Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Terese Lindroth

Terese Lindroth

Om mig

Sedan 2017 arbetar jag som mäklare hos Fastighetsbyrån Bålsta. Jag älskar att jobba med människor, att hjälpa och förmedla. Min positiva energi, trygghet och lokalkännedom är några av mina styrkor. Efter många års erfarenhet med kundrelaterade affärer har jag bl.a. lärt mig att vara lyhörd, tydlig och målmedveten. Jag brinner för riktigt nöjda kunder och får ofta höra att det märks att jag älskar mitt jobb!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Snäppvägen 38, Bålsta - Västerängen, Håbo kommun
  • Såld 12 maj. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Snäppvägen 38

Villa
Bålsta - Västerängen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

93 m²

4 rum

248 m²

Slutpris 2 875 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Vildgåsvägen 13, Bålsta - Västerskog, Håbo kommun
  • Såld 11 maj. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Vildgåsvägen 13

Villa
Bålsta - Västerskog, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

182+12 m²

7 rum

734 m²

Slutpris 4 350 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Vargvägen 2, Bålsta - Västerdalen, Håbo kommun
  • Såld 11 maj. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Vargvägen 2

Villa
Bålsta - Västerdalen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

157+78 m²

7 rum

754 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 450 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Fagerdalsvägen 1, 2tr, Bålsta - Fagerdal, Håbo kommun
  • Såld 4 maj. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Fagerdalsvägen 1, 2tr

Lägenhet
Bålsta - Fagerdal, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

51 m²

2 rum

4 185 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 475 000 kr-8 %

28 922 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Betongvägen 5, Bålsta - Dalängen, Håbo kommun
  • Såld 4 maj. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Betongvägen 5

Villa
Bålsta - Dalängen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

143 m²

5 rum

545 m²

Slutpris 4 290 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Bålstavägen 27 bv, Bålsta - Gamla Bålsta, Håbo kommun
  • Såld 1 maj. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Bålstavägen 27 bv

Lägenhet
Bålsta - Gamla Bålsta, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

62 m²

2 rum

5 128 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 580 000 kr-1 %

25 484 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Slagavägen 25, Bålsta - Åkerby, Håbo kommun
  • Såld 29 apr. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Slagavägen 25

Villa
Bålsta - Åkerby, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

150+32 m²

5 rum

545 m²

Slutpris 4 500 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Snäppvägen 20

Villa
Bålsta, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

113 m²

5 rum

Slutpris 3 500 000 kr
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Kuskvägen 14, Bålsta - Gillmarksbyn, Håbo kommun
  • Såld 18 apr. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Kuskvägen 14

Villa
Bålsta - Gillmarksbyn, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

106 m²

4 rum

177 m²

Slutpris 3 000 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Flintavägen 6, Bålsta - Skörby, Håbo kommun
  • Såld 17 apr. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Flintavägen 6

Villa
Bålsta - Skörby, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

121+27 m²

5 rum

1 015 m²

Slutpris 5 900 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Lupinvägen 29, Bålsta - Viby Äng, Håbo kommun
  • Såld 10 apr. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Lupinvägen 29

Radhus
Bålsta - Viby Äng, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

137 m²

6 rum

6 800 kr/mån

Slutpris 3 375 000 kr-2 %

24 635 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Håbovägen 8, Bålsta - Gamla Bålsta, Håbo kommun
  • Såld 9 apr. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Håbovägen 8

Villa
Bålsta - Gamla Bålsta, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

260 m²

7 rum

1 966 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 7 800 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Babordsvägen 8, Bålsta - Mansängen, Håbo kommun
  • Såld 1 apr. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Babordsvägen 8

Villa
Bålsta - Mansängen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

89+9 m²

4 rum

615 m²

Slutpris 3 800 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Gärdesvägen 2E, Bålsta - Väppeby Äng, Håbo kommun
  • Såld 1 apr. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Gärdesvägen 2E

Lägenhet
Bålsta - Väppeby Äng, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

70 m²

3 rum

5 895 kr/mån

Slutpris 2 000 000 kr+1 %

28 571 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Bålstavägen 6A, Bålsta - Gamla Bålsta, Håbo kommun
  • Såld 31 mar. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Bålstavägen 6A

Lägenhet
Bålsta - Gamla Bålsta, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

41,5 m²

1 rum

3 779 kr/mån

Slutpris 1 330 000 kr-5 %

32 048 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Astrakanstigen 1, Bålsta - Centrum, Håbo kommun
  • Såld 16 mar. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Astrakanstigen 1

Lägenhet
Bålsta - Centrum, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

69,5 m²

2 rum

5 782 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 750 000 kr-2 %

25 180 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Björkvallen 23, Bålsta - Gamla Bålsta, Håbo kommun
  • Såld 3 mar. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Björkvallen 23

Lägenhet
Bålsta - Gamla Bålsta, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

72 m²

3 rum

5 506 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 150 000 kr-2 %

29 861 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Lindegårdsvägen 89, Bålsta - Väppeby Äng, Håbo kommun
  • Såld 19 feb. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Lindegårdsvägen 89

Lägenhet
Bålsta - Väppeby Äng, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

50,3 m²

2 rum

4 102 kr/mån

Slutpris 1 700 000 kr-5 %

33 797 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Fasanvägen 8, Bålsta - Gillmarken, Håbo kommun
  • Såld 11 feb. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Fasanvägen 8

Villa
Bålsta - Gillmarken, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

112+112 m²

6 rum

661 m²

Slutpris 3 700 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Hällen 21, Övergran - Katrinedal, Håbo kommun
  • Såld 9 feb. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Hällen 21

Villa
Övergran - Katrinedal, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

187+64 m²

7 rum

4 875 m²

Slutpris 6 400 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Nydalsvägen 19, Bålsta - Nydal, Håbo kommun
  • Såld 22 jan. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Nydalsvägen 19

Villa
Bålsta - Nydal, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

117+35 m²

6 rum

802 m²

Slutpris 3 550 000 kr-17 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Äppelvägen 4, bv, Bålsta - Centrum, Håbo kommun
  • Såld 13 jan. 2026
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Äppelvägen 4, bv

Lägenhet
Bålsta - Centrum, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

63 m²

1,5 rum

5 221 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 750 000 kr-5 %

27 778 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Gärdesvägen 17, Bålsta - Väppeby Äng, Håbo kommun
  • Såld 27 dec. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Gärdesvägen 17

Lägenhet
Bålsta - Väppeby Äng, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

31 m²

1 rum

2 647 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 300 000 kr-7 %

41 935 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Skeppsvägen 25D, Bålsta - Mansängen, Håbo kommun
  • Såld 25 dec. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Skeppsvägen 25D

Radhus
Bålsta - Mansängen, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

81 m²

3 rum

288 m²

Slutpris 2 700 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta
Gärdesvägen 6E, Bålsta - Väppeby Äng, Håbo kommun
  • Såld 22 dec. 2025
profilfoto på mäklare
TereseLindroth

Gärdesvägen 6E

Lägenhet
Bålsta - Väppeby Äng, Håbo kommun
Fastighetsbyrån Bålsta

70 m²

3 rum

5 895 kr/mån

Slutpris 2 000 000 kr±0 %

28 571 kr/m²

Fastighetsbyrån Bålsta
Fastighetsbyrån Bålsta

Visar 1 - 25 av 68