Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Hanne Söderström

Hanne Söderström

Om mig

Mitt mål som fastighetsmäklare är att vara den mäklare du gärna rekommenderar till nära och kära, samt att alltid överträffa dina förväntningar! Jag tror på att bygga starka och långvariga relationer med mina kunder. Med totalt 10 års erfarenhet inom försäljning och service, varav 5 år inom mäklarbranschen på Fastighetsbyrån, har jag de rätta förutsättningarna och engagemanget för att hjälpa dig med din försäljning. Kontakta mig så skräddarsyr vi ett upplägg som passar just din bostadsaffär!
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Bobergsgatan Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Bobergsgatan Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Bobergsgatan Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Bobergsgatan Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Bobergsgatan Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:30

Bobergsgatan

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
11 800 000 kr
94 m²
3 rum
vån 8
8 350 kr/mån
125 532 kr/m²

Läs mer om projektet och anmäl intresse här: www.selvaagbostad.se/stockholm/terrasskvarteretpluss/ I hjärtat av Norra Djurgårdsstaden planerar Selvaag Bostad ett nytt Pluss-projekt som kombinerar genomtänkt arkitektur och smart service med ett av Stockholms bästa lägen. Här bor du granne med nationalstadsparken, i ett grönt och levande område nära kommunikationer, kultur och natur med hållbarhet…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
2 rum lägenhet på Spanielgatan 2 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Spanielgatan 2 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Spanielgatan 2 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Spanielgatan 2 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Spanielgatan 2 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Spanielgatan 2

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
4 850 000 kr
54 m²
2 rum
vån 2/6
4 501 kr/mån
89 815 kr/m²

Här presenteras en ljus och mycket välplanerad tvåa om 54 kvm med balkong i söderläge, genomtänkta materialval, fina detaljer och smarta lösningar. Bostadens hjärta är den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum. Köket är specialritat med mörkgrå ytor, toppskiva i matchande kompositsten och maskiner från Siemens. Tack vare planlösningen blir möbleringen enkel och sociala ytor skapas…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
1,5 rum lägenhet på Spanielgatan 4 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Spanielgatan 4 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Spanielgatan 4 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Spanielgatan 4 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Spanielgatan 4 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:15

Spanielgatan 4

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
3 250 000 kr
34 m²
1,5 rum
vån 1/3
2 826 kr/mån
95 588 kr/m²

Välkommen till denna exklusiva 1,5:a med panoramafönster och genomtänkta detaljer – här möts ljus, design och komfort i perfekt harmoni! Bostaden präglas av genomtänkta detaljer och en modern, sober estetik. Det specialritade köket har mörkgrå ytor, bänkskiva i kompositsten i matchande ton samt vitvaror från Siemens. Här möts design och funktion i en stilren helhet. Badrummet går i elegant mörk…

Premium
Hiss
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
3 rum lägenhet på Fågelhundsgatan 20  Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Fågelhundsgatan 20  Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Fågelhundsgatan 20  Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Fågelhundsgatan 20  Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Fågelhundsgatan 20  Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Fågelhundsgatan 20

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
7 995 000 kr
79 m²
3 rum
vån 1/5
5 607 kr/mån
101 203 kr/m²

Välkommen till en ljus och trivsam lägenhet med naturnära läge! I ett eftertraktat läge intill Husarviken och Kungliga Nationalstadsparken ligger denna ljusa och välplanerade lägenhet. Här möts du av en harmonisk atmosfär med utsikt över vatten och grönska som förändras med årstiderna. Vardagsrummet är rymligt och lättmöblerat, och det separata köket har plats för en större matgrupp vid…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

Visar alla 4