Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Norrköping

Fastighetsbyrån Norrköping

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
5 rum villa på Enbuskestigen 5 Norrköping, Norrköpings kommun - bild 1
5 rum villa på Enbuskestigen 5 Norrköping, Norrköpings kommun - bild 2
5 rum villa på Enbuskestigen 5 Norrköping, Norrköpings kommun - bild 3
5 rum villa på Enbuskestigen 5 Norrköping, Norrköpings kommun - bild 4
5 rum villa på Enbuskestigen 5 Norrköping, Norrköpings kommun - bild 5
Kommande

Enbuskestigen 5

Villa
Norrköping, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping
Pris på förfrågan
190 + 15 m²
5 rum
700 m² tomt

Välkommen till en unik och moderna villa med ett fantastiskt läge som bjuder på både utsikt över Bråvikens glittrande vatten och gröna fairways. Här får du ett boende där moderna materialval, öppna sociala ytor och en genomtänkt planlösning skapar en vardag utöver det vanliga. Invändigt möts du av väl valda och högkvalitativa material samt en öppen planlösning där kök, matsal och vardagsrum…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
7 rum villa på Gamla landsvägen 27B Svärtinge, Norrköpings kommun - bild 1
7 rum villa på Gamla landsvägen 27B Svärtinge, Norrköpings kommun - bild 2
7 rum villa på Gamla landsvägen 27B Svärtinge, Norrköpings kommun - bild 3
7 rum villa på Gamla landsvägen 27B Svärtinge, Norrköpings kommun - bild 4
7 rum villa på Gamla landsvägen 27B Svärtinge, Norrköpings kommun - bild 5
Kommande

Gamla landsvägen 27B

Villa
Svärtinge, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping
6 000 000 kr
173 + 44 m²
7 rum
878 m² tomt

Välkommen till denna stilrena och välplanerade familjevilla byggd 2023, ett hem där både funktion, komfort och design möts i perfekt harmoni. Här bor du i ett lugnt och barnvänligt område med närhet till skola, förskola och butik, samtidigt som Norrköping city nås på endast ca 15 minuter med bil. Huset erbjuder generösa 173 kvm och en mycket genomtänkt planlösning. Här finns fyra rymliga…

Premium
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
2 rum lägenhet på Smedstugugatan 15A Haga, Norrköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Smedstugugatan 15A Haga, Norrköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Smedstugugatan 15A Haga, Norrköpings kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Smedstugugatan 15A Haga, Norrköpings kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Smedstugugatan 15A Haga, Norrköpings kommun - bild 5
Kommande

Smedstugugatan 15A

Lägenhet
Haga, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping
1 325 000 kr
50,5 m²
2 rum
vån 1/4
1 909 kr/mån
26 238 kr/m²

Välkommen till denna stilrena och välplanerade tvåa på Smedstugugatan 15A i populära Haga! Här bor du i en smakfullt renoverad bostad med modern färgsättning och genomtänkta materialval som skapar en harmonisk och trivsam känsla genom hela hemmet. Bostaden erbjuder ett ljust och rymligt vardagsrum med plats för både soffgrupp och matgrupp, perfekt för såväl vardagsliv som middagsbjudningar.…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
2 rum lägenhet på Garvaregatan 4B Norrköping, Norrköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Garvaregatan 4B Norrköping, Norrköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Garvaregatan 4B Norrköping, Norrköpings kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Garvaregatan 4B Norrköping, Norrköpings kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Garvaregatan 4B Norrköping, Norrköpings kommun - bild 5
Kommande

Garvaregatan 4B

Lägenhet
Norrköping, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping
2 195 000 kr
57 + 20 m²
2 rum
vån -2/14
7 198 kr/mån
38 509 kr/m²

Välkomna till Garvaregatan 4B! Lägenhet om 2 rum och kök pm totalt 77 kvm med öppna sociala ytor och gott om plats för förvaring. Fantastisk utsikt över Strömsparken och Norrköpings vackra omgivningar! Lägenheten är mycket ljus tack vare stora fönster i vardagsrummet som förstärker närheten till Motala Ström och Strömsparken. Rymlig walk in closet/förråd i anslutning till det moderna…

