Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Terese Lindroth

Terese Lindroth

Om mig

Sedan 2017 arbetar jag som mäklare hos Fastighetsbyrån Bålsta. Jag älskar att jobba med människor, att hjälpa och förmedla. Min positiva energi, trygghet och lokalkännedom är några av mina styrkor. Efter många års erfarenhet med kundrelaterade affärer har jag bl.a. lärt mig att vara lyhörd, tydlig och målmedveten. Jag brinner för riktigt nöjda kunder och får ofta höra att det märks att jag älskar mitt jobb!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Slädevägen 4, Bålsta - Norra Eneby, Håbo kommun
  • Såld 6 aug. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Slädevägen 4

Villa
Bålsta - Norra Eneby, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

143 m²

5 rum

1 251 m²

Slutpris 3 325 000 kr+4 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Grönsångarvägen 25, Skokloster - Söderskogen, Håbo kommun
  • Såld 31 jul. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Grönsångarvägen 25

Villa
Skokloster - Söderskogen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

79+79 m²

3 rum

1 191 m²

Slutpris 1 950 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jul. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Gärdesvägen 1B

Radhus
Bålsta - Väppeby Äng, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

117 m²

5 rum

7 490 kr/mån

Slutpris 2 650 000 kr-5 %

22 650 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Bålstavägen 6B, Bålsta - Gamla Bålsta, Håbo kommun
  • Såld 18 jul. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Bålstavägen 6B

Lägenhet
Bålsta - Gamla Bålsta, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

59 m²

2 rum

4 583 kr/mån

Slutpris 1 400 000 kr-6 %

23 729 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Viktoriastigen 19, bv, Bålsta - Centrum, Håbo kommun
  • Såld 11 jul. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Viktoriastigen 19, bv

Lägenhet
Bålsta - Centrum, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

52,5 m²

2 rum

3 702 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

30 381 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Gärdesvägen 17, Bålsta - Väppeby Äng, Håbo kommun
  • Såld 8 jul. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Gärdesvägen 17

Lägenhet
Bålsta - Väppeby Äng, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

31 m²

1 rum

2 570 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 375 000 kr-1 %

44 355 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jun. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Katrinedalsvägen (Katrinedal 3:24)

Tomt
Övergran - Katrinedal, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

1 316 m²

Slutpris 1 200 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Skeppsvägen 14B, Bålsta - Mansängen, Håbo kommun
  • Såld 26 jun. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Skeppsvägen 14B

Radhus
Bålsta - Mansängen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

98 m²

4 rum

297 m²

Slutpris 2 375 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Vassvägen 14, Bålsta - Frösundavik, Håbo kommun
  • Såld 19 jun. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Vassvägen 14

Villa
Bålsta - Frösundavik, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

130 m²

4 rum

799 m²

Slutpris 5 600 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Viktoriastigen 22, Bålsta - Centrum, Håbo kommun
  • Såld 19 jun. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Viktoriastigen 22

Lägenhet
Bålsta - Centrum, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

54 m²

2 rum

3 820 kr/mån

Slutpris 1 500 000 kr-3 %

27 778 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jun. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Krusbärsstigen 2

Villa
Bålsta - Dalängen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

84,5 m²

3 rum

5 137 kr/mån

Slutpris 2 500 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jun. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Bönevägen 9

Villa
Skokloster - Slottsskogen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

122 m²

6 rum

1 091 m²

Slutpris 2 900 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Fagerdalsvägen 6, Bålsta - Fagerdal, Håbo kommun
  • Såld 4 jun. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Fagerdalsvägen 6

Lägenhet
Bålsta - Fagerdal, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

51 m²

2 rum

4 682 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 520 000 kr-5 %

29 804 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Mellanbyvägen 3B, Bålsta - Frösundavik, Håbo kommun
  • Såld 2 jun. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Mellanbyvägen 3B

Radhus
Bålsta - Frösundavik, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

68,5 m²

3 rum

5 125 kr/mån

Slutpris 2 700 000 kr-2 %

39 416 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Karl-Johanstigen 15, Bålsta - Väppebyberget, Håbo kommun
  • Såld 23 maj. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Karl-Johanstigen 15

Radhus
Bålsta - Väppebyberget, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

87 m²

4 rum

158 m²

Slutpris 3 000 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Ymers väg 5, Bålsta - Viby, Håbo kommun
  • Såld 20 maj. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Ymers väg 5

Villa
Bålsta - Viby, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

117+22 m²

5 rum

884 m²

Slutpris 4 500 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Hörntorpsvägen 13, Bålsta - Mansängen, Håbo kommun
  • Såld 7 maj. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Hörntorpsvägen 13

Villa
Bålsta - Mansängen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

98+48 m²

4 rum

747 m²

Slutpris 4 225 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Fackelvägen 22, Skokloster - Slottsskogen, Håbo kommun
  • Såld 7 maj. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Fackelvägen 22

Radhus
Skokloster - Slottsskogen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

115,4 m²

5 rum

6 791 kr/mån

Slutpris 1 700 000 kr-8 %

14 731 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta

Visar 51 - 68 av 68