Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Tumba

Fastighetsbyrån Tumba

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
3 rum lägenhet på Krikonvägen 7E Tullinge, Botkyrka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Krikonvägen 7E Tullinge, Botkyrka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Krikonvägen 7E Tullinge, Botkyrka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Krikonvägen 7E Tullinge, Botkyrka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Krikonvägen 7E Tullinge, Botkyrka kommun - bild 5
Sön 17 maj

Krikonvägen 7E

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
2 495 000 kr
80,5 m²
3 rum
vån 2/2
5 959 kr/mån
30 994 kr/m²

*BESIKTIGAD BOSTAD* Kontakta ansvarig mäklare för visning 076 529 15 89* Välkommen till ett hem där ljus, rymd och natur möts i perfekt harmoni! Den här trivsamma och välplanerade trean bjuder på ett högt, insynsskyddat läge med fantastiska vyer över både skog och takåsar. Här bor du i en modern och rymlig lägenhet med känsla av radhus – med egen entré, härlig balkong i bästa solläge och…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
tomt på Aspenvägen 217 Tumba, Botkyrka kommun - bild 1
tomt på Aspenvägen 217 Tumba, Botkyrka kommun - bild 2
tomt på Aspenvägen 217 Tumba, Botkyrka kommun - bild 3
Tor 21 maj kl 11:00

Aspenvägen 217

Tomt
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
10 500 000 kr
9 304 m²
Plus
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Tumba, Botkyrka kommun

Scheelevägen 2L

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 795 000 kr
66 m²
2 rum
5 557 kr/mån
27 197 kr/m²
Uteplats
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
1 rum lägenhet på Byrsta Kvarn 37 Grödinge, Botkyrka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Byrsta Kvarn 37 Grödinge, Botkyrka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Byrsta Kvarn 37 Grödinge, Botkyrka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Byrsta Kvarn 37 Grödinge, Botkyrka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Byrsta Kvarn 37 Grödinge, Botkyrka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Byrsta Kvarn 37

Lägenhet
Grödinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
995 000 kr
24 + 15 m²
1 rum
2 403 kr/mån
41 458 kr/m²

Välkommen till denna charmiga bostadsrätt i populära Grödinge. Här erbjuds en unik villakänsla i ett attefallshus med loft. Bostaden har stora skjutdörrar ut till en stor härlig altan i soligt läge. Med en uteplats att njuta av soliga dagar på och ett trivsamt närområde är detta det perfekta valet för dig som söker något speciellt. I månadsavgiften ingår ett tillhörande förråd samt två…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
1 rum lägenhet på Segersjövägen 31 Uttran, Botkyrka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Segersjövägen 31 Uttran, Botkyrka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Segersjövägen 31 Uttran, Botkyrka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Segersjövägen 31 Uttran, Botkyrka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Segersjövägen 31 Uttran, Botkyrka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Segersjövägen 31

Lägenhet
Uttran, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 395 000 kr
37,8 m²
1 rum
2 575 kr/mån
36 905 kr/m²

Varmt välkomna till denna yteffektiva etta med trivsam balkong i avskilt läge gränsande mot skogen och nära till gemytliga Segersjön! Bostaden är optimal för den som söker ett bekvämt och trivsamt boende i lugnt och naturnära område. Väldisponerad lägenhet som har rum i bra storlek med utrymme för både vardagsrum och sovdel med sängskåp som kan köpas till. Nyrenoverat kök i smakfull stil.…

Premium
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
2 rum lägenhet på Römossevägen 11 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Römossevägen 11 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Römossevägen 11 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Römossevägen 11 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Römossevägen 11 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Römossevägen 11

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 650 000 kr
55,5 m²
2 rum
vån 0/4
5 041 kr/mån
29 730 kr/m²

En ombyggd lägenhet som numera är en 2a. Här bor du bekvämt i hus från 2004 med hiss och balkong i söderläge. Lägenheten är i genomgående bra skick. Badrum med egen tvättutrustning. Bredband ingår i avgiften. I direkt närhet ligger vårdcentral, apotek och restaurang. På några minuters promenad tar du dig till Tullinge centrum med butiker och pendeltåg som tar dig till Stockholm C och Södertälje…

Premium
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
2 rum lägenhet på Kyrkvärdsplan 10 Uttran, Botkyrka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Kyrkvärdsplan 10 Uttran, Botkyrka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Kyrkvärdsplan 10 Uttran, Botkyrka kommun - bild 3
Sön 17 maj kl 13:00

Kyrkvärdsplan 10

Lägenhet
Uttran, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 850 000 kr
60,2 m²
2 rum
vån 1/3
3 441 kr/mån
30 731 kr/m²
Plus
Balkong
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
4 rum lägenhet på Verandastigen 1 Söderby, Salems kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Verandastigen 1 Söderby, Salems kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Verandastigen 1 Söderby, Salems kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Verandastigen 1 Söderby, Salems kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Verandastigen 1 Söderby, Salems kommun - bild 5
Sön 17 maj