Premium
Hiss
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
2 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 38 Söder, Norrköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 38 Söder, Norrköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 38 Söder, Norrköpings kommun - bild 3
2 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 38 Söder, Norrköpings kommun - bild 4
2 rum lägenhet på S:t Olofsgatan 38 Söder, Norrköpings kommun - bild 5
Kommande

S:t Olofsgatan 38

Lägenhet
Söder, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping
1 050 000 kr
45 m²
2 rum
vån 1/3
3 943 kr/mån
23 333 kr/m²

På omtyckta Söder erbjuds nu en trevlig tvårumslägenhet med hörnläge. Bostaden har en öppen planlösning mellan kök och vardagsrum som ger en luftig känsla och skapar utrymme för vardagsliv och samvaro. Sovrummet är rymligt med bra förvaring i form av garderober, medan hallen erbjuder plats för ytterkläder och skor. Duschrum med kaklade väggar. Lägenheten är belägen med bekvämt gångavstånd till…

Premium
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
1,5 rum lägenhet på Apelgatan 28 A Haga, Norrköpings kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Apelgatan 28 A Haga, Norrköpings kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Apelgatan 28 A Haga, Norrköpings kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Apelgatan 28 A Haga, Norrköpings kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Apelgatan 28 A Haga, Norrköpings kommun - bild 5
Kommande

Apelgatan 28 A

Lägenhet
Haga, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping
795 000 kr
37 m²
1,5 rum
vån 3/3
2 985 kr/mån
21 486 kr/m²

Denna ljusa och trevliga hörnlägenhet på Apelgatan 28A i Haga ligger högst upp i huset, på våning 3 av 3, och erbjuder ett härligt ljusinsläpp från fönster i två väderstreck. Lägenheten är vitmålad och har genomgående ljusa laminatgolv som skapar en modern och harmonisk atmosfär. Duschrummet är helkaklat och smakfullt inrett. Lägenheten genomgick en omfattande ytskiktsrenovering 2024, med nya…

Premium
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
3 rum lägenhet på Östra Promenaden 45B Oxelbergen, Norrköpings kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Östra Promenaden 45B Oxelbergen, Norrköpings kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Östra Promenaden 45B Oxelbergen, Norrköpings kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Östra Promenaden 45B Oxelbergen, Norrköpings kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Östra Promenaden 45B Oxelbergen, Norrköpings kommun - bild 5
Kommande

Östra Promenaden 45B

Lägenhet
Oxelbergen, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping
1 995 000 kr
75 m²
3 rum
vån 2/4
4 573 kr/mån
26 600 kr/m²

Med närmare tre meters takhöjd, vackra originaldetaljer från 1934 och stora fönsterpartier med djupa fönsternischer bjuder denna lägenhet på en sällsynt kombination av charm och funktion. Här möts tidstypisk karaktär och modern komfort i ett hem som både känns välkomnande och praktiskt. De 75 kvadratmetrarna är smart disponerade med en social planlösning som gör det enkelt att umgås. Köket i…

Premium
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
3 rum lägenhet på Vilbergsgatan 247 Vilbergen, Norrköpings kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Vilbergsgatan 247 Vilbergen, Norrköpings kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Vilbergsgatan 247 Vilbergen, Norrköpings kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Vilbergsgatan 247 Vilbergen, Norrköpings kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Vilbergsgatan 247 Vilbergen, Norrköpings kommun - bild 5
Kommande

Vilbergsgatan 247

Lägenhet
Vilbergen, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping
1 895 000 kr
86 m²
3 rum
vån 2/3
5 696 kr/mån
22 035 kr/m²

