Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Norrköping

Fastighetsbyrån Norrköping

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Skolvägen 11, Ringarum, Valdemarsviks kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Skolvägen 11

Villa
Ringarum, Valdemarsviks kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

270+40 m²

7 rum

9 294 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 020 000 kr+15 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Solhemsvägen 2D

Radhus
Åby, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

89 m²

3 rum

Slutpris 2 295 000 kr

25 787 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 apr. 2026

Vrångö 15

Fritidshus
S:t Anna Skärgård, Söderköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

105 m²

4 rum

2 726 m²
  • Uteplats

Slutpris 8 500 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 apr. 2026

Reenstiernagatan 50

Lägenhet
Eneby, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

70 m²

2 rum

3 597 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 095 000 kr±0 %

15 643 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 apr. 2026

Sjöviksvägen 32

Villa
Finspång, Finspångs kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

196 m²

7 rum

Slutpris 3 900 000 kr
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Skolgatan 26, Centralt, Norrköpings kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Skolgatan 26

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

81,5 m²

3 rum

6 130 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 500 000 kr-6 %

18 405 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Fyrbyvägen 10

Villa
Norrköping, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

105 m²

4 rum

Slutpris 1 995 000 kr
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Sundtorpsvägen 15

Villa
Eksund / Strandhugget, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

143 m²

5 rum

1 953 m²

Slutpris 4 160 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Tunnbindaregatan 32, Centralt, Norrköpings kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Tunnbindaregatan 32

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

69,5 m²

2 rum

4 272 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr+7 %

23 022 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Repslagaregatan 17 A LGH 1402

Lägenhet
Norrköping, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

140 m²

4 rum

Slutpris 3 750 000 kr

26 786 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 apr. 2026

Himmelstalundsvägen 53

Villa
Norrköping, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

125 m²

6 rum

Slutpris 5 100 000 kr
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 apr. 2026

Borg Grönlund 2

Villa
Norrköping, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

193 m²

6 rum

Slutpris 2 900 000 kr
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Soläng 1

Villa
Söderköping, Söderköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

135 m²

5 rum

Slutpris 2 320 000 kr
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Sandbyhovsgatan 8

Lägenhet
Norrköping, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

81,5 m²

3 rum

Slutpris 1 800 000 kr

22 086 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Solbergavägen 18, Valdemarsvik, Valdemarsviks kommun
  • Såld 30 mar. 2026

Solbergavägen 18

Fritidshus
Valdemarsvik, Valdemarsviks kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

59 m²

3 rum

2 358 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026

Trastvägen 3

Villa
Valdemarsvik, Valdemarsviks kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

93 m²

4 rum

Slutpris 1 500 000 kr
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Holmstagatan 1B, Söder, Norrköpings kommun
  • Såld 30 mar. 2026

Holmstagatan 1B

Lägenhet
Söder, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

42 m²

2 rum

3 565 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 075 000 kr-7 %

25 595 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026

Vitsippsstigen 4

Villa
Norrköping, Söderköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

158 m²

5 rum

Slutpris 3 500 000 kr
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 mar. 2026

Slottsgatan 172

Lägenhet
Norr - Vid Folkparken, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

103 m²

4 rum

9 524 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 675 000 kr-4 %

25 971 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Slottsgatan 124, Centralt, Norrköpings kommun
  • Såld 24 mar. 2026

Slottsgatan 124

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

31 m²

1 rum

1 976 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 820 000 kr-8 %

26 452 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 mar. 2026

Trestegsgatan 123

Lägenhet
Ektorp, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

81 m²

3 rum

5 745 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr-11 %

19 753 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Lagergrensgatan 17, Söder, Norrköpings kommun
  • Såld 23 mar. 2026

Lagergrensgatan 17

Lägenhet
Söder, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

59 m²

2 rum

2 700 kr/mån

Slutpris 1 500 000 kr-12 %

25 424 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Smedstugugatan 15B, Haga, Norrköpings kommun
  • Såld 20 mar. 2026

Smedstugugatan 15B

Lägenhet
Haga, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

76,5 m²

3 rum

4 087 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 550 000 kr±0 %

20 261 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Rösgången 1, Eneby, Norrköpings kommun
  • Såld 18 mar. 2026

Rösgången 1

Lägenhet
Eneby, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

89,5 m²

3 rum

6 230 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 820 000 kr-4 %

20 335 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Gamla vägen 16, Skärblacka, Norrköpings kommun
  • Såld 17 mar. 2026

Gamla vägen 16

Villa
Skärblacka, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

105 m²

5 rum

1 470 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping

Visar 26 - 50 av 239