Verandastigen 1

Lägenhet
Söderby, Salems kommun
Fastighetsbyrån Tumba
3 095 000 kr
101 m²
4 rum
vån 5/5
7 886 kr/mån
30 644 kr/m²

Högst upp i huset finns denna unika lägenhet i 2 plan med inbjudande bostadsutrymmen och rejäl takhöjd. Lägenhetens finns i en vacker byggnad, ursprungligen byggd 1910 och totalrenoverat 2005-2007 då föreningen bildades. Med en boyta på 101 m2 erbjuds både fina sällskapsytor tillsammans med dubbla badrum och 4 sovrum. I husets källarplan finns både tvättstuga och rymligt förråd. Vill man kan man…

Premium
Hiss
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
2 rum lägenhet på Sandstuguvägen 49 Uttran, Botkyrka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Sandstuguvägen 49 Uttran, Botkyrka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Sandstuguvägen 49 Uttran, Botkyrka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Sandstuguvägen 49 Uttran, Botkyrka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Sandstuguvägen 49 Uttran, Botkyrka kommun - bild 5

Sandstuguvägen 49

Lägenhet
Uttran, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 995 000 kr
52,3 m²
2 rum
vån 1/3
5 134 kr/mån
38 145 kr/m²

*Kontakta ansvarig mäklare Simon Afram Chamun för visning 073 565 73 42* Välkommen till denna 2:a med utmärkt planlösning och en härlig balkong. Här bor du med en modern standard i ett hus som stod klart under 2016. Under huset finns ett varmgarage som nås via porten bredvid, föreningen hyr också ut utomhusparkeringar. Målade väggar och genomgående ekparkett på golvet. I källaren finns även ett…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
2 rum lägenhet på Hanvedens Allé 33 Rikstens Friluftsstad, Botkyrka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Hanvedens Allé 33 Rikstens Friluftsstad, Botkyrka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Hanvedens Allé 33 Rikstens Friluftsstad, Botkyrka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Hanvedens Allé 33 Rikstens Friluftsstad, Botkyrka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Hanvedens Allé 33 Rikstens Friluftsstad, Botkyrka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:00

Hanvedens Allé 33

Lägenhet
Rikstens Friluftsstad, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 995 000 kr
54,9 m²
2 rum
vån 1/3
4 124 kr/mån
36 339 kr/m²

Välkommen till denna stilrena och ljusa tvåa i natursköna Riksten! Lägenheten som stod klar under 2023 erbjuder ett modernt och bekvämt boende med genomgående hög standard och smarta förvaringslösningar. I lägenheten finns vattenburen golvvärme, vacker ekparkett och mjukt målade väggar som tillsammans med stora fönsterpartier som skapar ett fantastiskt ljusinsläpp och en trivsam atmosfär.…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Rikstens Friluftsstad, Botkyrka kommun
Sön 17 maj kl 13:00

Kälkbacken 17B

Lägenhet
Rikstens Friluftsstad, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
2 995 000 kr
96 m²
5 rum
vån 2/2
6 978 kr/mån
31 198 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
1 rum lägenhet på Tullingebergsvägen 2C Tullinge, Botkyrka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Tullingebergsvägen 2C Tullinge, Botkyrka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Tullingebergsvägen 2C Tullinge, Botkyrka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Tullingebergsvägen 2C Tullinge, Botkyrka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Tullingebergsvägen 2C Tullinge, Botkyrka kommun - bild 5
Sön 17 maj

Tullingebergsvägen 2C

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 375 000 kr
37 m²
1 rum
2 776 kr/mån
37 162 kr/m²

Välplanerad lägenhet med egen uteplats som vetter mot gräsytor samt mindre skogsområde. Uteplatsen är belägen i väster vilket gör att solen kan avnjutas under eftermiddag och kväll. Ordentligt kök med utrymme för matplats. Kaklat badrum med dusch och rymligt vardagsrum med utrymme för både soff-/tv-del samt säng. Gott om förvaring med klädkammare i lägenheten och förråd samt matkällarutrymme i…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
3,5 rum lägenhet på Tumba Torg 107 Tumba, Botkyrka kommun - bild 1
3,5 rum lägenhet på Tumba Torg 107 Tumba, Botkyrka kommun - bild 2
3,5 rum lägenhet på Tumba Torg 107 Tumba, Botkyrka kommun - bild 3
3,5 rum lägenhet på Tumba Torg 107 Tumba, Botkyrka kommun - bild 4
3,5 rum lägenhet på Tumba Torg 107 Tumba, Botkyrka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:10