Här erbjuds en rymlig lägenhet om 86 kvm med balkong, belägen i den omtyckta HSB Brf Vilbergen. Lägenheten har en genomtänkt planlösning där du når den stora balkongen både från köket och ett av sovrummen. Lägenheten har en separat gäst-wc samt ett stort duschrum utrustat med tvättmaskin och torktumlare, och köket är generöst tilltaget med gott om förvaringsmöjligheter och plats för ett större…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
3 rum lägenhet på Enebygatan 8A Norr - Vid Folkparken, Norrköpings kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Enebygatan 8A Norr - Vid Folkparken, Norrköpings kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Enebygatan 8A Norr - Vid Folkparken, Norrköpings kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Enebygatan 8A Norr - Vid Folkparken, Norrköpings kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Enebygatan 8A Norr - Vid Folkparken, Norrköpings kommun - bild 5
Kommande

Enebygatan 8A

Lägenhet
Norr - Vid Folkparken, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping
1 695 000 kr
87 m²
3 rum
vån 4/4
5 985 kr/mån
19 483 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma trerumslägenhet högst upp i huset, belägen i en mycket omtyckt HSB-förening med stabil ekonomi. Detta är föreningens största trea, vilket ger gott om utrymme och komfort. Lägenheten har en rymlig balkong där du kan njuta av solen och den fria utsikten, och huset har självklart hiss för smidig tillgång. Här bor du i ett centralt och populärt område med närhet till…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
2 rum lägenhet på Mobecksgatan 2C Söder, Norrköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Mobecksgatan 2C Söder, Norrköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Mobecksgatan 2C Söder, Norrköpings kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Mobecksgatan 2C Söder, Norrköpings kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Mobecksgatan 2C Söder, Norrköpings kommun - bild 5
Kommande

Mobecksgatan 2C

Lägenhet
Söder, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping
1 495 000 kr
54,5 m²
2 rum
vån 2/4
5 095 kr/mån
27 431 kr/m²

Ljus och charmig 2:a med fönster i tre väderstreck – balkong, stort kök & eftertraktat läge på Söder! Välkommen till Mobecksgatan 2C, en hemtrevlig och välplanerad tvåa i hjärtat av Söder, ett av Norrköpings mest omtyckta områden. Här bor du i ett lugnt kvarter med närhet till stadens puls, grönområden och utmärkta kommunikationer – perfekt för dig som söker det bästa av två världar. Bostaden…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
2 rum lägenhet på Hagebygatan 53 Ljura, Norrköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Hagebygatan 53 Ljura, Norrköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Hagebygatan 53 Ljura, Norrköpings kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Hagebygatan 53 Ljura, Norrköpings kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Hagebygatan 53 Ljura, Norrköpings kommun - bild 5
Kommande

Hagebygatan 53

Lägenhet
Ljura, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping
1 495 000 kr
54 m²
2 rum
vån 4/4
3 555 kr/mån
27 685 kr/m²

Välplanerad och trivsam 2:a högst upp i huset – Nytt kök & balkong i fritt läge! Välkommen till denna smakfulla tvåa på Hagebygatan 53 – en bostad som erbjuder både stil, funktionalitet och ett fantastiskt läge! Här bor du högst upp i huset, utan insyn, med härligt ljusinsläpp och en väl genomtänkt planlösning. Bostaden är genomgående med vackert parkettgolv i alla rum och ett nytt, modernt kök…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
2 rum lägenhet på Garvaregatan 6B Centralt / Strömmen, Norrköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Garvaregatan 6B Centralt / Strömmen, Norrköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Garvaregatan 6B Centralt / Strömmen, Norrköpings kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Garvaregatan 6B Centralt / Strömmen, Norrköpings kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Garvaregatan 6B Centralt / Strömmen, Norrköpings kommun - bild 5
Kommande

Garvaregatan 6B

Lägenhet
Centralt / Strömmen, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping
2 695 000 kr
52,9 m²
2 rum
vån 2/4
4 894 kr/mån
50 945 kr/m²

