Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Haninge

Fastighetsbyrån Haninge

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2026

Vendelsö skolväg 2

Lägenhet
Vendelsö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

64 m²

2 rum

4 525 kr/mån

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

25 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Ribby Allé 94, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 9 maj. 2026

Ribby Allé 94

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

86,8 m²

3 rum

8 727 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 900 000 kr-3 %

33 410 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Växelbruksvägen 100 , Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Växelbruksvägen 100

Radhus
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

92 m²

4 rum

5 058 kr/mån

Slutpris 2 950 000 kr-5 %

32 065 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Oxens gata 265, Brandbergen, Haninge kommun
  • Såld 6 maj. 2026

Oxens gata 265

Lägenhet
Brandbergen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

66 m²

2 rum

6 255 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 995 000 kr±0 %

15 076 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Getporsvägen 7

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

73,5 m²

3 rum

5 663 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 295 000 kr±0 %

31 224 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026

Järnåldersringen 643

Radhus
Söderby, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

65 m²

2 rum

4 326 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr+2 %

40 769 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Nedersta allé 47, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 1 maj. 2026

Nedersta allé 47

Radhus
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

100 m²

4 rum

5 428 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 400 000 kr±0 %

34 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Källtorpsvägen 88, Vendelsö, Haninge kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Källtorpsvägen 88

Lägenhet
Vendelsö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

48 m²

2 rum

3 335 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 795 000 kr-10 %

37 396 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Kvartärvägen 25

Radhus
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

60 m²

2 rum

5 152 kr/mån

Slutpris 1 425 000 kr-2 %

23 750 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Lejonets gata 381

Lägenhet
Brandbergen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

66 m²

2 rum

5 967 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 995 000 kr±0 %

15 076 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Henriksbergsvägen 35, Vendelsömalm, Haninge kommun
  • Såld 23 apr. 2026

Henriksbergsvägen 35

Villa
Vendelsömalm, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

135+5 m²

6 rum

595 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 450 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Palanders väg 4A

Villa
Vega, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

119 m²

4 rum

Slutpris 7 000 000 kr
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Runstenstorget 4, Handen, Haninge kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Runstenstorget 4

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

115 m²

4 rum

7 533 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 305 000 kr-5 %

28 739 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Stora Hundens gata 550, Brandbergen, Haninge kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Stora Hundens gata 550

Radhus
Brandbergen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

133 m²

5 rum

179 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 135 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Gaffelseglet 13, vån 5, Vega, Haninge kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Gaffelseglet 13, vån 5

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

82 m²

3,5 rum

6 477 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 400 000 kr-3 %

41 463 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Korsmyravägen 27, Tungelsta, Haninge kommun
  • Såld 31 mar. 2026

Korsmyravägen 27

Villa
Tungelsta, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

120 m²

4 rum

3 059 m²

Slutpris 3 950 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Skarplöts Allé 11E, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 30 mar. 2026

Skarplöts Allé 11E

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

69 m²

3 rum

5 669 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 095 000 kr±0 %

30 362 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Kvastgränd 4, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 30 mar. 2026

Kvastgränd 4

Radhus
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

149 m²

6 rum

536 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 295 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Växelbruksvägen 71, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 25 mar. 2026

Växelbruksvägen 71

Villa
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

121 m²

5 rum

5 974 kr/mån

Slutpris 4 100 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 mar. 2026

Backvägen 13

Lägenhet
Tungelsta, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

42,5 m²

1 rum

3 805 kr/mån

Slutpris 1 030 000 kr-6 %

24 235 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 mar. 2026

Vallagränd 16, Etage

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

94 m²

3,5 rum

8 041 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 150 000 kr-3 %

33 511 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 mar. 2026

Ringvägen 58

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

56 m²

2 rum

3 696 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 150 000 kr-11 %

20 536 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Albatrossvägen 68, Vendelsö, Haninge kommun
  • Såld 17 mar. 2026

Albatrossvägen 68

Lägenhet
Vendelsö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

92 m²

4 rum

6 325 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 300 000 kr-4 %

25 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 mar. 2026

Lyckebyvägen 79

Villa
Vendelsö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

69+69 m²

5 rum

2 890 m²

Slutpris 3 810 000 kr+32 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 mar. 2026

Ekastigen 5

Villa
Årsta Havsbad, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

71+56 m²

5 rum

707 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 950 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge

Visar 1 - 25 av 117