Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Haninge

Fastighetsbyrån Haninge

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 nov. 2025

Folkparken 14

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

58 m²

2 rum

4 557 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 750 000 kr±0 %

30 172 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Vårvägen 25, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 19 nov. 2025

Vårvägen 25

Villa
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

140+25 m²

6 rum

855 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 930 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 nov. 2025

Oxens gata 239

Lägenhet
Brandbergen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

88 m²

3 rum

7 836 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 110 000 kr+12 %

12 614 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 nov. 2025

Kvarntorpsvägen 19

Villa
Vega, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

76+76 m²

4 rum

1 014 m²

Slutpris 6 200 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 nov. 2025

Runstenstorget 4, vån 10

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

57 m²

2 rum

3 734 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 295 000 kr±0 %

40 263 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 nov. 2025

Järnåldersringen 677

Radhus
Söderby, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

111 m²

4 rum

5 749 kr/mån

Slutpris 3 300 000 kr-3 %

29 730 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Svartskogsvägen 3, Vendelsömalm, Haninge kommun
  • Såld 2 nov. 2025

Svartskogsvägen 3

Radhus
Vendelsömalm, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

130 m²

5 rum

275 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 950 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 okt. 2025

Vendelsömalmsvägen 203

Lägenhet
Vendelsö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

81,5 m²

3 rum

5 610 kr/mån

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

19 571 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 okt. 2025

Vendelsö skolväg 9

Lägenhet
Vendelsö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

32 m²

1 rum

2 741 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

40 469 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 okt. 2025

Vallavägen 356

Radhus
Handen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

105 m²

4 rum

184 m²

Slutpris 3 820 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 okt. 2025

Midgårdsvägen 40

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

24,5 m²

1 rum

1 951 kr/mån

Slutpris 1 200 000 kr-7 %

48 980 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Ringvägen 28, Västerhaninge - Åbylund, Haninge kommun
  • Såld 19 okt. 2025

Ringvägen 28

Lägenhet
Västerhaninge - Åbylund, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

41 m²

1 rum

4 416 kr/mån

Slutpris 945 000 kr-14 %

23 049 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 okt. 2025

Skarplöts allé 12

Villa
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

125+6 m²

5 rum

327 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 125 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Ramsdalsvägen 5, Ramsdalen, Haninge kommun
  • Såld 11 okt. 2025

Ramsdalsvägen 5

Villa
Ramsdalen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

112 m²

5 rum

528 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 250 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Polcirkelvägen 10, vån 3, Vega, Haninge kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Polcirkelvägen 10, vån 3

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

76 m²

3 rum

5 335 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr±0 %

36 842 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 okt. 2025

Åkervägen 29

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

82 m²

3 rum

6 987 kr/mån

Slutpris 1 850 000 kr+3 %

22 561 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Oxens gata 248

Lägenhet
Brandbergen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

66 m²

3 rum

5 314 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 000 000 kr-9 %

15 152 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Vega Allé 75, vån 4

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

76 m²

3 rum

5 099 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 750 000 kr±0 %

36 184 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Gudö Åväg 4H, Vendelsö - Gudö, Haninge kommun
  • Såld 24 sep. 2025

Gudö Åväg 4H

Lägenhet
Vendelsö - Gudö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

31,5 m²

1 rum

2 356 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

52 381 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Kartvägen 42

Villa
Söderby, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

121+35 m²

5 rum

963 m²

Slutpris 4 795 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Björnvägen 30, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 19 sep. 2025

Björnvägen 30

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

67 m²

2 rum

5 362 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 395 000 kr-7 %

20 821 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Fingerharvsvägen 52, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 18 sep. 2025

Fingerharvsvägen 52

Radhus
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

92 m²

4 rum

4 421 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 200 000 kr-2 %

34 783 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 sep. 2025

Skarplöts allé 5f

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

52 m²

2 rum

4 288 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 840 000 kr+3 %

35 385 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Vendelsö skolväg 5, Vendelsö, Haninge kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Vendelsö skolväg 5

Lägenhet
Vendelsö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

84 m²

3 rum

5 756 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 360 000 kr+8 %

28 095 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Vallavägen 62, Handen, Haninge kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Vallavägen 62

Radhus
Handen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

102 m²

4 rum

184 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 000 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge

Visar 51 - 75 av 117