Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Harun Mustafa

Harun Mustafa

Om mig

Vill du sälja med en skicklig och välrenommerad mäklare? Grattis, då har du kommit rätt. Min målsättning är att samtliga inblandade i varje enskild affär ska bli nöjda med resultatet. Då blir arbetet långsiktigt och kunder väljer att återkomma till mig gång på gång. Genom de över tusen genomförda försäljningar så har jag med åren fått en bred erfarenhet gällande bostadsrätter, villor, tomter och hyresfastigheter.
Mäklarens försäljningar
Visby, Gotlands kommun
Kommande

Åkermansvägen 2

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland
3 100 000 kr
74 m²
2 rum
vån 1/4
4 248 kr/mån
41 892 kr/m²
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland

Visar alla 1