Tumba Torg 107

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 750 000 kr
84,5 m²
3,5 rum
vån 2/7
6 809 kr/mån
20 710 kr/m²

Nu finns en etagelägenhet med centralt läge till salu på Tumba Torg. Badrum och gästtoalett är renoverade 2013 i samband med föreningens stambyte. Bra med förvaring i lägenheten i form av två klädkammare. Det finns även ett förråd tillhörande lägenheten i huset. Två sovum i bra storlek, stort vardagsrum med fint ljusinläpp och med utgång till balkong, praktiskt arbetskök samt mindre allrum…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
4 rum radhus på Månskensvägen 233 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 1
4 rum radhus på Månskensvägen 233 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 2
4 rum radhus på Månskensvägen 233 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 3
4 rum radhus på Månskensvägen 233 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 4
4 rum radhus på Månskensvägen 233 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 5
Budgivning pågår

Månskensvägen 233

Radhus
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
2 850 000 kr
101,5 m²
4 rum
7 836 kr/mån
28 079 kr/m²

Välplanerat radhus med två härliga uteplatser och balkong i ett barnvänligt område. På entréplan finns ett nyrenoverat kök, vardagsrum, ett sovrum och ett helkalkat duschrum. En trappa ner finns två sovrum, ett allrum, renoverat duschrum, förråd och tvättstuga. Baksidan ligger i soligt och insynsskyddat söderläge mot ett skogsparti. Förråd på framsidan i anslutning till entrén. En garageplats…

Premium
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
3 rum lägenhet på Månstorpsvägen 10, 1tr Tullinge, Botkyrka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Månstorpsvägen 10, 1tr Tullinge, Botkyrka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Månstorpsvägen 10, 1tr Tullinge, Botkyrka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Månstorpsvägen 10, 1tr Tullinge, Botkyrka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Månstorpsvägen 10, 1tr Tullinge, Botkyrka kommun - bild 5
Budgivning pågår
Sön 17 maj

Månstorpsvägen 10, 1tr

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 795 000 kr
68 m²
3 rum
vån 1/3
3 929 kr/mån
26 397 kr/m²

Välplanerad trea i populära Brf Konvaljen. Här bor du i en smakfull bostad med härliga sociala ytor där många vänner kan samlas för social samvaro. Badrummet är renoverat i samband med föreningens stambyte. Balkong i härligt läge. Stabil förening med en låg månadsavgift som även inkluderar bredband. I lägenheten finns en klädkammare. Ett förråd finns i källaren där även tvättstuga och cykelrum…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
3 rum lägenhet på Länsmansvägen 8A Tumba, Botkyrka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Länsmansvägen 8A Tumba, Botkyrka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Länsmansvägen 8A Tumba, Botkyrka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Länsmansvägen 8A Tumba, Botkyrka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Länsmansvägen 8A Tumba, Botkyrka kommun - bild 5

Länsmansvägen 8A

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
2 495 000 kr
72 m²
3 rum
vån 2/3
6 063 kr/mån
34 653 kr/m²

Välkommen till ett modernt och stilrent hem där varje detalj är genomtänkt för att skapa en harmonisk och praktisk boendemiljö. Här möts du av en rymlig och öppen planlösning mellan kök och vardagsrum – perfekt för både vardagsliv och sociala tillställningar. De stora fönsterpartierna ger ett fantastiskt ljusinsläpp och skapar en luftig känsla genom hela rummet. Köket har en tidlös och…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
1,5 rum lägenhet på Gröndalsvägen 1, 2 tr Tumba, Botkyrka kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Gröndalsvägen 1, 2 tr Tumba, Botkyrka kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Gröndalsvägen 1, 2 tr Tumba, Botkyrka kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Gröndalsvägen 1, 2 tr Tumba, Botkyrka kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Gröndalsvägen 1, 2 tr Tumba, Botkyrka kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Gröndalsvägen 1, 2 tr

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 095 000 kr
32 m²
1,5 rum
vån 2/7
3 074 kr/mån
34 219 kr/m²

Välplanerade etta i genomgående bra skick med sovalkov. Duschrummet renoverades i samband med föreningens stambyte som var klart 2012. Lägenheten ligger på våning 2 av 7 och balkongen är i sydvästläge. Direkt närhet till Tumba centrum med ett stort utbud av butiker och pendeltåg som tar dig till Stockholm C på ca 25 min. Gemensam tvättstuga och samlingslokal finns i huset. Tvättstuga och ett…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Tumba, Botkyrka kommun

Skäcklingevägen 267

Radhus
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
2 350 000 kr
91,5 m²
3 rum
6 505 kr/mån
25 683 kr/m²
Uteplats
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Tullinge, Botkyrka kommun

