Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Haninge

Fastighetsbyrån Haninge

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Sågenvägen 14, Vendelsö - Sågen, Haninge kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Sågenvägen 14

Lägenhet
Vendelsö - Sågen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

99 m²

4 rum

6 526 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 695 000 kr-13 %

27 222 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Storseglet 53, vån 2, Vega, Haninge kommun
  • Såld 31 aug. 2025

Storseglet 53, vån 2

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

33 m²

1 rum

2 757 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 560 000 kr-1 %

47 273 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 aug. 2025

Vendelsömalmsvägen 104

Lägenhet
Vendelsö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

78 m²

2,5 rum

6 045 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 005 000 kr+1 %

25 705 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 aug. 2025

Allévägen 13 C

Lägenhet
Tungelsta, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

79 m²

3 rum

4 864 kr/mån

Slutpris 1 650 000 kr-8 %

20 886 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 aug. 2025

Lejonets Gata 371

Lägenhet
Brandbergen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

79 m²

3 rum

6 921 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 250 000 kr-11 %

15 823 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 aug. 2025

Albatrossvägen 102

Lägenhet
Vendelsömalm, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

77 m²

3 rum

5 382 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

25 909 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 aug. 2025

Spelmansvägen 22

Villa
Vendelsö - Gudö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

159 m²

6 rum

2 020 m²
  • Uteplats

Slutpris 8 250 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Nynäsvägen 74, Handen, Haninge kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Nynäsvägen 74

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

42 m²

1 rum

3 463 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

35 595 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 aug. 2025

Mulstavägen 8

Villa
Tungelsta - Krigslida, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

118+26 m²

5 rum

630 m²

Slutpris 3 995 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 aug. 2025

Runstenstorget 4

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

68 m²

3 rum

4 454 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr-6 %

36 029 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Nynäsvägen 64, 2tr, Handen, Haninge kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Nynäsvägen 64, 2tr

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

87,5 m²

3 rum

7 133 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 295 000 kr±0 %

26 229 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 aug. 2025

Gaffelseglet 13, vån 7

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

49 m²

2 rum

4 074 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 350 000 kr±0 %

47 959 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Gränsvägen 21, 1 tr, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 5 aug. 2025

Gränsvägen 21, 1 tr

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

59 m²

2 rum

5 480 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

21 949 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 aug. 2025

Buskvägen 6

Villa
Vendelsö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

89 m²

6 rum

2 083 m²

Slutpris 4 500 000 kr+13 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Korsmyravägen 8, Tungelsta, Haninge kommun
  • Såld 26 jul. 2025

Korsmyravägen 8

Villa
Tungelsta, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

67+30 m²

4 rum

2 142 m²

Slutpris 2 995 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jul. 2025

Solhemsvägen 3

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

77 m²

3,5 rum

6 703 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 149 000 kr+5 %

14 922 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 jul. 2025

Vallavägen 153

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

65 m²

2 rum

6 485 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 325 000 kr-5 %

20 385 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jul. 2025

Utgårdsvägen 50

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

65,5 m²

3 rum

5 507 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 435 000 kr-4 %

21 908 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Ringvägen 53, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 7 jul. 2025

Ringvägen 53

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

91 m²

4 rum

6 727 kr/mån

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

17 527 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Arkens Väg 20, Handen, Haninge kommun
  • Såld 7 jul. 2025

Arkens Väg 20

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

55 m²

2 rum

4 126 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 950 000 kr±0 %

35 455 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jul. 2025

Lidavägen 24

Villa
Tungelsta, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

120+44 m²

1 442 m²

Slutpris 4 600 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jul. 2025

Hemfosa hage 51

Fritidshus
Tungelsta - Hemfosa, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

33 m²

3 rum

331 m²

Slutpris 950 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025

Gränsvägen 28

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

64 m²

2 rum

4 772 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 200 000 kr-7 %

18 750 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jun. 2025

Tvillingarnas Gata 313

Lägenhet
Brandbergen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

84 m²

3 rum

6 862 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 400 000 kr-6 %

16 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Meteorvägen 1, Tungelsta, Haninge kommun
  • Såld 16 jun. 2025

Meteorvägen 1

Villa
Tungelsta, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

45+30 m²

3 rum

2 568 m²

Slutpris 2 995 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge

Visar 76 - 100 av 117