Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Norrköping

Fastighetsbyrån Norrköping

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Skepparegatan 9C, Centralt, Norrköpings kommun
  • Såld 3 feb. 2026

Skepparegatan 9C

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

65 m²

2 rum

4 073 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 460 000 kr+13 %

22 462 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Hospitalsgatan 41, Centralt / Strömmen, Norrköpings kommun
  • Såld 29 jan. 2026

Hospitalsgatan 41

Lägenhet
Centralt / Strömmen, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

68 m²

2,5 rum

3 756 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 420 000 kr-2 %

20 882 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Lillsjövägen 25, Jursla, Norrköpings kommun
  • Såld 29 jan. 2026

Lillsjövägen 25

Villa
Jursla, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

172+62 m²

5 rum

1 639 m²

Slutpris 4 180 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Pampusvägen 69, Lindö, Norrköpings kommun
  • Såld 27 jan. 2026

Pampusvägen 69

Villa
Lindö, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

250+168 m²

9 rum

7 767 m²
  • Uteplats

Slutpris 18 300 000 kr-27 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Styrestagatan 18, Centralt / Öster, Norrköpings kommun
  • Såld 27 jan. 2026

Styrestagatan 18

Lägenhet
Centralt / Öster, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

52,5 m²

2 rum

3 201 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 165 000 kr-3 %

22 190 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 jan. 2026

Ljuragatan 8B

Lägenhet
Ljura, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

81,5 m²

3 rum

6 129 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 950 000 kr-15 %

23 926 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jan. 2026

Vilbergsgatan 253

Lägenhet
Vilbergen, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

45 m²

2 rum

3 168 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 100 000 kr-8 %

24 444 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jan. 2026

Klingagatan 6

Lägenhet
Skarphagen, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

67,5 m²

3 rum

4 278 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 500 000 kr+11 %

22 222 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jan. 2026

Slottsgatan 122

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

31 m²

1 rum

1 959 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 830 000 kr-7 %

26 774 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jan. 2026

Tunnbindaregatan 30

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

69,5 m²

2 rum

4 154 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 895 000 kr±0 %

27 266 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Slottsgatan 122, Centralt / Strömmen, Norrköpings kommun
  • Såld 5 jan. 2026

Slottsgatan 122

Lägenhet
Centralt / Strömmen, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

31 m²

1 rum

1 976 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 800 000 kr-11 %

25 806 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 dec. 2025

Repslagaregatan 17B

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

54 m²

2 rum

2 796 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 575 000 kr-7 %

29 167 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Garvaregatan 8B, Centralt / Strömmen, Norrköpings kommun
  • Såld 19 dec. 2025

Garvaregatan 8B

Lägenhet
Centralt / Strömmen, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

69 m²

2 rum

4 370 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr-8 %

30 435 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Svältmovägen 22, Svärtinge, Norrköpings kommun
  • Såld 18 dec. 2025

Svältmovägen 22

Villa
Svärtinge, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

80 m²

3 rum

1 501 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Gamla Lasarettsgatan 1, Centralt, Norrköpings kommun
  • Såld 17 dec. 2025

Gamla Lasarettsgatan 1

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

96 m²

3 rum

7 397 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr+4 %

32 292 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Albrektsvägen 171, Centralt, Norrköpings kommun
  • Såld 16 dec. 2025

Albrektsvägen 171

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

38 m²

1 rum

2 979 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 900 000 kr-5 %

23 684 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 dec. 2025

Reenstiernagatan 52

Lägenhet
Eneby, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

71,5 m²

3 rum

3 710 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 520 000 kr-5 %

21 259 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 dec. 2025

Hamndalsvägen 40

Radhus
Åby, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

125+60 m²

4 rum

565 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 200 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 dec. 2025

Sveagatan 5

Lägenhet
Centralt / Strömmen, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

78 m²

3 rum

6 340 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr-4 %

30 769 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Murkelgatan 19, Smedby / Brånnestad, Norrköpings kommun
  • Såld 5 dec. 2025

Murkelgatan 19

Villa
Smedby / Brånnestad, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

168+50 m²

7 rum

734 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 100 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Pampusvägen 20 E, Lindö, Norrköpings kommun
  • Såld 5 dec. 2025

Pampusvägen 20 E

Lägenhet
Lindö, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

76 m²

3 rum

5 481 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 050 000 kr+7 %

40 132 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Mejerivägen 1, Ringarum, Valdemarsviks kommun
  • Såld 5 dec. 2025

Mejerivägen 1

Villa
Ringarum, Valdemarsviks kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

150+10 m²

4 rum

1 510 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 700 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 nov. 2025

Plankgatan 58

Lägenhet
Centralt / Norr, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

88 m²

4 rum

7 636 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 750 000 kr-2 %

31 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 nov. 2025

Styrestagatan 18

Lägenhet
Centralt / Öster, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

52,5 m²

2 rum

3 143 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 070 000 kr-10 %

20 381 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 nov. 2025

De Geersgatan 93

Lägenhet
Eneby Centrum, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping

71 m²

2,5 rum

3 716 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 350 000 kr-8 %

19 014 kr/m²

Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping

Visar 76 - 100 av 239