Oxelvägen 23D

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
2 595 000 kr
72 m²
3 rum
4 216 kr/mån
36 042 kr/m²
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Tumba, Botkyrka kommun
Sön 17 maj kl 12:00

Duvhöksvägen 1

Radhus
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
4 995 000 kr
130 + 70 m²
8 rum
648 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
2 rum lägenhet på Sandstuguvägen 53 Norra Uttran/sandstugan, Botkyrka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Sandstuguvägen 53 Norra Uttran/sandstugan, Botkyrka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Sandstuguvägen 53 Norra Uttran/sandstugan, Botkyrka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Sandstuguvägen 53 Norra Uttran/sandstugan, Botkyrka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Sandstuguvägen 53 Norra Uttran/sandstugan, Botkyrka kommun - bild 5

Sandstuguvägen 53

Lägenhet
Norra Uttran/sandstugan, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 995 000 kr
52,3 m²
2 rum
5 144 kr/mån
38 145 kr/m²

*Vänligen kontakta ansvarig mäklare Romeo Sharro 076-213 67 10 för privat visning* Välkommen till en väldigt fin gavellägenhet i absolut toppskick. Stora sociala ytor med vardagsrum och matplats i öppen planlösning mot det moderna och rymliga köket. Genomgående parkettgolv och ljust målade väggar i nutida och moderna färger. Helkaklat badrum med golvvärme och tvättutrustning. Garage under husen…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
tomt på Vreta gårds väg 16 Tumba, Botkyrka kommun - bild 1
tomt på Vreta gårds väg 16 Tumba, Botkyrka kommun - bild 2
tomt på Vreta gårds väg 16 Tumba, Botkyrka kommun - bild 3
tomt på Vreta gårds väg 16 Tumba, Botkyrka kommun - bild 4
tomt på Vreta gårds väg 16 Tumba, Botkyrka kommun - bild 5

Vreta gårds väg 16

Tomt
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
2 495 000 kr
917 m²

Nu finns chansen att skapa ditt drömboende och förvärva denna tomt som ligger belägen i ett trivsamt och populärt villaområde område med närhet till både fin natur, badjsö, goda kommunikationer samt barnomsorg. Här finns möjlighet att uppföra en huvudbyggnad i två plan med tillåten byggnadsarea om 170 m² i två fulla plan. För huvudbyggnad är högsta tillåtna byggnadshöjd 6,4 meter. Garage eller…

Premium
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
2,5 rum lägenhet på Nibblevägen 10 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 1
2,5 rum lägenhet på Nibblevägen 10 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 2
2,5 rum lägenhet på Nibblevägen 10 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 3
2,5 rum lägenhet på Nibblevägen 10 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 4
2,5 rum lägenhet på Nibblevägen 10 Tullinge, Botkyrka kommun - bild 5

Nibblevägen 10

Lägenhet
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 795 000 kr
63 m²
2,5 rum
vån 1/4
5 866 kr/mån
28 492 kr/m²

Nu får jag nöjet att presentera denna trevliga och välplanerade 2,5:a i Tullinge centrum. Bostadens 63 kvadratmeter erbjuder ett nyrenoverat och stambytt badrum med tvättmaskin, stort sovrum, rymligt förråd som går att nyttja som barnrum/kontor, smakfullt renoverat kök med en nyinstallerad köksfläkt och luftigt vardagsrum med utgång till en stor inglasad balkong i söderläge. Här bor man i en…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
1 rum lägenhet på Himmelsbodavägen 36C Tumba, Botkyrka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Himmelsbodavägen 36C Tumba, Botkyrka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Himmelsbodavägen 36C Tumba, Botkyrka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Himmelsbodavägen 36C Tumba, Botkyrka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Himmelsbodavägen 36C Tumba, Botkyrka kommun - bild 5

Himmelsbodavägen 36C

Lägenhet
Tumba, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
795 000 kr
24,5 m²
1 rum
vån 1/2
2 149 kr/mån
32 449 kr/m²

*Vänligen kontakta ansvarig mäklare Romeo Sharro 076-213 67 10 för privat visning* Välplanerad etta belägen en trappa upp med modern standard i en byggnad från 1890 med dess charm. Här är det högt i tak, stuckaturer och ett rymligt sovloft finns. Området är lugnt och omringat av natur med Harbro runt knuten där det finns upplyst motionsspår och utegym. Tumba Centrum ligger några minuters bilfärd…

Premium
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba
Tullinge, Botkyrka kommun
Idag kl 13:00

Sadelmakarvägen 9

Övrigt
Tullinge, Botkyrka kommun
Fastighetsbyrån Tumba
1 750 000 kr
57 m²
2 rum
2 694 kr/mån
Fastighetsbyrån Tumba
Fastighetsbyrån Tumba

Visar 1 - 25 av 61