpsvägen 10, 1tr

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 795 000 kr
68 m²
3 rum
vån 1/3
3 929 kr/mån
26 397 kr/m²

Välplanerad trea i populära Brf Konvaljen. Här bor du i en smakfull bostad med härliga sociala ytor där många vänner kan samlas för social samvaro. Badrummet är renoverat i samband med föreningens stambyte. Balkong i härligt läge. Stabil förening med en låg månadsavgift som även inkluderar bredband. I lägenheten finns en klädkammare. Ett förråd finns i källaren där även tvättstuga och cykelrum…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Rikstens Friluftsstad, Botkyrka kommun

Flottiljvägen 167

Lägenhet
Rikstens Friluftsstad, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
2 850 000 kr
84 m²
3 rum
4 882 kr/mån
33 929 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
1 rum lägenhet på Månstorpsvägen 12 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Månstorpsvägen 12 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Månstorpsvägen 12 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Månstorpsvägen 12 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Månstorpsvägen 12 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 5
Sön 17 maj

Månstorpsvägen 12

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 395 000 kr
40 m²
1 rum
vån 2/3
2 795 kr/mån
34 875 kr/m²

Fin, välplanerad lägenhet om 1 rok belägen i välskött förening med låga avgifter. Fräscht kök med öppen planlösning mot rummet som rymmer både säng och soffa. Helkaklat badrum renoverat i samband med föreningens stambyte.Ett perfekt första boende! Här finns en soldränkt balkong i västerläge. Närhet till affärer, kommunikationer, Huddinge sjukhus samt Södertörns högskola.

Sön 24 maj

Sandstuguvägen 49

Lägenhet
Uttran, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 750 000 kr
39,5 m²
2 rum
3 867 kr/mån
44 304 kr/m²

*Kontakta ansvarig mäklare Simon Afram Chamun för visning 073 565 73 42* Välkommen till denna charmiga tvåa med utmärkt planlösning och hörnbalkong. Här bor du i lägenhet med modern standard i ett hus som stod klart under 2016. Under huset finns ett varmgarage som nås via porten bredvid, föreningen hyr också ut utomhusparkeringar. Målade väggar och genomgående ekparkett på golvet. I källaren…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Uttran, Botkyrka kommun
Budgivning pågår
Sön 17 maj

Segersjövägen 67, 2 tr

Lägenhet
Uttran, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 895 000 kr
57,2 m²
2 rum
vån 2/2
3 487 kr/mån
33 129 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
1 rum lägenhet på Himmelsbodavägen 36C Tumba, Botkyrka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Himmelsbodavägen 36C Tumba, Botkyrka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Himmelsbodavägen 36C Tumba, Botkyrka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Himmelsbodavägen 36C Tumba, Botkyrka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Himmelsbodavägen 36C Tumba, Botkyrka kommun - bild 5

Himmelsbodavägen 36C

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
895 000 kr
25 m²
1 rum
2 192 kr/mån
35 800 kr/m²

Välplanerad etta med modern standard i en byggnad från 1890 med bevarad charm. Här är det högt i tak och vackra stuckaturer. Området är lugnt och omringat av natur med Harbro runt knuten där det finns upplyst motionsspår och utegym. Tumba Centrum ligger några minuters bilfärd bort. Mellan Tumba centrum och Himmelsboda finns bland annat Stora Coop, Willys, McDonald's, grekisk kolgrill och gym. En…

Premium
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
2 rum lägenhet på Munkhättevägen 23B Tumba, Botkyrka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Munkhättevägen 23B Tumba, Botkyrka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Munkhättevägen 23B Tumba, Botkyrka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Munkhättevägen 23B Tumba, Botkyrka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Munkhättevägen 23B Tumba, Botkyrka kommun - bild 5
Sön 17 maj

Munkhättevägen 23B

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 995 000 kr
50 m²
2 rum
vån 0/3
3 946 kr/mån
39 900 kr/m²

Centralt belägen tvåa i populära Tumba park med väl genomtänkt planlösning där öppna och sociala ytor mellan kök och vardagsrum skapar plats för umgänge. Här finns en härlig uteplats med generösa ytor i direkt söderläge samt en rymlig balkong. Genomgående bra skick i hela lägenheten. Kaklat badrum med tvättmaskin och torktumlare samt praktisk arbetsyta. Klädkammare/förråd i lägenheten samt gott…

Premium
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Uttran, Botkyrka kommun
Sön 17 maj

Sandstuguvägen 55, 2 tr

Lägenhet
Uttran, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 350 000 kr
30,1 m²
1,5 rum
vån 2/4
3 159 kr/mån
44 850 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba

Visar alla 10