Fantastiskt härlig 2:a med loft om ca 10 kvm i Brf Yllefabriken som har anor från tidigt 1900-tal. Ett enastående läge intill Strömmen, Industrilandskapet, universitetet och centrala delar av Norrköping. Här upplever man att lägenheten har en härlig atmosfär och rymd med närmare 4 meter i takhöjd. Stilren och industriell känsla med bl a bevarade tegelväggar och höga stora fönster som ger ett…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
4 rum lägenhet på Godsgatan 5 Centralt, Norrköpings kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Godsgatan 5 Centralt, Norrköpings kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Godsgatan 5 Centralt, Norrköpings kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Godsgatan 5 Centralt, Norrköpings kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Godsgatan 5 Centralt, Norrköpings kommun - bild 5
Kommande

Godsgatan 5

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping
2 495 000 kr
89,6 m²
4 rum
vån 2/5
8 607 kr/mån
27 846 kr/m²

Här välkomnas du till en trivsam och modern fyrarummare där väldisponerade ytor samspelar med modern funktion på bästa sätt. Lägenheten består av tre sovrum, helkaklat duschrum med tvättavdelning, gäst-wc samt ett ljust vardagsrum med fönster i två väderstreck och en öppen social planlösning mot köket. Påkostat kök med granitskivor. En stor härlig balkong med gott om plats för flera sittgrupper. …

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
3 rum fritidshus på Gränsö 23 Arkösund, Norrköpings kommun - bild 1
3 rum fritidshus på Gränsö 23 Arkösund, Norrköpings kommun - bild 2
3 rum fritidshus på Gränsö 23 Arkösund, Norrköpings kommun - bild 3
3 rum fritidshus på Gränsö 23 Arkösund, Norrköpings kommun - bild 4
3 rum fritidshus på Gränsö 23 Arkösund, Norrköpings kommun - bild 5
Kommande

Gränsö 23

Fritidshus
Arkösund, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping
6 495 000 kr
40 m²
3 rum
3 180 m² tomt

Mycket fin strandtomt med fritidshus med ett absolut toppläge på vackra Gränsö! En skärgårdsfastighet med ett enastående läge och en oslagbar och vidsträckt utsikt över Arkösunds sund. Här kan du njuta av skärgårdens alla årstider, följa båtarna i farleden och ta ett dopp från den rejäla och fina bryggan med bra djup! Solsäkert läge mot söder och väster tack vare tomtens sträckning och ett…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Norr, Norrköpings kommun
Kommande

Stockholmsvägen 13A

Lägenhet
Norr, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping
1 395 000 kr
72 m²
3 rum
vån 3/4
5 379 kr/mån
19 375 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
2 rum lägenhet på Styrmansgatan 30 Norrköping, Norrköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Styrmansgatan 30 Norrköping, Norrköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Styrmansgatan 30 Norrköping, Norrköpings kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Styrmansgatan 30 Norrköping, Norrköpings kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Styrmansgatan 30 Norrköping, Norrköpings kommun - bild 5
Kommande

Styrmansgatan 30

Lägenhet
Norrköping, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping
1 295 000 kr
55,5 m²
2 rum
vån 5/6
3 246 kr/mån
23 333 kr/m²

Välplanerad tvåa med cityläge – och hiss! Välkommen till denna trivsamma tvåa med ett fantastiskt läge mitt i city! Här bor du på våning 5 med hiss, i ett lugnt men ändå pulserande kvarter med närhet till allt – kommunikationer, populära restauranger och caféer finns precis runt hörnet. Lägenheten är genomtänkt och planerad med två rum och kök, vilket skapar ett lättmöblerat hem med bra flöde.…

Premium
Hiss
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping
Norr / Bråboplan, Norrköpings kommun
Kommande

Bråbogatan 32

Lägenhet
Norr / Bråboplan, Norrköpings kommun
Fastighetsbyrån Norrköping
595 000 kr
25 m²
1 rum
vån 3/3
2 145 kr/mån
23 800 kr/m²
Fastighetsbyrån Norrköping
Fastighetsbyrån Norrköping

Visar alla 17