Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Höga Kusten

Fastighetsbyrån Höga Kusten

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Prästänget 118, Själevad, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 7 aug. 2025

Prästänget 118

Fritidshus
Själevad, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

36 m²

3 rum

1 060 m²

Slutpris 695 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Älgstigen 5, Norrfällsviken, Kramfors kommun
  • Såld 5 aug. 2025

Älgstigen 5

Fritidshus
Norrfällsviken, Kramfors kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

68+10 m²

4 rum

1 019 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 500 000 kr+19 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Lägergatan 7, Centralt Härnösand, Härnösands kommun
  • Såld 5 aug. 2025

Lägergatan 7

Lägenhet
Centralt Härnösand, Härnösands kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

138 m²

5 rum

6 053 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 100 000 kr-12 %

7 971 kr/m²

Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Djupsjö 143, Skorped, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 5 aug. 2025

Djupsjö 143

Villa
Skorped, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

85 m²

4 rum

550 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 320 000 kr-18 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Källsjön 208, Sollefteå, Sollefteå kommun
  • Såld 4 aug. 2025

Källsjön 208

Fritidshus
Sollefteå, Sollefteå kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

2 rum

2 370 m²

Slutpris 775 000 kr+30 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 aug. 2025

Säljeviken 112

Fritidshus
Noraström, Kramfors kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

84 m²

3 rum

1 844 m²

Slutpris 2 175 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Gunillagatan 16, Centralt Sollefteå, Sollefteå kommun
  • Såld 1 aug. 2025

Gunillagatan 16

Villa
Centralt Sollefteå, Sollefteå kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

160+90 m²

7 rum

915 m²

Slutpris 780 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Limstagatan 2, Kramfors, Kramfors kommun
  • Såld 29 jul. 2025

Limstagatan 2

Lägenhet
Kramfors, Kramfors kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

67,9 m²

2 rum

4 069 kr/mån

Slutpris 410 000 kr+58 %

6 038 kr/m²

Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Kungsgatan 16A, Centralt Kramfors, Kramfors kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Kungsgatan 16A

Lägenhet
Centralt Kramfors, Kramfors kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

82,7 m²

3 rum

5 640 kr/mån

Slutpris 500 000 kr-9 %

6 046 kr/m²

Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Smöråker 208, Härnösand, Härnösands kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Smöråker 208

Villa
Härnösand, Härnösands kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

82 m²

3 rum

1 689 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 200 000 kr+4 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Ångermanlandsgatan 14a, Centralt Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Ångermanlandsgatan 14a

Lägenhet
Centralt Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

69 m²

3 rum

4 226 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 220 000 kr+2 %

17 681 kr/m²

Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Åkerivägen 2, Husum, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 22 jul. 2025

Åkerivägen 2

Villa
Husum, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

156+78 m²

4 rum

1 483 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 640 000 kr+8 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Bölesta 102, Noraström, Kramfors kommun
  • Såld 21 jul. 2025

Bölesta 102

Fritidshus
Noraström, Kramfors kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

52 m²

4 410 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr+18 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Lervägen 31, Sandöverken, Kramfors kommun
  • Såld 17 jul. 2025

Lervägen 31

Villa
Sandöverken, Kramfors kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

85+55 m²

1 328 m²

Slutpris 800 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Villagatan 65D, Centralt Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 17 jul. 2025

Villagatan 65D

Lägenhet
Centralt Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

94 m²

4 rum

6 735 kr/mån

Slutpris 1 300 000 kr±0 %

13 830 kr/m²

Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Torsdagsvägen 9, Själevad, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 17 jul. 2025

Torsdagsvägen 9

Villa
Själevad, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

98+98 m²

3 rum

850 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 800 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Björksjön 348 & Björksjön 346, Sollefteå, Sollefteå kommun
  • Såld 15 jul. 2025

Björksjön 348 & Björksjön 346

Villa
Sollefteå, Sollefteå kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

103 m²

3 rum

1 200 m²

Slutpris 785 000 kr+5 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Vintergatan 5B, Centralt Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Vintergatan 5B

Lägenhet
Centralt Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

36,5 m²

1 rum

2 605 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 745 000 kr-2 %

20 411 kr/m²

Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Flottarvägen 16, Nyland, Kramfors kommun
  • Såld 10 jul. 2025

Flottarvägen 16

Villa
Nyland, Kramfors kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

140+65 m²

3 rum

1 212 m²

Slutpris 1 315 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fågelvägen 8, Centralt Kramfors, Kramfors kommun
  • Såld 10 jul. 2025

Fågelvägen 8

Villa
Centralt Kramfors, Kramfors kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

115+115 m²

7 rum

1 314 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 455 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Adolfsgränd 5, Domsjö, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Adolfsgränd 5

Villa
Domsjö, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

134+117 m²

4 rum

1 470 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 300 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Villagatan 34a, Centralt Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Villagatan 34a

Lägenhet
Centralt Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

79,7 m²

3 rum

4 800 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 450 000 kr-3 %

18 193 kr/m²

Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Myrdalen 125, Ramsele, Sollefteå kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Myrdalen 125

Gård/Skog
Ramsele, Sollefteå kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

80+52 m²

4 rum

7,3 ha

Slutpris 550 000 kr+10 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Högbacksvägen 8, Kroksta, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Högbacksvägen 8

Villa
Kroksta, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

108+3 m²

5 rum

510 m²
  • Uteplats

Slutpris 425 000 kr-35 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Å 132, Sidensjö, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 8 jul. 2025

Å 132

Villa
Sidensjö, Örnsköldsviks kommun
Fastighetsbyrån Höga Kusten

131+58 m²

5 rum

2,3 ha

Slutpris 2 600 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Höga Kusten
Fastighetsbyrån Höga Kusten

Visar 151 - 175 av 238