- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Gotland
- Harun Mustafa
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Om mig
Vill du sälja med en skicklig och välrenommerad mäklare? Grattis, då har du kommit rätt.
Min målsättning är att samtliga inblandade i varje enskild affär ska bli nöjda med resultatet. Då blir arbetet långsiktigt och kunder väljer att återkomma till mig gång på gång. Genom de över tusen genomförda försäljningar så har jag med åren fått en bred erfarenhet gällande bostadsrätter, villor, tomter och hyresfastigheter.
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Brömsebroväg 7B
Visby, Gotlands kommun
53 m²
2 rum
Slutpris 1 650 000 kr±0 %
31 132 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Signalgatan 5A
Visby, Gotlands kommun
73 m²
3 rum
Slutpris 1 830 000 kr+5 %
25 068 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Snäckbacken 48 E
Visby, Gotlands kommun
65 m²
3 rum
- Hiss
Slutpris 2 760 000 kr±0 %
42 462 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Snäckbacken 18A
Visby, Gotlands kommun
67 m²
3 rum
Slutpris 2 995 000 kr
44 701 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Åkermansvägen 2
Visby, Gotlands kommun
54 m²
2 rum
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 2 850 000 kr±0 %
52 778 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Snäckbacken 8 - 162/6-E
Visby, Gotlands kommun
50 m²
2 rum
Slutpris 685 000 kr
13 700 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Palissadgatan 5C
Visby, Gotlands kommun
33,5 m²
1 rum
- Hiss
Slutpris 2 195 000 kr±0 %
65 522 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Irisdalsgatan 6
Visby, Gotlands kommun
81,5 m²
3 rum
Slutpris 1 750 000 kr-4 %
21 472 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland

Ada Blocks Gata 26F
Visby, Gotlands kommun
79 m²
4 rum
Slutpris 2 650 000 kr±0 %
33 544 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland

Åkermansvägen 56
Visby, Gotlands kommun
56 m²
2,5 rum
- Hiss
Slutpris 2 400 000 kr+9 %
42 857 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland

Korpklintsvägen 21
Visby, Gotlands kommun
84,9 m²
4 rum
- Hiss
Slutpris 4 600 000 kr-8 %
54 181 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Vibble Fyndgatan 2
Visby, Gotlands kommun
99 m²
3 rum
Slutpris 3 050 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Gotland

Åkermansvägen 2
Visby, Gotlands kommun
33 m²
1 rum
- Hiss
Slutpris 1 820 000 kr-7 %
55 152 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland

Södra Glasmästargatan 25
Visby, Gotlands kommun
123 m²
6 rum
Slutpris 4 325 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Gotland

Kittelgatan 13
Visby, Gotlands kommun
126 m²
5 rum
Slutpris 4 915 000 kr+5 %
Fastighetsbyrån Gotland

Korpklintsvägen 19
Visby, Gotlands kommun
85,6 m²
4 rum
- Hiss
Slutpris 4 250 000 kr-1 %
49 650 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Wallérs Plats 4
Visby, Gotlands kommun
72 m²
4 rum
Slutpris 4 500 000 kr-3 %
62 500 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Snäckbacken 54 A
Visby, Gotlands kommun
65 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 100 000 kr+7 %
47 692 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland

Väpnargatan 3
Visby, Gotlands kommun
175 m²
7 rum
Slutpris 4 500 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Gotland

Bergmansgatan 30
Visby, Gotlands kommun
55 m²
2 rum
Slutpris 1 800 000 kr-10 %
32 727 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland

Snäckbacken 48 B
Visby, Gotlands kommun
81 m²
3 rum
- Hiss
Slutpris 3 950 000 kr±0 %
48 765 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland

Greta Arwidssons Gata 42A
Visby, Gotlands kommun
55 m²
2 rum
- Uteplats
Slutpris 1 850 000 kr-5 %
33 636 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland

Myrstigen 7
Visby, Gotlands kommun
90 m²
4 rum
Slutpris 3 200 000 kr±0 %
35 556 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland

Greta Arwidssons Gata 42B
Visby, Gotlands kommun
84 m²
4 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 2 750 000 kr±0 %
32 738 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Greta Arwidssons Gata 44E
Visby, Gotlands kommun
84 m²
4 rum
Slutpris 2 525 000 kr-11 %
30 060 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland
Visar 1 - 25 av 35